Horoskop na týden 11.8. – 17.8.

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Jste stále ve vynikající formě fyzicky a duševně a máte před sebou jn příjemné záležitosti. Obtíže překonávejte výrazným nasazením a nenechávejte za sebou rozpracované či nedodělané záležitosti. Dokážete-li se dostat nad problémy a řešit v klidu jednu situaci po druhé, budete mít vyhráno.

Berani
Jste stále ve vynikající formě fyzicky a duševně a máte před sebou jn příjemné záležitosti. Úspěch ve společnosti i v milostných záležitostech. Ideální čas pro dovolenou a kroky v oblasti profesní.

Býci
Buďte opatrní při větších investicích a nekupujte zboží pouze podle jména. Vše si sami dobře ověřte. Pozor také na zbytečné spory s těmi které máte rádi, ať už jsou to milenci nebo partneři

Bůíženci
Měli byste v sobě překonat touhu říci někomu, co si o něm opravdu myslíte. Nepouštějte se také do sporů s madřízenými. Máte řadu možností pro nové kontakty. Je příznivý čas i pro studium.

Raci
Snažte se nic neodkládat. Obtíže překonávejte výrazným nasazením a nenechávejte za sebou rozpracované či nedodělané záležitosti. Nepřehánějte to s pobytem na slunci ani ve vodě.

Lvi
Jste uprostřed mimořádně silného příznivého období a měli byste to pořádně využít. Záleží pak pouze na vás, zda si dopřejete výbornou dovolenou nebo se pustíte do něřčeho nového, nebo oboje.

Panny
Dokážete-li se dostat nad problémy a řešit v klidu jednu situaci po druhé, budete mít vyhráno. Hlavně se nesnažte nic uspěchat. Také se nesnažte za každou cenu prosazovat váš názor.

Váhy
Pokud jste ještě nebyli na dovolené, máte nejvyšší čas, protože září už pro vás tak příznivé nebude. Máte vynikající možnosti pro úspěšný společenský život, nové známosti a klidnou regeneraci.

Štíři
Z dlouhodobého hlediska je toto období příznivé pro naslouchání a lepší se orientování v různých záležitotech, než pro plánování nebo prosazování vlastních představ. I umění naslouchat je důležité.

Střelci
Nebojte se pustit se do uskutečňování i velice smělých plánů a neobávejte se ani rizikových situací. Štěstí vám přeje a měli byste ho uchopit. Hledáte-li životního partnera, dívejte se dobře okolo sebe.

Kozorozi
Máte skvělou příležitost si promyslet co jste již učinili a co byste ješřě chtěli dosáhnout a udělat si pro to svůj jízdní řád. Nebudete-li mít své úkoly viditelně před sebou, snadno na něco důležitého zapomenete.

Vodnáři
Můžete se cíti osamoceni i uprostřed velice příjemných lidí. V takovém případě hledejte, co vám taková situace chce napovědět a možná změníte své životní postoje a cíle.

Ryby
Snažte se co nejvíce odstranit různé nedodělky a vyčistit si od nich stůl. Také si dopřejte velice uklidňující dovolenou, protože nadcházející období pro vás bude velice náročné.

autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

Dnes | Oblíbená magická doba básníků, kdy už není úplně noc, ale ještě ani den. Pomalu se rozednívá,…

Jak okouzlit muže, který se vám líbí? Váhy ocení odvahu, Berana rozesmějte

Jak okouzlit muže, který se vám líbí? Váhy ocení odvahu, Berana rozesmějte

15. 8. | Úsměv je klíčem k lidské duši, s tím máte už napůl vyhráno. Když k tomu přidáte to, co dělá…

Rodinná traumata jsou dědičná. Můžete trpět úzkostí, kterou prožila babička

Rodinná traumata jsou dědičná. Můžete trpět úzkostí, kterou prožila babička

13. 8. | Deprese, úzkosti, touha zemřít i fyzické bolesti či třeba nespavost mohou pramenit ze zděděných…

Řeč těla: Vaše nohy prozradí, jaká jste milenka

Řeč těla: Vaše nohy prozradí, jaká jste milenka

10. 8. | 1 | Krásné, štíhlé nohy jsou nejen ozdobou každé ženy, ale prozradí o vás víc, než tušíte. Z jejich…