Horoskop na týden 16.-22.12

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Vše vám vychází a štěstěna vám jde na ruku. Dávejte si pozor, abyste netahali kočku za fousy a nepropadli představě, že tomu tak bude vždy. Neprosazujte tvrdohlavě své vlastní představy a buďte tolerantnější. Příznivý čas pro nové známosti, flirt a sexuální uspokojení.

Berani
Vše vám vychází a štěstěna vám jde na ruku. Dávejte si pozor, abyste netahali kočku za fousy a nepropadli představě, že tomu tak bude vždy. Pokud i přes spokojenost a úspěchy dokážete být skromní ale zdravě sebevědomí bude se vám dobře vést i nadále. Nebojte se riskovat.

Býci
Buďte ve všem ostražití. Neutrácejte za mimořádně výhodné nabídky. Držte se zpět ve sporech, i kdybyste si byli se vším naprosto jisti. Lépe je nyní vyčkávat a být pozorovateli událostí. Neprosazujte tvrdohlavě své vlastní představy a buďte tolerantnější.

Blíženci
Nebuďte netrpěliví, i když se už nemůžete dočkat jistého vítězství. Pokud nesouhlasíte s nadřízenými nedávejte to příliš hlasitě najevo. Pokud jste v roli nadřízených, nedávejte svým podřízeným příliš najevo vaši sociální převahu.

Raci
Příznivý čas pro nové známosti, flirt a sexuální uspokojení. Máte příznivý čas i pro bohatší kulturní život, výhodné nákupy zimního oblečení a pro veškerou zábavu a povyražení. Nelitujte peněz.

Lvi
Velice příznivé období pro posílení sociálního postavení. Nepleťte ale do zaměstnání osobní vztahy, flirt nebo sex. Není ani vhodný čas pro nové milostné aféry. Buďte opatrní vůči těm, kteří vám příliš nadbíhají a podbízejí se vám. Buďte loajální k nadřízeným.

Panny
Máte stále velmi mnoho práce nebo starostí. Je pro vás nyní nezbytné, dokázat si uhájit nárok na svůj vlastní osobní čas a soukromí, abyste mohli vyrovnat duševní a energetické úbytky. Pamatujte i na dostatek spánku.

Váhy
Buďte spokojení se situací jaká nyní je. Zdravotně, pracovně i finančně jste stabilizovaní a máte dost času i pro sebe samé. Příznivý je tento čas především pro ty, kteří jsou veřejně činní či známí.

Štíři
Nepokoušejte se nyní o žádné nové známosti a také do toho nic neinvestujte. Zaměřte se více na vaši profesi. Pokud jsou před vámi nějaké větší investice, důkladně si prozkoumejte situaci na trhu.

Střelci
Můžete nyní zažívat období značných osobních i profesionálních úspěchů, a toto období vám může vydržet ještě přes půl roku. Nesnažte se ale nic uspěchat a věnujte všemu náležitou přípravu.

Kozorozi
Nebojte se nyní více využívat vašich kontaktů a známostí. Nalezněte si i více času pro nová a zajímavá setkání. Nalezněte si také čas pro sebe a vašeho partnera (partnerku), abyste se neviděli jen chvíli ráno a chvíli večer.

Vodnáři
Nepřeceňujte ani své fyzické síly ani svůj šarm. Raději se nevrhejte do víru života po hlavě a vyhněte se flirtům a náhodným intimním zkušenostem. Buďte také opatrnější při investování. Úspěch vám nyní přinese vytrvalost.

Ryby
Nepouštějte se nyní do řešení nových a vážných situací. Berte raději vše volněji a radostněji. Uvolněnost je lepší než sveřepá upachtěnost. Neříkejte také každému to, co si o něm opravdu myslíte. Mohli byste se dost splést a dotyčnému i sobě ublížit.

autor: Doc. Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

11 mysteriózních věcí, které se vám mohou stát, když spíte

11 mysteriózních věcí, které se vám mohou stát, když spíte

Včera | Večer se chceme pokojně uložit do postele, zavřít oči a spát bohabojným spánkem, během kterého…

Buďte oblíbená aneb 7 tipů, jak posílit své osobní kouzlo

Buďte oblíbená aneb 7 tipů, jak posílit své osobní kouzlo

20. 7. | Každá z nás by chtěla mít neodolatelné charisma. Někdo ho má od přírody, druhý nikoliv. I když ale…

11 důkazů vašeho minulého života: Čím jste byla a jak to poznat?

11 důkazů vašeho minulého života: Čím jste byla a jak to poznat?

19. 7. | Panikaříte, jen když pomyslíte na vodu? Přitom jste se nikdy netopila? Trpíte nevysvětlitelnými…

6 cest, jak zařídit domov i práci a být šťastnější i zdravější

6 cest, jak zařídit domov i práci a být šťastnější i zdravější

16. 7. | Určitě to znáte. Jsou místa, kde se cítíte skvěle, a pak se ocitnete v prostoru, kde vás přepadne…