Cítíte se pořád vyčerpaně? Pak asi máte zablokované čakry

| Autor: MŽ | Rubrika: Astrologie

Znáte to, dostatečně spíte, snažíte se jíst zdravě, s alkoholem to nepřeháníte, podle doktorů jste naprosto zdravá, a stejně ráno nemůžete vyjít schody a večer z práce chodíte naprosto vyšťavená. Slušně řečeno padáte na ústa. Dost pravděpodobně potřebujete odblokovat čakry.

Cítíte se pořád vyčerpaně? Pak asi máte zablokované čakry

Myšlenky dokáží zabít

Máte pocit, jako by vás něco blokovalo. Nějaký tlak na prsou či níže pod žebry na začátku břicha v oblasti solar plexis. Pořád jste podrážděná, naštvaná, máte pocit, že je něco špatně. Přitom ten den vlastně nic špatně není. S manželem nejste rozhádaná, v práci všechno funguje, o víkendu vás nečeká žádná hrůza. Tak proč nejste šťastná nebo alespoň spokojená? Možná máte zároveň pocit, že byste potřebovala rozpustit, rozmrazit ten tlak či blok, napětí na prsou či na břiše. Zkuste použít slovo odblokovat. Máte pocit, že pak byste se uvolnila, že by z vás spadlo napětí? Dost pravděpodobně jste na správné stopě.

Toužíte po uznání a chvále

Dnes se možná nic nestalo, ale každý z nás v životě, už od dětství, potkává více nebo méně nepříjemné situace či přímo rány osudu. Ani to nemusí být úmrtí blízkého člověka, ale třeba to, že vás vaše matka nikdy nepochválila anebo vám neřekla: „Já vím, máš toho hodně, jsi skvělá, jak to zvládáš.“ Když si postěžujete, že nezvládáte práci a děti, vždy vám jen poradí, co máte dělat, abyste vše stihla. Nebo vám váš muž nikdy neřekne, že jste pro něj pořád sexy a vy se přitom dlouhodobě bojíte, že vás opustí, protože jste po porodu přibrala osm kilo.

Podívejte se na video, kde vám internistka Michaela Štěpánová vysvětlí, kolik nemocí způsobuje psychika:

Někdo si takové věci nepřipouští, někdo se opravdově trápí pubertální dcerou, která už rok doma neřekla jedno milé slovo. A když neumíme negativní myšlenky a zážitky pouštět pryč, pěkně si je v sobě skladujeme. Jednu za druhou, den po dni, rok po roce. Usadí se nám v těle a naše životní energie přestává proudit. Negativní myšlenky zanesou čakry, které jsou cestou či bránou pro naši životní energii. Teď nezoufejte, to, že jste si svoje negativní pocity uvědomila, znamená, že už jich máte opravdu až po krk a zároveň že s nimi můžete začít něco dělat. Věnujte teď čas sama sobě a z této životní fáze vyjdete posílená a moudřejší.

Následující »

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Horoskop na tento týden: Tygry čeká láska, Krysy zas žárlivý partner

Horoskop na tento týden: Tygry čeká láska, Krysy zas žárlivý partner

Dnes | Na co se můžete těšit v týdnu od 22. do 28. ledna? Které dny budou příznivé pro lásku, kdy naopak…

Kariéra a peníze v roce 2018 podle numeroložky Lenky Suchardové

Kariéra a peníze v roce 2018 podle numeroložky Lenky Suchardové

Včera | Jak na tom budete v práci a s penězi v roce 2018? Numeroložka Lenka Suchardová vám odhalí pracovní…

Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit

Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit

18. 1. | Máte náladu pod psa? Jste často nemocná a netušíte proč? Můžete mít zablokovaná energetická centra,…

Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika

Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika

16. 1. | Na co se můžete těšit v týdnu od 15. ledna 2018? Zabrousili jsme opět do vod čínské astrologie a…