Horoskop na týden 16.-22.12

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Vše vám vychází a štěstěna vám jde na ruku. Dávejte si pozor, abyste netahali kočku za fousy a nepropadli představě, že tomu tak bude vždy. Neprosazujte tvrdohlavě své vlastní představy a buďte tolerantnější. Příznivý čas pro nové známosti, flirt a sexuální uspokojení.

Berani
Vše vám vychází a štěstěna vám jde na ruku. Dávejte si pozor, abyste netahali kočku za fousy a nepropadli představě, že tomu tak bude vždy. Pokud i přes spokojenost a úspěchy dokážete být skromní ale zdravě sebevědomí bude se vám dobře vést i nadále. Nebojte se riskovat.

Býci
Buďte ve všem ostražití. Neutrácejte za mimořádně výhodné nabídky. Držte se zpět ve sporech, i kdybyste si byli se vším naprosto jisti. Lépe je nyní vyčkávat a být pozorovateli událostí. Neprosazujte tvrdohlavě své vlastní představy a buďte tolerantnější.

Blíženci
Nebuďte netrpěliví, i když se už nemůžete dočkat jistého vítězství. Pokud nesouhlasíte s nadřízenými nedávejte to příliš hlasitě najevo. Pokud jste v roli nadřízených, nedávejte svým podřízeným příliš najevo vaši sociální převahu.

Raci
Příznivý čas pro nové známosti, flirt a sexuální uspokojení. Máte příznivý čas i pro bohatší kulturní život, výhodné nákupy zimního oblečení a pro veškerou zábavu a povyražení. Nelitujte peněz.

Lvi
Velice příznivé období pro posílení sociálního postavení. Nepleťte ale do zaměstnání osobní vztahy, flirt nebo sex. Není ani vhodný čas pro nové milostné aféry. Buďte opatrní vůči těm, kteří vám příliš nadbíhají a podbízejí se vám. Buďte loajální k nadřízeným.

Panny
Máte stále velmi mnoho práce nebo starostí. Je pro vás nyní nezbytné, dokázat si uhájit nárok na svůj vlastní osobní čas a soukromí, abyste mohli vyrovnat duševní a energetické úbytky. Pamatujte i na dostatek spánku.

Váhy
Buďte spokojení se situací jaká nyní je. Zdravotně, pracovně i finančně jste stabilizovaní a máte dost času i pro sebe samé. Příznivý je tento čas především pro ty, kteří jsou veřejně činní či známí.

Štíři
Nepokoušejte se nyní o žádné nové známosti a také do toho nic neinvestujte. Zaměřte se více na vaši profesi. Pokud jsou před vámi nějaké větší investice, důkladně si prozkoumejte situaci na trhu.

Střelci
Můžete nyní zažívat období značných osobních i profesionálních úspěchů, a toto období vám může vydržet ještě přes půl roku. Nesnažte se ale nic uspěchat a věnujte všemu náležitou přípravu.

Kozorozi
Nebojte se nyní více využívat vašich kontaktů a známostí. Nalezněte si i více času pro nová a zajímavá setkání. Nalezněte si také čas pro sebe a vašeho partnera (partnerku), abyste se neviděli jen chvíli ráno a chvíli večer.

Vodnáři
Nepřeceňujte ani své fyzické síly ani svůj šarm. Raději se nevrhejte do víru života po hlavě a vyhněte se flirtům a náhodným intimním zkušenostem. Buďte také opatrnější při investování. Úspěch vám nyní přinese vytrvalost.

Ryby
Nepouštějte se nyní do řešení nových a vážných situací. Berte raději vše volněji a radostněji. Uvolněnost je lepší než sveřepá upachtěnost. Neříkejte také každému to, co si o něm opravdu myslíte. Mohli byste se dost splést a dotyčnému i sobě ublížit.

autor: Doc. Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Magické rituály s vlasy: Co vám přinese večerní česání a co opravdu nikdy nedělat?

Magické rituály s vlasy: Co vám přinese večerní česání a co opravdu nikdy…

Dnes | 1 | Síla ženské přitažlivosti je skryta ve vlasech. Od dávných dob se také říká, že jsou koncentrovaným…

Dejte si drink podle horoskopu: Ryby ocení koření, Lvi chilli

Dejte si drink podle horoskopu: Ryby ocení koření, Lvi chilli

14. 2. | Někdy máme chuť na opravdu dobrý drink. Jenže alkohol, to jsou taky zbytečné kalorie navíc. Pokud…

Co přinese nastávající sněžný úplněk? Cestu k vítězství

Co přinese nastávající sněžný úplněk? Cestu k vítězství

10. 2. | V sobotu v půl druhé v noci nastane polostínové zatmění měsíce. Takovému úplňku se říká sněžný. Co…

Cvičte podle horoskopu: Kila půjdou dolů sama

Cvičte podle horoskopu: Kila půjdou dolů sama

9. 2. | Každé znamení horoskopu má svůj osobitý charakter. Postavení vašeho slunce ve chvíli narození má…