www.astrolab.cz." /> www.astrolab.cz." />

Horoskop na týden 11.11-17.11.

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Tento horoskop je připraven ve spolupráci s panem Doc. Ing. Antonínem Baudyšem CSc. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

BERANI
Velice příznivý čas pro veškeré aktivity. Budete nápadití, kreativní, se zvýšenou schopností řešit situace netradičním způsobem. Dávejte si ale pozor na ukvapené nebo nepromyšlené reakce, kterými byste si mohli uškodit.

BÝCI
Potřebujete nyní dostatek spánku a odpočinku, protože jinak byste mohli onemocnět. Konzumujte také ve větším množství přírodní zdroje vitamínů. Snažte se také minimalizovat délku vašeho pobytu ve velkých skupinách lidí.

BLÍŽENCI
Velice aktivní a činorodé období, které by bylo vhodnější využít spíše pro práci. Neočekávejte ale v ničem snadný úspěch a počítejte u všeho s dlouhodobým nasazením. Budete ale schopni jednat rychle a operativně.

RACI
Procházíte příznivými týdny vhodnými pro jednání s nadřízenými a pro navazování nových společenských i intimních vztahů. Velice vám prospěje milé a příjemné vystupování. Je příznivý čas pro nákup bytového vybavení.

LVI
Nepouštějte se do žádných složitých situací. Není příznivý čas pro zásadní životní rozhodování, pro velké změny, ale ani pro důležité rozhovory s nadřízenými. Pokud máte málo pohybu, je nejvyšší čas s tím něco udělat.

PANNY
Máte týden vhodný pro pracovní jednání, pro začátek nových činností a pro jednání s nadřízenými. Také účast na různých společenských či kulturních akcích pro vás bude přínosná. Úspěch ve veřejném vystupování či působení.

VÁHY
Budete mít tendenci řešit veškeré záležitosti rychle a rozhodně a s ničím se nebudete chtít dlouho zatěžovat. Vyhněte se ukvapenosti. Nepouštějte se také do žádných sporů se svým partnerem, partnerkou, se svými firemními společníky nebo spolupracovníky.

ŠTÍŘI
Budete se nejspíš cítit velice příjemně a může vás to vést k sebepřeceňování nebo i k předvádění se. Nepouštějte se do náročné fyzické práce. Pozor na přílišnou vyčerpanost.

STŘELCI
Vcelku příznivý čas bez velkých obtíží. Naopak se vám podaří rychle dořešit řadu menších obtíží a trochu si tak vyčistit pracovní stůl. Obtížně řešitelné situace se snažte odložit na příznivější období. Spolehněte se více na vaši intuici.

KOZOROZI
Nalezněte si více času pro sebe samé a pro vašeho partnera či partnerku. Také obchodní a společenská jednání budou úspěšná, nebo alespoň příjemná. Pozor ale na agresivitu v řeči i v jednání. Nerozhodujte se bez dostatečných informací.

VODNÁŘI
Nedopusťte, aby se vám starosti přelily přes hlavu. Nepropadejte skepsi a klidně řešte jednu situaci za druhou. Vyhýbejte se neplodným společenským akcím a zbytečné povídavosti. Zrekapitulujte vlastní dlouhodobé směřování a postoje.

RYBY
Směle se pusťte do víru událostí okolo vás a nebojte se i větší společenské angažovanosti. Je to příznivý čas i pro různá milostná dobrodružství. Můžete zažít příjemné chvíle ve společnosti i v soukromí. Vyhněte se tvrdým rozhodnutím.

autor: Doc. Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Další články z rubriky

Tvar nosu o vás prozradí, co jste za člověka. Co o vás říká ten váš?

Tvar nosu o vás prozradí, co jste za člověka. Co o vás říká ten váš?

Dnes | Kriminalisté v 19. století podle tvaru lebky odhalovali, zda její majitel je zločinec, či nikoliv.…

7 tipů pro šťastnější život: Dělejte to, co chcete, a buďte sama sebou

7 tipů pro šťastnější život: Dělejte to, co chcete, a buďte sama sebou

22. 8. | Bojíte se, že z vás bude sobec, když budete dělat věci, které chcete? Omyl, pokud odsunete své…

Jak si zařídit ložnici podle feng shui, abyste měli větší chuť na sex?

Jak si zařídit ložnici podle feng shui, abyste měli větší chuť na sex?

20. 8. | Dobře se vyspat, hezky se pomilovat, zkrátka v ložnici se člověk potřebuje cítit dobře. Pokud v ní…

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

17. 8. | Oblíbená magická doba básníků, kdy už není úplně noc, ale ještě ani den. Pomalu se rozednívá,…