Stylové Vánoce s Gwyneth

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: ABC Zahrady a Bydlení

Kdo letos nosí ty nejelegantnější dárky? Malý Ježíšek si na náročný vkus žen tentokráte netroufá a velký Santa Claus to předem odmítl. Posel letošních Vánoc je blond, vysoký, štíhlý a ceněný pro své umění a v neposlední řadě opěvován pro svůj skvělý vkus. Zapomeňte na mýtické postavy a svá přání pište k rukám Gwyneth Paltrow.

Hollywoodská superstar Gwyneth Paltrow patří mezi skutečnou elitu. Před lety získala vzácnou sošku Oscara, kamarádí se s dalšími celebritami v čele s Madonnou a její styl oblékání cení veřejnost i módní kritici po celém světě. Její neotřelá krása ji dostala na obálky nejprestižnějších módních časopisů a stala se tváří luxusní kosmetické značky Estée Lauder. Tím však její výčet úspěchů nekončí, Gwyneth se letos stala poslem těch nejvybranějších vánočních dárků, jaké si jen každá žena může přát – od nezapomenutelných vůní po třpytivé barvy a špičkovou péči o pleť.

Velkým hitem letošních Vánoc je profesionální dekorativní kufřík s úchvatnou kolekcí čítající paletu jemných očních stínů v 15 odstínech, kazetku se třemi odstíny tvářenky, rtěnku Signature Hydra Lustre v odstínu Pink Champagne a dvojici rtěnek Pure Color Long Lasting v odstínech Bois de Rose a Sugar Honey, dvojici lesků na rty Rose a Berry. Nechybí ani černá řasenka Magnascopic, černá tužka na oči a jemný odličovač. Najdete zde také sadu čtyř profesionálních štětců na pudr, tvářenku, oči a rty. A to je zabaleno do luxusního černého kufříku z imitace krokodýlí kůže, ke kterému patří ve stejném designu praktická příruční kosmetická taštička.

Kompletní sadu lze získat za cenu 1350 korun při nákupu výrobků Estée Lauder nad 1600 korun. A je zde skutečně z čeho vybírat. Podívejte se na naše tipy na dárky plné krásy a luxusu.

Vánoční kazeta s produkty, které zajistí maximální ochranu pro pleť díky dennímu krému DayWear Plus s ochranným filtrem 15, obsahuje také pěnový odličovač Perfectly Clean, sérum pro vyhlazení vrásek a zmenšení póru Idealist a noční krém na oční okolí Advanced Night Repair. Cena 1200 Kč

Lehká vůně Pure White Linen Breeze evokuje den strávený na slunném pobřeží Středozemního moře. Představte si jemné, pleskající vlny zelených mořských vod, které se dotýkají bílých písečných pláží posypaných oblázky a mušlemi. Z dálky dráždí smysly vůně citrusových stromů a frézie. Z přístavu posetého barvenými dřevěnými loďmi je slyšet smích a hudba. Zkrátka ideální vůně pro romantické povahy toužící po hřejivém objetí. Vánoční sada obsahuje parfémovou vodu Pure White Linen Breeze a parfémované tělové mléko. Cena 1250 Kč.

Pro milovnice lesků na rty, kterých mimochodem není nikdy dost, připravila Estée Lauder skvělé vánoční překvapení v podobě luxusního černého pouzdra se šesticí lesků na rty Pure Color Gloss. S nimi se stanou svátky a následující plesová sezóna ještě zářivější a třpytivější. Lesk lze nosit samostatně či přes oblíbenou rtěnku. Cena 1190 Kč.

Oblíbenou a nezaměnitelnou vůni Pleasures ocení moderní žena radující se z každého dne, která je optimistická a dokáže si života užívat plnými doušky. Pleasures tvoří plná náruč květin, mezi kterými nechybí bílé lilie, fialky, černý šeřík, bílé pivoňky, růže baie a květy karo-karounde. Vánoční sada v elegantním černém kufříku obsahuje parfémovou vodu a tělové mléko. Cena 1600 korun.

Opravdový skvost toaletní stolku zralé dámy bude letos představovat elegantní stříbrný kufřík obsahující nejluxusnější vypínací řadu Re-Nutriv Ultimate. Ingredience obsažené v přípravcích byly sebrány ze všech koutů světa a mají okamžitý účinek ve vypnutí pleti a její prozáření. Najdete zde ucelenou péči o pleť v podobě odličovače, vypínacího séra, krému a očního krému. Cena 7350,-

foto: archiv Estée Lauder

Další články z rubriky

Inspirace: 40 hravých pokojíčků pro pány kluky

Inspirace: 40 hravých pokojíčků pro pány kluky

Dnes | Chcete svému synovi udělat radost? Vytvořte mu pokoj v námořnickém, indiánském nebo třeba stylu…

Znáte svídy? Výrazné keře, které v zimě vnášejí barvu do zahrady

Znáte svídy? Výrazné keře, které v zimě vnášejí barvu do zahrady

Včera | Svídy budete znát z výslunných strání, kde jsou přes zimu jejich pruty nápadně zbarveny do vínově…

Trvalkové záhony tón v tónu aneb Přehled modrých trvalek

Trvalkové záhony tón v tónu aneb Přehled modrých trvalek

20. 8. | Vytrvalé rostliny vydrží na stanovišti řadu let, ale některé časem ztratí původní tvar nebo…

INSPIRACE: Nejkrásnější dětské pokoje pro malé i větší holky

INSPIRACE: Nejkrásnější dětské pokoje pro malé i větší holky

19. 8. | Chystáte se dceři zařídit nový pokojíček nebo proměnit ten stávající, ale stále nemáte představu,…