Horoskop na měsíc KVĚTEN 2001

| Autor: Věra Várady | Rubrika: Astrologie

Co vás čeká a nemine v měsíci lásky?

Horoskop na měsíc KVĚTEN 2001

Připravila Věra Várady





















































Beran
21.3. - 20. 4.
Býk
21. 4. - 20.5.
Budete řešit vztahy partnerské a rodinné,
nedá vám to klidu, dokud nebudete mít jasno, chce to ale trochu trpělivosti a
pochopení pro druhé. Možná bouřlivější období zažijete na pracovišti, ale
čím se budete snažit o větší harmonii ve vztazích, tím budete lépe vycházet
i s kolegy, po dvacátém se můžete v práci prosadit.
I v době svých narozenin budete řešit finance a rozpory kolem materiálních statků, vy si ale dobře poradíte, jako správné zemní znamení se dokážete v těchto vodách pohybovat s přehledem. Těžkosti vás mohou čekat i v práci takže se připravte, kolem poloviny měsíce může dojít ke zlomu v kariéře, můžete dostat zajímavou nabídku.
Blíženci 21. 5. - 21.6. Rak 22. 6. - 22.7.
Budete vyhledávat risk a vzrušení, jak v milostných vztazích, tak i při řešení osobních záležitostí, jen to nepřehánějte, budete sice přitažliví pro opačné pohlaví, ale nadřízeným a šéfům to bude zcela jedno, budou po vás stejně vyžadovat práci a zase práce. Svůj osobní život řešte opatrně s heslem dvakrát měř a jednou řež�. Těšte se na láskyplné období, kdy rozkvetete jako růžička, i vaše příslovečná náladovost a někdy i protivnost ustoupí citům, bude se vám všeobecně dařit. Ťplněk sedmého zvládnete bez zbytečných splínů, práce vám půjde také lépe od ruky, prostě v tomto měsíci se vám bude nebývale dařit, takže si ho pěkně užijte.
Lev 23.7. - 22. 8. Panna 23. 8. - 22. 9.
I vy si nechte poradit, vždyň nikdo neví všechno, zkuste potlačit svou panovačnost a náruživost a rozehrajte jemnější struny svojí duše. V lásce se vám bude dařit, zkuste jednou hýčkat partnera vy. V práci můžete čekat celkem klidné období, dejte však pozor na své výroky, ne všichni je mohou dobře pochopit a náležitě ocenit. O co se vám bude dařit lépe v práci a vašich plánech v kariéře, o to hůře se budete cítit s partnerem, zkuste se trochu odvázat a překvapit jej nečekaným nápadem a zkuste zpestřit vaše intimní chvíle. Víte dobře, že v životě je nutno i improvizovat a nedržet se striktně příruček a všech pravidel, změna je život, proto se zkuste odvázat.
Váhy 23. 9. - 22. 10. Štír 23. 10. - 22. 11.
Po období nejistoty by se mohlo začít blýskat na lepší časy. Dejte se do pořádku, zhodnoňte svůj účes, make-up, šatník si už také žádá změnu, takže si dopřejte něco pěkného na sebe, pochvalte se, podepřete svoje sebevědomí a uvidíte, že se vám bude dařit jak v práci, tak i doma. Naučte se mít ráda sama sebe bez výhrad. Pro vás bude tento měsíc plný nástrah � jak na poli citovém, tak i v pracovním životě. Svůj ostrý jazyk si přestaňte brousit na druhých a ovládněte špatnou náladu, kritiku a výčitky. Zkuste si odpočinou, přestat se trápit minulostí a začněte plnými doušky vdechovat májový, vlahý vzduch, zastavte se a rozhlédněte kolem.
Střelec
23. 11 - 21. 12
Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Čeká vás průlom, příliv energie, nový směr a nové cíle. Zkuste proto tyto síly napnout správným směrem. Chce to více aktivity v práci, relaxujte sportem, nebo můžete zkusit velký jarní úklid, neuškodí ani menší rekonstrukce vašeho bytu. Do zásadních řešení partnerských problémů se však nepouštějte, bude to tak lepší. Užijte si slunných jarních dnů, zkuste se odvázat, jít do společnosti a přírody, zkuste nějaký nový druh relaxace. Dejte si tu práci a naslouchejte svým blízkým, co se týče práce, můžete se na tento májový měsíc těšit, bude se vám dařit vše, co začnete a kariéra se vám slibně rozjede, víc si věřte a využijte své cílevědomosti a píle.
Vodnář 21.1. - 20. 2. Ryby 21.2. - 20. 3.
Tento měsíc pro vás bude náročnější než ty ostatní, budou na vás kladeny vysoké požadavky jak v práci, tak i doma. Nezoufejte, chce to jen trochu systému a naučit se zacházet lépe s časem, nelelkovat a nesnít, ale konat. Po všech těch povinnostech si ale dopřejte trochu odpočinku a příjemných chvil strávených v kruhu přátel. S láskou mohou být potíže, ale nevadí, až se bouře přeženou, bude zase dobře.V mezidobí si zkuste udělat sama radost posezením s přítelkyní, kupte si nějakou maličkost, či zkrášlovadlo. Nepleňte se do cizích sporů a už vůbec nezačínejte hádky sama, protože jinak si tento měsíc lásky jen zkomplikujete a budete mít splín.





Podívejte se také na horoskop na celý
rok 2001



Komentáře

Komentářů celkem: 2
kdyby to vyšlo byla bych spokojenýá salma 18. 5. 2001 | 14:11
každý si nemyslí že je to pravda já tomu věřim kotě 14. 5. 2001 | 09:23

Další články z rubriky

Sexuální horoskop na Vánoce 2017: Ryby se pomilují ve vaně, Raci u sporáku

Sexuální horoskop na Vánoce 2017: Ryby se pomilují ve vaně, Raci u sporáku

Včera | Možná si každý rok říkáte, že si konečně advent užijete. A Vánoce tuplem. Nebudete se honit a…

10 vánočních dárků, které vám pomohou z domova vyhnat negativní energii

10 vánočních dárků, které vám pomohou z domova vyhnat negativní energii

13. 12. | Je škoda bydlet v prostoru, kterému vládne špatná energie. Někdy stačí málo, a bude se vám žít…

Obklopte se kameny! Růženín pomůže při astmatu, měsíční kámen zase při stresu

Obklopte se kameny! Růženín pomůže při astmatu, měsíční kámen zase při stresu

10. 12. | Jsou krásné, cenné a dokážou uzdravit z nejrůznějších nemocí. Kromě toho vás zbaví stresu a zlosti…

Dejte si drink podle horoskopu: Ryby ocení koření, Lvi chilli

Dejte si drink podle horoskopu: Ryby ocení koření, Lvi chilli

8. 12. | 3 | Někdy máme chuť na opravdu dobrý drink. Jenže alkohol, to jsou taky zbytečné kalorie navíc. Pokud…