Vyčerpaly Vás finančně nákupy školních pomůcek? Víme, kde Vám pomůžou

| Autor: PR | Rubrika: ABC Zahrady a Bydlení | komerční sdělení

Přelom srpna a září je pro rodinný rozpočet jedním z nejnáročnějších období v roce, kdy se naše peněženky ještě nevzpamatovaly z výdajů na dovolenou a už je čeká další zatěžkávací zkouška – začátek nového školního roku. Otázkou pak často není, jestli finančně vyjdeme do první výplaty, ale kolik a kde si na zvládnutí tohoto období půjčíme.

Vyčerpaly Vás finančně nákupy školních pomůcek? Víme, kde Vám pomůžou

Začátek školního roku – kde vzít peníze, když peněženka zeje prázdnotou?

Základní výbava do školy, zejména pokud máte doma prvňáčka, vyjde zhruba na 4 000 Kč. Do toho jsou tu zájmové kroužky se zápisným v řádu tisíc korun, do kterých se lze, světe div se, zapsat pouze na začátku nového školního roku. Suma sumárum, nový školní rok může vyjít i na 10 000 Kč, což už je částka blížící se té, kterou platíme za dítě v případě lepší zahraniční dovolené.

Pořizování výbavy do školy a zápisné do kroužků mají tu nevýhodu, že nejdou oddálit. Sešity, psací potřeby, přezůvky, to vše musí být připravené během prvního týdne nového školního roku. Co má řada z nás společné je, že dostává výplatu mezi 15. – 25. dnem v měsíci, tj. investice do školní výbavy přichází 1 – 2 týdny před výplatou, tedy v době, kdy už zpravidla nemáme moc peněz nazbyt.

Otázka tedy je, jak finančně zvládnout začátek nového roku? Řešením, jak překlenout období do další výplaty je půjčka před výplatou, díky které získáte až 10 000 Kč se splatností až 30 dnů.

Výhodou této půjčky je, že Vám dokáže pomoci opravdu rychle. Například u společnosti Kouzelná půjčka můžete mít peníze na svém bankovním účtu už do 60 minut od schválení Vaší žádosti. Půjčka před výplatou Vám tedy pomůže i v případě, kdy Vám po dovolené nezbyly peníze ani na školní potřeby, které nyní potřebujete rychle dokoupit. 60 minut je totiž zhruba doba, za kterou se stihnete přesunout do nejbližšího nákupního centra a vybrat vše potřebné, útratu pak můžete zaplatit platební kartou patřící k účtu, na který jste si nechali zaslat peníze z půjčky.

Kolik půjčka před výplatou stojí?

Ano, při pohledu na slovo „půjčka“ Vám mohou začít skřípat zuby. Jenže pokud se podíváme na čísla, sami uvidíte, že je Vaše nelibost zbytečná. Například u půjčky ve výši 3 000 Kč se splatností 5 dnů přeplatíte 143 Kč*. Což se na první pohled může zdát jako příliš. Jiný názor bysta však měli v době, kdy byste se svým dítětem měli přepisovat do sešitů všechnu látku, kterou si muselo psát provizorně do starých bloků či dohánět všechny nesplněné domácí úkoly. Zaplatili byste 143 Kč za to, že nebudete muset trávit 1 – 2 odpoledne doháněním zameškaných povinností? Odpověď je asi jasná…

Nebojte se půjčky od Kouzelné půjčky, pomůže Vám

Rychlá půjčka před výplatou dokáže snadno a rychle vyřešit Vaše finanční starosti na začátku nového školního roku. Cena, kterou za tuto finanční výpomoc zaplatíte, není, v porovnání s následky plynoucími z „nepřipravenosti“ na výuku, nijak dramatická. V případě, že budete mít na začátku září hluboko do kapsy, nebojte se požádat o rychlou půjčku společnosti Kouzelná půjčka, pomůže Vám.


* demonstrativní případ z webu www.kouzelnapujcka.cz ze dne 11. 8. 2014 při RPSN 2 867 %.

Další články z rubriky

Březen za kamna vlezem aneb březnové pranostiky. Co říkají?

Březen za kamna vlezem aneb březnové pranostiky. Co říkají?

Dnes | Letošní březen je podle meteorologů výjimečný. Co přinese studené a mokré jaro? Podle pranostik…

Máte zdravý kompost? Co pro něj musíte na jaře udělat

Máte zdravý kompost? Co pro něj musíte na jaře udělat

18. 3. | Nejen dobře vyzrálý kompost, ale především zdravá biohmota vám přinese bohatou úrodu. O kompost je…

Praktické tipy pro malé byty. Galerie plná inspirace

Praktické tipy pro malé byty. Galerie plná inspirace

17. 3. | Bydlíte v garsonce či jiném malometrážním bytě a cítíte se v něm doslova jako v králíkárně? Pak je…

Jak zrenovovat starý nábytek, aby vypadal zase jako nový

Jak zrenovovat starý nábytek, aby vypadal zase jako nový

16. 3. | Máte doma oblíbenou komodu či kredenc po babičce a rádi byste jim vrátili zašlý lesk a slávu? Nebo…