Horoskop na leden 2012

| Autor: Irena Forejtová | Rubrika: Astrologie

Co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek. Beran ( 21.3. - 20.4. ) Intriky a pomluvy vás budou provázet tam, kde byste to nejméně čekali.Beran ( 21.3. - 20.4. )

Intriky a pomluvy vás budou provázet tam, kde byste to nejméně čekali. Fakta vám uškodit nemohou a domněnky se nepotvrdí, takže taktika on po vás kamenem, vy po něm chlebem vyrazí nepřátelům zbraně z rukou a bude klid. Ostatně, když vyklidíte na čas pole a odjedete na hory, na všechno se zapomene.

Podpora rodiny bude důležitá, proto se pečlivě věnujte domácím povinnostem a svoje hobby na chvíli nechte v ústraní.

Býk ( 21.4. - 21.5. )

Po shonu koncem roku si zasloužíte trochu soukromí a radosti. Přečtěte si konečně knihu, která vám od vánoc leží na nočním stolku nebo zajděte s kamarádkou na kávu.

Pokud přemýšlíte o doplnění vzdělání či jazykovém kurzu, neodkládejte to. Už brzy dostanete možnost si slušně přivydělat a vyřešit vaši finanční situaci a právě odborný kurz se vám bude hodit. Nepřehlédněte velmi zajímavého člověka ve vašem okolí, kterého můžete potkat v divadle nebo na koncertě.

Blíženci ( 22.5. - 21.6. )

Na nedostatek dojmů si v prvních pracovních dnech určitě nebudete moci stěžovat. Navenek působíte velmi nepřístupně a v nitru se trápíte. Snažte se vidět své problémy ve správném světle a pečlivě plňte všechny své pracovní povinnosti, aby vám nebylo co vytknout. Malichernosti zahoďte za hlavu a buďte štědří vůči svým blízkým. Pokud podnikáte, úspěch by vás neměl minout, jen respektujte názor svého partnera.

Rak ( 22.6. - 22.7. )

Váš zdravotní stav se výrazně vylepší a vše bude probíhat bez větších potíží. Dokonce i vaše ratolesti vám udělají radost. S partnerem proberte všechny důležité záležitosti a hlavně mu věnujte více času. Neuškodí, pokud si společně dáte i sklenku dobrého vínka. Poslední dny si nenechte nikým otrávit život, i za cenu, že vyvoláte menší nepříjemnost. Ve svých slovech a skutcích buďte důslední. Soustřeďte se především na svůj soukromý a pracovní život.

Lev ( 23.7. - 22.8. )

Nespokojenost se všemi a se vším pramení z celkové situace a z toho, že partner věnuje více času práci než vám. Finanční situace rodiny není příliš růžová, proto zatněte zuby a vydržte. Změňte účes a usmějte se na něho sotva vejde do dveří. Proměna přispěje k tomu, že si zvednete sebevědomí a získáte zpět to nejcennější – klid v rodině. Na řeči okolí neberte ohledy, závistivci se najdou vždy a všude.

Panna ( 23.8. - 22.9. )

V debatách s partnerem nepřehánějte. Vzpomeňte si na tvrzení, že kdyby byli muži spokojeni sami se sebou, byli by spokojeni i se svými ženami a naopak. Možná byste si měli uvědomit, že váš partner je dospělý a svéprávný člověk. Vaše špatná nálada nepramení ze vztahu, který je docela v pořádku, ale z nedostatku pohybu a neschopnosti správně se odreagovat. Pokud s tím něco uděláte, přístup okolí se k vám nezmění.

Váhy ( 23.9. - 23.10. )

Peníze a práce nejsou všechno. Vyjděte si do přírody, těšte se z maličkostí a svět se vám bude zdát mnohem příjemnější. V práci aktivitu nepřehánějte a určitě odmítněte přesčas o víkendu. Ten je od toho, abyste si odpočinuli. Kdy jste byli naposledy na plese nebo v divadle? Není divu, že už si ani nevzpomenete, neboť máte ambice se zařadit mezi workholiky. Manžel, děti i pes vás potřebují a zdraví máte také jen jedno.

Štír ( 24.10. - 22.11. )

V lásce budete mít období pohody a porozumění, proto zbytečně nepokoušejte osud nedomyšlenými kroky. Rozmarné utrácení může rozvířit klidnou hladinu domácího rozpočtu, který je vcelku v normě. Po zdravotní stránce jste na tom výborně, ale v polovině měsíce se začnou ozývat „staré rány“, které naruší koncentraci. Pokud neovládnete negativní pocity, můžete se dostat do problémů. Hlavně za volantem se soustředění vyplatí, nechcete přece mít oplétačky s rozbitým autem a pojišťovnou?

Střelec ( 23.11. - 21.12. )

Máte před sebou harmonické a krásné dny, které byste měli co nejlépe využít. Možná se pustíte i do zkrášlování vašeho domova. V práci se vám bude dařit tak, jako nikdy, avšak pozor. Zamilovat se do nesprávné osoby se nedoporučuje. Nehrozí sice žádná morální újma, ale vztah se před okolím dlouho neutají a teprve pak bude zle. Stejně tak držte svůj mlsný jazýček na uzdě, jinak určitě nějaké to kilo přiberete.

Kozoroh ( 22.12. - 20.1. )

Emoce, střídání nálad, smutek i smích vás bude provázet první a poslední lednový týden. Změna životního stylu s vámi pěkně zamává, ale zanedlouho si zvyknete a budete se divit, že jste na to nepřišli již dříve. V zaměstnání máte pevnou pozici, proto se místo práce stane vaší prioritou rodina a dokonce začnete vnímat smysl dobrých mezilidských vztahů. Sousedé se budou divit jak se škarohlíd proměnil v příjemného člověka.

Vodnář ( 21.1. - 20.2. )

První měsíc tohoto roku je pro Vodnáře zásadní co se týká financí a investování. Proto je nutné se udržet v plné duševní kondici, protože jinak proděláte kalhoty. Každý výdaj pečlivě kontrolujte a hlavně, nenechte se opít rohlíkem. Důležité smlouvy raději konzultujte s právníkem. Přes všechny útrapy a starosti vás dobrá nálada neopustí, neboť láska i hory přenáší, a je jedno jestli je partnerská, léty prověřená, zbrusu nová anebo vám projeví náklonnost potomci.

Ryby ( 21.2. - 20.3. )

V novém roce se pořádně rozběhnete a naberete dech jak už dlouho ne. Jen dejte pozor na nerovný terén a srážku s méně chápavými lidmi. Oboje vám vezme chuť a ubere potřebné síly. Pořádně se vyspěte a hned bude lépe. Nevyjasněné problémy řešte hned a raději mezi čtyřma očima, a pokud tápete a máte pocit, že žádné nejsou, promluvte si s partnerem. Nejenže vám hodí pomocné lano, ale část úkolů převezme na svá mužná bedra.

ČTĚTE TAKÉ:
Dagmar Kludská: Jaký bude rok 2012?


ČTĚTE TAKÉ:
Jak to vidí astrolog Pavel Hanzal: Rok 2012

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

7 tipů pro šťastnější život: Dělejte to, co chcete, a buďte sama sebou

7 tipů pro šťastnější život: Dělejte to, co chcete, a buďte sama sebou

Dnes | Bojíte se, že z vás bude sobec, když budete dělat věci, které chcete? Omyl, pokud odsunete své…

Jak si zařídit ložnici podle feng shui, abyste měli větší chuť na sex?

Jak si zařídit ložnici podle feng shui, abyste měli větší chuť na sex?

20. 8. | Dobře se vyspat, hezky se pomilovat, zkrátka v ložnici se člověk potřebuje cítit dobře. Pokud v ní…

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

17. 8. | Oblíbená magická doba básníků, kdy už není úplně noc, ale ještě ani den. Pomalu se rozednívá,…

Jak okouzlit muže, který se vám líbí? Váhy ocení odvahu, Berana rozesmějte

Jak okouzlit muže, který se vám líbí? Váhy ocení odvahu, Berana rozesmějte

15. 8. | Úsměv je klíčem k lidské duši, s tím máte už napůl vyhráno. Když k tomu přidáte to, co dělá…