Horoskop na duben 2012

| Autor: Irena Forejtová | Rubrika: Astrologie

Co vás čeká a nemine v následujícím měsíci? Hvězdy vám poradí, a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.Beran ( 21.3. - 20.4.)

Vaše starosti všeobecně související s domovem s rodinou, bytem a prací se hned tak nevyřeší. Všechno chce svůj čas a ke zlepšení bude z vaší strany potřeba hodně trpělivosti a snahy. Proto zbytečně neztrácejte energii na řešení nepodstatných věcí. Spíš se zaměřte na budoucnost, jak by podle vás měla vypadat a směřujte své síly na posílení financí. Dobře víte, že velké koláče za pár peněz se stejně získat nedají.

Býk ( 21.4. - 21.5.)

Nepatříte mezi materialisty a dokážete brát život s přehledem, proto neberte tragicky ztrátu někoho blízkého, ať už jde o někoho z rodiny nebo čtyřnohého přítele, který se na čas od vás dočasně nebo trvale vzdálí. I rostlinku je přece třeba jednou za čas přesadit, aby se vzpamatovala a začala znovu růst, a stejně tak i vy se musíte se změnou vyrovnat. Dostanete za to náhradu, která bude stát za to.

Blíženci ( 22.5. - 21.6.)

Jarní únava na vás dolehne naplno a budete muset čelit roztržitosti a nesoustředění. S tím ruku v ruce narazíte na každodenní pracovní potíže. I nepodstatný problém může narůst do velkých rozměrů, proto si dávejte velký pozor! V dobré víře, aby byli všichni spokojeni začnete slibovat i modré z nebe. Neměli byste to však přehánět. Bude vám zazlíváno, pokud později sliby nedodržíte. Týká se to jak přátel či rodičů, tak i potencionálních partnerů vašich dětí.

Rak ( 22.6. - 22.7. )

V novém měsíci by se vám mělo dařit až na nějaké maličkosti vcelku dobře. Nic však nepodceňujte, zejména zdravotní potíže a partnerské neshody. Můžete samozřejmě všechno ovlivnit, buďte však připraveni na leccos a podle toho se také zařiďte. Uprostřed měsíce se trochu zamračí nad vašimi financemi. Abyste nepřišli o velkou část peněz, vezměte tento fakt na vědomí. Dávejte si pozor na podvodné nabídky obchodníků, a pokud vás přítel požádá o půjčku, odkažte jej raději na někoho jiného. Vaše bankovní konto také není bezedné.

Lev ( 23.7. - 22.8. )

Najednou se vám na hlavu zřejmě sesype všechno, co jste přecenili či podcenili v posledních dnech. Zejména druhá polovina měsíce se jeví dost dramaticky, kdy může dojít k vyhrocení situace. Předposlední týden budete čerpat chuť do života hlavně z rodinného zázemí. Poslouchejte varovné signály organismu a odpočiňte si. Nenáročná zábava, víkendové welness v lázeňském rezortu s partnerem bez dětí a domácích povinností vám dodají potřebnou sílu a energii.

Panna ( 23.8. - 22.9.)

Cloumá s vámi jaro, nedůvěra v okolí a žárlivost. Omezte pobyt mimo rodinu (plánovanou obchodní cestu raději odložte na jindy), neboť pokud vám na partnerovi opravdu záleží, raději nikam nejezděte. Cítí se totiž zanedbáván a z toho pramení i napjatý a poněkud chladný postoj k vám. Kdybyste ho mohli doma držet pod zámkem, měli byste stoprocentní jistotu, že vám je naprosto věrný. Na cestách se pokušení dá těžko vyhnout, a to platí oboustranně.

Váhy ( 23.9. - 23.10.)

Neobyčejně příznivé období přichází, na co sáhnete, to se podaří. Vaše záměry se setkají s pochopením a opět můžete projevit svou originalitu a talent. Vše by mělo klapnout, pokud využijete tyto dny na uskutečnění svých plánů. Milostné a partnerské vztahy také nabírají nový vítr do plachet. Jen na konci měsíce vás zaskočí reorganizační změny v práci. Nejhorší na tom bude to, že váš názor a vaše připomínky nebude nikdo brát vážně.

Štír ( 24.10. - 22.11.)

Úspěchy v práci a podpora nadřízených je na programu hned na začátku měsíce. Vyvarujte se intrik a pomluv závistivců, kteří nemohou unést váš úspěšný raketový start. Budete ve vynikající duševní i fyzické kondici, a dokonce můžete potkat i životní lásku, budoucí nebo dost možná i bývalou. Poslední dny si nenechte nikým otrávit život, i za cenu, že vyvoláte menší nepříjemnost.

Střelec ( 23.11. - 21.12.)

Nejedno příjemné překvapení vám připraví aprílový duben. Hlavně v navazování pracovních a obchodních kontaktů budete úspěšní. Událostmi, které se vás bezprostředně netýkají, se nedejte vyvést z míry. Jedině partnerova žárlivost by vás mohla mírně rozladil. Pokud jste obdrželi nedávno nějakou výhodnou nabídku, tak ji využijte. Nečekanou překážku či nějaký ten problém zvládnete s obdivuhodnou lehkostí.

Kozoroh ( 22.12. - 20.1.)

Dávejte si pozor při důležitých jednáních, aby si vaše slova nevysvětloval někdo dvojsmyslně. Společenským událostem se vyhýbejte a věnujte se odpočinku a domácí pohodě. Určitě vám neuškodí ani večerní procházka. S partnerem proberte všechny důležité záležitosti a hlavně mu věnujte více času. Neuškodí, pokud si společně dáte i sklenku dobrého vínka. Nejkrásnější chvíle si užijete doma, kde budete středem pozornosti.

Vodnář ( 21.1. - 20.2.)

Okolnosti vás přinutí, abyste konečně přijali nějaké rozhodnutí. S duševní rovnováhou jste totiž už delší dobu na štíru a vaše nerozhodnost ubíjí vás i okolí. Rodinné problémy se snažte vyřešit, jakmile vzniknou. Později by vám mohly přerůst přes hlavu. City osoby, která vám není lhostejná, neberte na lehkou váhu. V partnerském vztahu zkuste najít pozici, která bude vyhovovat oběma stranám. Pokud vás partner pověří nelehkým úkolem, vezměte jej jako zkoušku, která pověří váš vztah.

Ryby ( 21.2. - 20.3.)

Nemusíte se bát žádných zásadních problémů. Začátek měsíce bude velmi optimistický a nic vám nepokazí náladu, pokud budete dělat vše podle svého nejlepšího svědomí a vědomí. Máte chuť vyrazit si do přírody? V žádném případě to neodkládejte, velmi vám to prospěje. Partnera příjemně překvapí vaše něžnost, která se poslední dobou někam vytratila. S financemi zacházejte velmi opatrně a nepodepisujte dokumenty, které jste si pořádně nepřečetli. Ostražitost bude v tomto případě velmi užitečná.
Podívejte se na náš nový FACEBOOK!
ČTĚTE TAKÉ: MAMINKA.CZ - Web pro těhotné a maminky!

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Signály ve snech, které prozrazují, co jste dělali v minulých životech

Signály ve snech, které prozrazují, co jste dělali v minulých životech

Dnes | Opakuje se vám neustále ten samý sen? Vídáte ve snu něco naprosto konkrétního, co ale nemůžete znát…

Jarní Festival Evolution zklidní vaši mysl a potěší všechny smysly

Jarní Festival Evolution zklidní vaši mysl a potěší všechny smysly

22. 3. | Výstaviště v Praze Holešovicích bude o víkendu 23. – 25. března patřit všem vyznavačům zdravého…

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

22. 3. | Každý z nás dává lásku najevo jiným způsobem. Každý z nás také potřebuje jiné věci, aby byl…

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

19. 3. | V úterý 20. března 2018 nastává jarní rovnodennost. Slunce se vrací, přichází rovnováha světla a…