Dětské kuchyňky umí překvapit

| Autor: PR | Rubrika: ABC Zahrady a Bydlení | komerční sdělení

Každé dítě si rádo hraje a přebírá vzorce chování od svých blízkých – především rodičů. Kluci se díky tatínkům rádi vžívají do role kutila či řemeslníka. Pomáhají tatínkům s drobnějšími opravami či údržbou bytu / domu. Holčičky se zase rády ochomýtají v kuchyni s maminkou a pomáhají vařit. A protož i malí kutilové milují dobré jídlo, hra na vaření bývá oblíbená u obou pohlaví.

Aby hra byla dokonalá, je třeba dětem dopřát různé nástroje, přístroje a další potřeby. Samozřejmě není možné pustit dítka do opravdové kuchyně, aby si neublížila. A jak to tedy udělat? Moderním a trendovým řešením jsou dětské kuchyňky, kde si vaše děti mohou bezpečně vyřádit. Nehrozí žádný úraz a poškození skutečného kuchyňského vybavení. Na výběr jsou různé typy kuchyněk. Níže si představíme 3 zajímavé dětské kuchyňky, které si děti zamilují.

Kuchyňka SUPERCHEF TEFAL s tekoucí vodou

Kuchyňka SUPERCHEF TEFAL vás překvapí tím, že když otočíte kohoutkem u dřezu, začne téct skutečná voda. Tato funkce děti baví! Mohou skutečně umývat dětské talířky a další nádobí. Voda je v uzavřeném okruhu a nemusíte se bát vyplaveného bytu. Dohromady má kuchyňka 33 doplňků. Ve spodní části kuchyňky se nachází pečicí trouba s otevíracími dveřmi, mřížkou a plechem, chladnička s poličkami na ukládání potravin a mezi troubou a lednicí je velký prostor s policí na ukládání nádobí. Nad troubou je elektrický plynový sporák, který při zapínání a vypínání vydává zvuky. Navíc během vaření vydává realistické zvuky jako při skutečném smažení, dušení či pečení. Velká pracovní deska, jídelní stůl a barový pult zajišťuje dostatek místa na práci a na prostírání. Nad sporákem je moderní digestoř s háčky na příbory, pod ním výklenek s poličkou a květináčem. Vedle je umístěn vestavěný kávovar s šálkem na kávu. Pod grilovací deskou je schován odkapávač na nádobí. Mezi další doplňky patří toaster, nádobí, hrnce, příbory, sklenice a potraviny. Suma sumárum – dokonale zařízená kuchyňka, u které si děti vydrží hrát dlouhé hodiny.

Kuchyňka Cook Master VERTE s výrobníkem ledu

Ještě o něco více by vás mohla překvapit dětská kuchyňka COOK MASTER, která má funkci, kterou nenajdete ve většině skutečných kuchyní. Jedná se o výrobník „ledových“ kostek. Proto se právem řadí mezi jedny z nejlepších dětských kuchyněk na trhu. Je to novinka od francouzského výrobce Smoby. Je nádherně barevně sladěná do kombinace šedo-bílo-zelené. Je prostorově variabilní, což umožňuje různé kombinace v sestavení kuchyňky.

V kuchyňce objevíte množství precizních detailů s celou řadou funkcí tak, aby se co nejvíce podobala reálným kuchyním. Spodní část kuchyňky má troubu s vnitřní poličkou, lednici s poličkami a na vnějších dveřích je výrobna plastových průsvitných ledových kostek, které po stisknutí knoflíku se zvukem padnou do poháru. Ze stran jsou poličky na ukládání kuchyňských potřeb a potravin. Po zapnutí plynového sporáku se vystrčí modré plameny, elektrická varná deska vydává zvuky jako při vaření a v pozadí se nachází grilovací plotna. Po stranách je pracovní deska a jídelní stůl. Dřez na mytí nádobí má otočný vodovodní kohoutek. Nad sporákem se nachází mikrovlnka s otevíratelnými dveřmi a dostatečným místem na hrnce, nad nim kávovar se 6 náhradními kapslemi různých barev a chutí, které po vydání kávy kávovar vydá zpět. Nad kávovarem je skříňka na odkládání potravin. Vedle skříňky nad grilem je moderní digestoř s visícími kuchyňským příborem.

Kuchyňka Studio XL Tefal se sodou a chladničkou

Do třetice vám představíme luxusní Tefal Studio XL kuchyňku pro malé kuchtíky. Barevně je sladěna do atraktivní fialovo-šedého zpracování. Doménou této kuchyňky je výrobník sody. Kuchyňka dále obsahuje sporák se sklokeramickou deskou, digestoř, troubu, lednici, kávovar s kapslemi, spoustu úložného prostoru a bohaté příslušenství jako jsou hrnce, talíře, příbory, skleničky a další náčiní.

Nakupujte v Medvídkových hračkách

Navštivte eshop www.medvidkovehracky.cz, který nabízí velký výběr dětských kuchyněk včetně všech výše popsaných. Dále je možné doobjednat různé další spotřebiče do dětské kuchyňky a tím kuchyňku neustále rozšiřovat a vybavovat. Zároveň si můžete vybrat z bohaté nabídky dalších hraček, které eshop Medvídkovy hračky prodává. Pokud uděláte nákup nad 1 000 Kč, máte poštovné zdarma. Jako poděkování od nás získáte k nákupu dárek jako bonus.

Další články z rubriky

INSPIRACE: Nejkrásnější dětské pokoje pro malé i větší holky

INSPIRACE: Nejkrásnější dětské pokoje pro malé i větší holky

Dnes | Chystáte se dceři zařídit nový pokojíček nebo proměnit ten stávající, ale stále nemáte představu,…

Jak připravit džem, sirup a rosolku neboli likér z květů růží

Jak připravit džem, sirup a rosolku neboli likér z květů růží

Včera | Patří k nejoblíbenějším květinám. Jsou ozdobou každé zahrady, nádherně působí ve váze. Věděli jste…

Aby záda při zahradničení nebolela aneb Jak založit vyvýšený záhon

Aby záda při zahradničení nebolela aneb Jak založit vyvýšený záhon

17. 8. | Vyvýšené záhony s vhodnou výškou a šířkou mají mnoho výhod: Jsou estetické a nekonečně variabilní,…

Neotřelé recepty na zahradní párty

Neotřelé recepty na zahradní párty

16. 8. | Chcete se u grilu blýsknout před přáteli zajímavými recepty? Krásným letním víkendům už je skoro…