Vánoce se blíží! Přemýšlíte, čím potěšit svého partnera?

| Autor: PR | Rubrika: ABC Zahrady a Bydlení | komerční sdělení

Zepter představuje novou kosmetickou řadu Philip for Men. Společnosti Zepter International se ve švýcarské laboratoři podařilo napodobit blahodárné účinky mechanismu omezení kalorií proti stárnutí a dosáhnout tak zcela poprvé naprosto mimořádných výsledků v oblasti anti-aging!

Do receptur nové švýcarské pánské kosmetiky Swisso Logical jsou přidávány ty nejvíce inovativní účinné látky, jakou je například výtažek ze „sněžné řasy“. Tato unikátní extrémofilní řasa ze švýcarských hor je známa díky své schopnosti aktivního života v drsném prostředí při teplotách pod bodem mrazu v ledovcích a v místech s trvalým výskytem sněhu. Většina jiných rostlin naopak v takových podmínkách buď sníží svou metabolickou aktivitu, anebo v nich není schopna přežít vůbec. Švýcarští odborníci zabývající se výzkumem objevili ve sněžné řase účinnou fytolátku, která stimuluje proces napodobování omezení kalorií a tím v kožních buňkách aktivuje faktor dlouhověkosti, omlazuje pokožku na buněčné úrovni a posiluje obranný mechanismus buněk. Napomáhá tak obnově DNA a detoxifikaci kožních buněk a je považován za průkopnickou strategii v oblasti anti-aging. Sněžná řasa přináší pokožce blahodárné účinky stravy, aniž je třeba uplatňovat režim s nízkým množstvím kalorií.

Nová řada Philip for Men je 100% BEZ OBSAHU PARABENŮ a HYPOALERGENNÍ a skýtá tak standard nejvyššího bezpečí pro citlivou pokožku. A jaké výrobky nová řada přináší?

SÉRUM PRO OBNOVU BUNĚK - Posiluje energii pokožky a zvyšuje její odolnost proti každodennímu namáhání. Unikátní komplex pro muže CellActive® byl speciálně vyvinut pro zvyšování odolnosti a síly kožních buněk.

GEL PROTI ÚNAVĚ - Vysoká dávka adrenalinu, kterou s sebou přináší moderní aktivní životní styl a hektické mezinárodní obchodní aktivity, vyžaduje speciální péči o pokožku působící proti účinkům pásmové nemoci a redukující viditelné známky únavy a stresu. Exkluzivní třífázový systém hydratace pomáhá v kombinaci s účinnou látkou působící proti glykaci zmírňovat dopad oxidačního stresu na pokožku. Glykace nepříznivě ovlivňuje strukturu a aktivitu proteinů, jakými jsou například kolagen a elastin, a je příčinou předčasného stárnutí pokožky.

GEL PRO HLADKÉ OHOLENÍ - Jemný přípravek na bázi gelu bez obsahu alkoholu, obohacený o aloe vera a alantoin, pro hladké oholení bez podráždění pokožky.

BALZÁM PO HOLENÍ - Lehká a svěží textura zvyšuje hydrataci pokožky a pomáhá zmírnit pocity pálení po holení. Exkluzivní komplex sibiřského ženšenu a taurinu urychluje hojení drobných řezných ran po holení a zvyšuje odolnost pokožky proti stresu. Organická aloe vera dodává pokožce příjemný pocit svěžesti.

DEODORANT PRO NEJVYŠŠÍ OCHRANU - Typicky pánská vůně tohoto deodorantu bez obsahu alkoholu v sobě spojuje ovocné tóny mandarinky s dřevitými a kořeněnými akordy cedru, mošusu a máty a je skutečným výrazem moderního přístupu k životu.

Nakupujte na www.beautyclub.cz nebo v Zepter Beuty Shopu, Spálená 55, Praha 1, tel: 221 990 803-803

Hrajte ve Velké Zepter hře 2015 – VIP dovolená snů o exkluzivní ceny! Hlavní cenou je zájezd v hodnotě 50 000 Kč! Více na www.zepterhra.cz

Další články z rubriky

Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky

Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky

Dnes | Zima je tu. Venku sněží, teploty padají pod nulu. Je proto ten pravý čas začít přikrmovat venkovní…

Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii

Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii

Včera | Polštáře a polštářky všech tvarů a velikostí nemohou v domácnosti chybět. Prozáří nejen ložnici,…

Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek

Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek

18. 1. | Silné, husté rostliny, obsypané desítkami květů. Takové pelargonie mohou zdobit vaše okna a balkony…

Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu

Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu

17. 1. | Vypadají pěkně, nejsou drahé a poměrně snadno se pokládají. I to jsou důvody, proč patří plovoucí…