Horoskop na srpen. Komu budou hvězdy přát?

| Autor: Irena Forejtová | Rubrika: Astrologie

Co vás čeká a nemine ve druhém prázdninovém měsíci roku 2014? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Horoskop na srpen. Komu budou hvězdy přát?

Beran (21.3. - 20.4.)

Budete řešit něco, co jste zanedbali. Buď pracovní, nebo osobní vztahy s blízkými lidmi. I když si myslíte, že slyšíte trávu růst, přesto se může stát, že zakopnete o krtinu. Vždyť to znáte, srážka s blbcem… Proto přemýšlejte s chladnou hlavou, vezměte rozum do hrsti a dejte si pozor na ukvapené závěry, aby vás to později nemrzelo. Snažte se dokončit vše, co se dá, a hned první týden dořešte pracovní projekty z minulosti. Neprojevujte se však jako sobec, který má pracovních starostí nad hlavu. Doma by vám to neodpustili.

Býk (21.4. - 21.5.)

Poučení pro muže, užitečná rada pro ženy: Víte, jaký je rozdíl mezi ženou a mlhou? Přece žádný, obojí když po ránu zmizí, tak je pak krásný den. Takže, usmívejte se na svět a můžete bez obav pokračovat v realizaci svých projektů a blížit se k vytčeným cílům. Nepodlehněte stavům beznaděje a ustavičnému fantazírování. Čekají vás příjemné změny v životě, tak jim jděte vstříc. Žádná dramata se odehrávat nebudou, pokud si je nepřivoláte sami svým chováním a nespolehlivostí. Nic vám nezkazí náladu, pokud budete dělat vše podle svého nejlepšího svědomí a vědomí.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Je čas udělat něco pro své zdraví. Měli byste začít se správnou životosprávou a obnovit své síly. Ve volném čase sportujte, zařaďte do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny. Nepouštějte se do žádných investic, počkejte na příznivější období. V druhé polovině měsíce se věnujte partnerovi a svým dětem, navštivte rodiče či příbuzné, všude budete vítáni. Nezapomeňte na malé dárky. Soukromé ani pracovní neshody vám nehrozí, pokud se o ně sami nepřičiníte. Štěstěna vám drží palce, tak toho využijte.

Rak (22.6. - 22.7.)

Jednou se přikloníte napravo, podruhé zas nalevo. Jste nerozhodní. Pozor! Můžete dostat padáka od partnera, z práce či padáka zlatého. Tak už si konečně vyberte co je lepší: vyhrát nebo být poražen? Máte pocit, že vám vaše okolí nic zajímavého nemůže nabídnout a vy toužíte po nových zážitcích. Pokud jste nespokojení kvůli zaměstnání, dá se podniknout cokoliv. Pokud jde ale o vašeho partnera, je to na pováženou. Rozchodem byste se zbavili jistého zázemí. Stojí vám to za to? Pracovně budete velmi úspěšní, ale i unavení a možná budete reagovat nepřiměřeně.

Lev (23.7. - 22.8.)

Světlo se šíří rychleji než zvuk. Proto někteří lidé vypadají rozumně, dokud je neslyšíte promluvit. Myslete na to a nespoléhejte se ale výhradně na své spolupracovníky. Vzpomeňte si, jak v minulosti zneužili vaši velkorysost. Dávejte si na ně pozor. Vyvarujte se konfliktům ve vztazích. Více odpočívejte, sportujte nebo si dopřejte něco nového do domácnosti či na sebe. Udělejte radost sobě i svým blízkým. Radost, se kterou se nejvíce podělíme, je radost největší. Na začátku měsíce budete mít tendenci upřednostňovat soukromé záležitosti před pracovními.

Panna (23.8. - 22.9.)

Přísloví kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde, vás bohužel, bude stíhat téměř celý měsíc, ať se hnete kamkoliv. Sklonek léta se bude nést v přemlouvání, dohadování a prosbách. Vytrváte? Děti se budou dožadovat splnění vašich slibů a manžel také nechce slyšet o nějakém náhradním řešení. Asi vám nezbude, než slib dodržet. Poslední dny v měsíci pocítíte doslova úlevu. Téměř zázračně zapůsobí na vaši duši příval šťastných dnů. I kolegové v práci a partner si všimnou změny vaší nálady. Doslova budete zářit štěstím a navíc po delším čase budete ve výborné kondici.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Dobrá nálada nevyřeší všechny vaše problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si ji udržet. Pracovní úspěchy, finančně příznivá situace a navíc ještě přízeň lásky, to už je pořádná hromada štěstí., tak si tuto vynikající kombinaci užívejte co nejlépe. Také nezapomínejte na děti a věnujte jim více času, prožijete nezapomenutelné dny. Poslední týden vás postihne nostalgická nálada. Nepodléhejte jí a snažte se jakýmkoli způsobem rozptýlit. Klidně se pusťte do dlouho odkládaného úklidu. Práce vás odvede od častého přemýšlení a její výsledek vám přinese uspokojení.

Štír (24.10. - 22.11.)

Drobné ranní neshody s partnerem by mohly snadno vystupňovat do nepříjemné hádky. Zkuste tentokrát raději ustoupit a neprosazujte jen svou pravdu. Zkuste se zamyslet, zda ta vaše pravda byla opravdu pravdivá. Uprostřed měsíce budete pociťovat únavu, někdy fyzickou a jindy naopak duševní. Pozor, aby je nespojili do jednoho problému, ale o to většího. Více odpočívejte a sportujte. Dávejte si pozor na pozdní příchody, nesplnitelné sliby a svou zapomnětlivost. Poslední týden vás kromě vaší nepřesnosti a občasné zmatenosti nikdo a nic nebude ohrožovat.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Vracíte se ke své zálibě v tvůrčí činnosti. Děláte dobře, bude to pro vás velmi účinný způsob jak se odreagovat. V třetím srpnovém týdnu zkuste ještě přidat více pohybu. Pokud vám nezbývá čas na sport, jděte alespoň na procházky. Nemusíte jít sami, provětrejte třeba kamarádku nebo si půjčte jejího psa. A partnerský vztah? Je více než pravděpodobné, že jste našli společnou cestu k uspokojivému řešení vašich společných problémů. A jestli jste se rozhodli pro ukončení vztahu, i v tomto případě se vám podaří najít novou cestu ke spokojenosti vás obou.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Vaším sebevědomím otřásl milostný útlum. Nic si z toho nedělejte, tak to někdy už v životě chodí. Vaše současná konstelace nepřináší momentálně příliš radosti, nadřazuje rozum nad city. Ani poslední týden se nezačne příliš šťastně. Trošku vás potrápí zdravotní stav. Inu, s klimatizací je potřeba zacházet opatrně. Neotálejte, rychle udělejte jen co opravdu „hoří“ a pak se zachumlejte do peřin. Ostatně, měli byste trochu zabrzdit a nezanedbávat své soukromí. Partner by mohl totiž ztratit trpělivost…

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vypadá to tak, že budete mít dost extrémní nálady. Držte se raději v pozadí a zbytečně nevyvolávejte diskuzi či dokonce hádku o tom, co se mělo udělat a neudělalo. Dejte si také pozor, abyste nepovedli něco, čeho byste později mohli litovat. Druhý týden by vás mělo čekat překvapení v podobě člověka, kterého jste dlouho neviděli. Udělejte úžasnou party, jakou jste už dávno potřebovali. Skvěle vás naladí a dokonce hladce a bezbolestně vyřešte i své případné partnerské problémy. Věřte, že vše zvládnete a dny budou hned veselejší.

Ryby (21.2. - 20.3.)

V polovině měsíce může dojít k výměně názorů s partnerem, přítelem či nepřítelem nebo nadřízeným. Každý bude hájit svou pravdu a situace bude trochu napjatá. Pokud nemusíte, nedělejte žádné rozhodnutí a nepouštějte se do nepromyšlených investic. Snažte se neopakovat chyby z minulosti, jen tak z nepříjemností skvěle vybruslíte. Také neodkládejte důležité schůzky a jednání, abyste nepropásli správný čas. A nezapomeňte, že smích je nejlepším lékem proti stresu, ale smát se někomu, kdo se nevejde do loňských plavek je přece jen škodolibé.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Spánek podle hvězd: Býkům stačí 5 hodin, Štíři musí v deset do postele

Spánek podle hvězd: Býkům stačí 5 hodin, Štíři musí v deset do postele

Včera | Řekněme, že musíte vstávat v sedm hodin ráno. Znamená to, že byste měla zalézt do pelíšku už v…

Vysává vás? 12 znaků, jak poznáte energetického upíra

Vysává vás? 12 znaků, jak poznáte energetického upíra

16. 11. | Znáte to, někdy vám někteří lidé vysloveně berou energii. Nedělají na první pohled nic špatného,…

Sex a láska podle indické astrologie: Jaký jste typ?

Sex a láska podle indické astrologie: Jaký jste typ?

14. 11. | Víc než 5 tisíc let starý indický horoskop Jyotish pracuje s jiným, podrobnějším astrologickým…

Chcete změnit svého partnera? 5 strategií, s kterými to dokážete

Chcete změnit svého partnera? 5 strategií, s kterými to dokážete

12. 11. | Určitě jste mnohokrát slyšela, že se nemáte snažit předělávat svého partnera. Máte ho milovat…