Cítíte se pořád vyčerpaně? Pak asi máte zablokované čakry

| Autor: MŽ | Rubrika: Astrologie

Znáte to, dostatečně spíte, snažíte se jíst zdravě, s alkoholem to nepřeháníte, podle doktorů jste naprosto zdravá, a stejně ráno nemůžete vyjít schody a večer z práce chodíte naprosto vyšťavená. Slušně řečeno padáte na ústa. Dost pravděpodobně potřebujete odblokovat čakry.

Cítíte se pořád vyčerpaně? Pak asi máte zablokované čakry

Myšlenky dokáží zabít

Máte pocit, jako by vás něco blokovalo. Nějaký tlak na prsou či níže pod žebry na začátku břicha v oblasti solar plexis. Pořád jste podrážděná, naštvaná, máte pocit, že je něco špatně. Přitom ten den vlastně nic špatně není. S manželem nejste rozhádaná, v práci všechno funguje, o víkendu vás nečeká žádná hrůza. Tak proč nejste šťastná nebo alespoň spokojená? Možná máte zároveň pocit, že byste potřebovala rozpustit, rozmrazit ten tlak či blok, napětí na prsou či na břiše. Zkuste použít slovo odblokovat. Máte pocit, že pak byste se uvolnila, že by z vás spadlo napětí? Dost pravděpodobně jste na správné stopě.

Toužíte po uznání a chvále

Dnes se možná nic nestalo, ale každý z nás v životě, už od dětství, potkává více nebo méně nepříjemné situace či přímo rány osudu. Ani to nemusí být úmrtí blízkého člověka, ale třeba to, že vás vaše matka nikdy nepochválila anebo vám neřekla: „Já vím, máš toho hodně, jsi skvělá, jak to zvládáš.“ Když si postěžujete, že nezvládáte práci a děti, vždy vám jen poradí, co máte dělat, abyste vše stihla. Nebo vám váš muž nikdy neřekne, že jste pro něj pořád sexy a vy se přitom dlouhodobě bojíte, že vás opustí, protože jste po porodu přibrala osm kilo.

Podívejte se na video, kde vám internistka Michaela Štěpánová vysvětlí, kolik nemocí způsobuje psychika:

Někdo si takové věci nepřipouští, někdo se opravdově trápí pubertální dcerou, která už rok doma neřekla jedno milé slovo. A když neumíme negativní myšlenky a zážitky pouštět pryč, pěkně si je v sobě skladujeme. Jednu za druhou, den po dni, rok po roce. Usadí se nám v těle a naše životní energie přestává proudit. Negativní myšlenky zanesou čakry, které jsou cestou či bránou pro naši životní energii. Teď nezoufejte, to, že jste si svoje negativní pocity uvědomila, znamená, že už jich máte opravdu až po krk a zároveň že s nimi můžete začít něco dělat. Věnujte teď čas sama sobě a z této životní fáze vyjdete posílená a moudřejší.

Následující »

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

Dnes | Oblíbená magická doba básníků, kdy už není úplně noc, ale ještě ani den. Pomalu se rozednívá,…

Jak okouzlit muže, který se vám líbí? Váhy ocení odvahu, Berana rozesmějte

Jak okouzlit muže, který se vám líbí? Váhy ocení odvahu, Berana rozesmějte

15. 8. | Úsměv je klíčem k lidské duši, s tím máte už napůl vyhráno. Když k tomu přidáte to, co dělá…

Rodinná traumata jsou dědičná. Můžete trpět úzkostí, kterou prožila babička

Rodinná traumata jsou dědičná. Můžete trpět úzkostí, kterou prožila babička

13. 8. | Deprese, úzkosti, touha zemřít i fyzické bolesti či třeba nespavost mohou pramenit ze zděděných…

Řeč těla: Vaše nohy prozradí, jaká jste milenka

Řeč těla: Vaše nohy prozradí, jaká jste milenka

10. 8. | 1 | Krásné, štíhlé nohy jsou nejen ozdobou každé ženy, ale prozradí o vás víc, než tušíte. Z jejich…