www.astrolab.cz." /> www.astrolab.cz." />

Horoskop na týden 11.11-17.11.

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Tento horoskop je připraven ve spolupráci s panem Doc. Ing. Antonínem Baudyšem CSc. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

BERANI
Velice příznivý čas pro veškeré aktivity. Budete nápadití, kreativní, se zvýšenou schopností řešit situace netradičním způsobem. Dávejte si ale pozor na ukvapené nebo nepromyšlené reakce, kterými byste si mohli uškodit.

BÝCI
Potřebujete nyní dostatek spánku a odpočinku, protože jinak byste mohli onemocnět. Konzumujte také ve větším množství přírodní zdroje vitamínů. Snažte se také minimalizovat délku vašeho pobytu ve velkých skupinách lidí.

BLÍŽENCI
Velice aktivní a činorodé období, které by bylo vhodnější využít spíše pro práci. Neočekávejte ale v ničem snadný úspěch a počítejte u všeho s dlouhodobým nasazením. Budete ale schopni jednat rychle a operativně.

RACI
Procházíte příznivými týdny vhodnými pro jednání s nadřízenými a pro navazování nových společenských i intimních vztahů. Velice vám prospěje milé a příjemné vystupování. Je příznivý čas pro nákup bytového vybavení.

LVI
Nepouštějte se do žádných složitých situací. Není příznivý čas pro zásadní životní rozhodování, pro velké změny, ale ani pro důležité rozhovory s nadřízenými. Pokud máte málo pohybu, je nejvyšší čas s tím něco udělat.

PANNY
Máte týden vhodný pro pracovní jednání, pro začátek nových činností a pro jednání s nadřízenými. Také účast na různých společenských či kulturních akcích pro vás bude přínosná. Úspěch ve veřejném vystupování či působení.

VÁHY
Budete mít tendenci řešit veškeré záležitosti rychle a rozhodně a s ničím se nebudete chtít dlouho zatěžovat. Vyhněte se ukvapenosti. Nepouštějte se také do žádných sporů se svým partnerem, partnerkou, se svými firemními společníky nebo spolupracovníky.

ŠTÍŘI
Budete se nejspíš cítit velice příjemně a může vás to vést k sebepřeceňování nebo i k předvádění se. Nepouštějte se do náročné fyzické práce. Pozor na přílišnou vyčerpanost.

STŘELCI
Vcelku příznivý čas bez velkých obtíží. Naopak se vám podaří rychle dořešit řadu menších obtíží a trochu si tak vyčistit pracovní stůl. Obtížně řešitelné situace se snažte odložit na příznivější období. Spolehněte se více na vaši intuici.

KOZOROZI
Nalezněte si více času pro sebe samé a pro vašeho partnera či partnerku. Také obchodní a společenská jednání budou úspěšná, nebo alespoň příjemná. Pozor ale na agresivitu v řeči i v jednání. Nerozhodujte se bez dostatečných informací.

VODNÁŘI
Nedopusťte, aby se vám starosti přelily přes hlavu. Nepropadejte skepsi a klidně řešte jednu situaci za druhou. Vyhýbejte se neplodným společenským akcím a zbytečné povídavosti. Zrekapitulujte vlastní dlouhodobé směřování a postoje.

RYBY
Směle se pusťte do víru událostí okolo vás a nebojte se i větší společenské angažovanosti. Je to příznivý čas i pro různá milostná dobrodružství. Můžete zažít příjemné chvíle ve společnosti i v soukromí. Vyhněte se tvrdým rozhodnutím.

autor: Doc. Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Další články z rubriky

Erotický horoskop na březen: Vzrušení pro Raky, štěstí pro Ryby

Erotický horoskop na březen: Vzrušení pro Raky, štěstí pro Ryby

Dnes | S přicházejícím jarem se bude zvyšovat i naše chuť na sex a erotické hrátky. Co březen přinese…

Horoskop na březen: Blíženci budou cestovat, Ryby rozjímat

Horoskop na březen: Blíženci budou cestovat, Ryby rozjímat

27. 2. | Jaro už je skoro za dveřmi. Co od prvního jarního měsíce můžete čekat a jak se vám bude dařit v…

Magické rituály s vlasy: Co vám přinese večerní česání a co opravdu nikdy nedělat?

Magické rituály s vlasy: Co vám přinese večerní česání a co opravdu nikdy…

19. 2. | 1 | Síla ženské přitažlivosti je skryta ve vlasech. Od dávných dob se také říká, že jsou koncentrovaným…

Dejte si drink podle horoskopu: Ryby ocení koření, Lvi chilli

Dejte si drink podle horoskopu: Ryby ocení koření, Lvi chilli

14. 2. | Někdy máme chuť na opravdu dobrý drink. Jenže alkohol, to jsou taky zbytečné kalorie navíc. Pokud…