Revoluční novinku roku 2014 můžete mít i ve Vaší kuchyni!

| Autor: PR | Rubrika: ABC Zahrady a Bydlení | komerční sdělení

Televize na dálkové ovládání je v dnešní době samozřejmostí, ale co takhle nádobí na dálkové ovládání? Nevěříte? Je možné vařit zdravě, rychle, levně a chytře aniž byste museli stát u plotny a hlídat, jestli se jídlo vaří tak, jak má? A ještě k tomu ušetřit čas i peníze? ANO, je to možné!

VAŘENÍ 21. STOLETÍ

Představujeme novou řadu nádobí Zepter Masterpiece Smart Line s digitálním termokontrolem. Pomocí rádiového signálu komunikuje nový termokontrol s ostatními digitálními systémy Zepter, reguluje teplotu a oznamuje dosažení nastavené teploty a doby přípravy. Řada nádobí Zepter Masterpiece Smart Line získala dokonce i prestižní ocenění KitchenInnovation of the Year® 2014 za funkčnost, inovaci a design na předním světovém veletrhu spotřebního zboží pro domácnosti Ambiente Fair 2014 ve Frankfurtu.

„Naše nádobí bylo několikrát oceněno jako jedno z nejlepších na světě. Je to zejména proto, že nabízí bezkonkurenční benefity a je vyrobeno pomocí nejnovějších a nejmodernějších patentovaných technologií za použití nejlepších a nejdražších materiálů. Nádobí je samozřejmě vysoce funkční a může se pochlubit propracovaným italským designem. Řada nádobí SmartLine je perfektní synergií mezi novou technologií, krásným designem a každodenní funkčností. Digitální termokontrol, dálkové signalizační zařízení Zepter asistent a indukční vařič, spolu dokonale spolupracují s cílem poskytnout ty nejlepší výsledky s minimálním úsilím. Tato nová řada nádob nám dává nezávislost, dává nám nové možnosti,“ říká výkonná ředitelka společnosti Zepter, Diana Zepter.

NEZDRAVÁ STRAVA MÁ ZÁSADNÍ VLIV NA NAŠE ZDRAVÍ!

Světová zdravotnická organizace i přední světové ústavy, vysoké školy a zdravotnické instituce se aktivně snaží varovat lidi, aby radikálně změnili svůj životní styl a stravovací návyky dřív, než bude pozdě. Lékařský výzkum ukázal, že nezdravá strava je hlavní příčinou všech závažných chronických onemocnění (obezita, nadváha, vysoký krevní tlak, kardiovaskulární onemocnění, cukrovka a rakovina), které odpovídají za 60 % všech úmrtí v Evropě a až za 70 % úmrtí v USA.

Nevhodná, nezdravá strava je obecně důsledkem nesprávné přípravy jídla. Bezdůvodně vaříme zeleninu ve vodě a smažíme jídlo při vysoké teplotě v nebezpečných přepálených tucích.

JAK VAŘÍTE VY?

Vařící voda a přepálené tuky ničí nutriční a biologickou hodnotu jídla (základní živiny: vitamíny, minerály, bílkoviny, mikro a makro stopové prvky) i organoleptické vlastnosti (barva, tvar, struktura, aroma a chuť), takže výsledný pokrm je bezcenný a bez chuti. Aby byly takové pokrmy vůbec poživatelné, musíme do nich přidat sůl, cukr a koření, což v konečném důsledku může mít závažné dopady na naše zdraví. Tento způsob přípravy zničí většinu živin. Abychom se zasytili, musíme jíst až třikrát více, abychom pokryli svou každodenní potřebu živin.

V přepálených tucích vznikají transmastné kyseliny a nevyhnutelně také akrolein, což je extrémně jedovatá, hořlavá rakovinotvorná látka hnědé barvy a nezdravého zápachu, která zůstává v jídle a během smažení se dostává i do vzduchu.

SPRÁVNĚ PŘIPRAVENÉ JÍDLO CHRÁNÍ VAŠE ZDRAVÍ

Nikdo by neměl ohrožovat svůj život přípravou a konzumací bezcenného, jedovatého a rakovinotvorného jídla kvůli nevhodným nádobám a pánvím, když je k dispozici systém Zepter Masterpiece Cookware, které představuje ideální způsob jak připravovat zdravé jídlo – a těšit se ze zdravé stravy a zdravého života. Společnost Zepter International je hrdým partnerem Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97.

VYBERTE SI ZEPTER – JEZTE ZDRAVĚ. ŽIJTE LÉPE. ŽIJTE DÉLE.

Více informací o nádobí Zepter na www.zepter.cz, www.zepterclub.cz, infolince 311 331 888 nebo e-mailu: info@zepter.cz.

Další články z rubriky

Neviditelné smutnice: Dejte se do boje se škůdci!

Neviditelné smutnice: Dejte se do boje se škůdci!

21. 5. | Právě nyní si často s novým substrátem na přesazení pokojových květin přineseme smutnice, které…

Milujete vůni šeříku? Vyrobte si domácí sirup!

Milujete vůni šeříku? Vyrobte si domácí sirup!

20. 5. | Jeho pronikavá sladká vůně je doslova omamná. Za pár dní ale odkvete a vy si na ni budete muset…

Zašlý zahradní nábytek? Dejte mu nový lesk!

Zašlý zahradní nábytek? Dejte mu nový lesk!

19. 5. | Je krásný, elegantní a také odolný. Ostré sluneční paprsky mu neublíží, déšť ho nerozmočí. Vydrží…

Chraňte se před sluncem: Stínící technika v exteriéru

Chraňte se před sluncem: Stínící technika v exteriéru

18. 5. | Ke klasice stále patří rolety a žaluzie, ale na trhu se již objevila řada novinek, které vám…