Horoskop na týden 22.6. – 28.6.

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Pohled na stav konta vás poprvé po dlouhé době naplní radostí. Přijdou vám peníze, s kterými jste už skoro nepočítali. Vyčleňte si chvíli na kamarády, budou vás potřebovat. Ovládejte svou velkorysost, která by neměla přesáhnout vaše možnosti.


Klidně se můžete spolehnout na shodu náhod, která vám je neobyčejně prospěšná. Na všechny nové věci reagujte s chladnou tváří a nedejte na sobě znát překvapení. Ovládejte svou velkorysost, která by neměla přesáhnout vaše možnosti.


Pohled na stav konta vás poprvé po dlouhé době naplní radostí. Přijdou vám peníze, s kterými jste už skoro nepočítali. Vyčleňte si chvíli na kamarády, budou vás potřebovat. Schůzku si s nimi ale dejte v kavárně, kde vás nikdo nebude rušit.


Pokud si můžete vybrat, zda někam vyrazit s partnerem nebo sami, vyberte si první možnost. Vaše láska potřebuje trochu péče a miláček jistotu, že s ním počítáte. Hovory s jeho příbuznými se k vaší radosti odkládají na neurčito.


K letošním narozeninám dostáváte nezvyklé množství dárků i od lidí, kteří obvykle štědrostí moc neoplývají. Nepřemýšlejte, proč to dělají, a buďte rádi, že vás mají rádi. V práci oslavu nechystejte, šéf by to nelibě nesl.


Test vaší trpělivost proběhne v pátek, kdy bude Luna ve vašem znamení pod silným tlakem a kdy nic nejde tak, jak jste si představovali. Mohli byste se sice rozčilovat, ale protože ze zkušeností víte, že by to k ničemu nebylo, zachováte nadhled.


Pokud toužíte po stabilizaci své citové základny, projevte aktivitu hned v pondělí. Saturn ve vašem znamení je pod skvělými aspekty Venuše i Marse. Z citů a vášně namícháte neodolatelný koktejl s nečekaně intenzivním účinkem.


V úterý překonejte touhu změnit od základů svůj život. Ponouká vás k tomu opozice mezi Sluncem a Plutem, takže byste litovali spíše dříve než později. Nechte všechno tak, jak je, a možné varianty řešení si zatím jen promýšlejte.


Pondělní novoluní v Raku vám dělá vyloženě dobře, ale musíte si dávat pozor, abyste si zbytečně nepoděsili rodinu. Vy se o ni máte pod vlivem aktuálního postavení planet daleko víc starat – a oni mají dojem, že jste se je rozhodli kontrolovat.


Nic z toho, co je důležité, si neschovávejte na víkend. Můžete se sice domnívat, že na to budete mít víc času, ale opak je pravdou. Luna bude v Panně a vám hrozí, že se utopíte v nepodstatných podrobnostech, které byste jindy klidně pominuli.


Všechno, co je pro vás důležité a co chcete zvládnout tak, aby to pro vás dopadlo co nejlépe, musíte řešit až večer. Zatímco ráno máte tendenci ke konfrontaci, večer budete ve smírné náladě a dokonce připustíte, že i ostatní mohou mít pravdu.


Pokud pracujete s lidmi, smiřte se s tím, že pro ně toho musíte udělat o dost víc než jindy. Potíže budou zvláště s Raky a Kozorohy, kteří usoudili, že mají patent na rozum a vůbec jim nedochází, co mohou svým jednáním způsobit.


Týden, kdy se všechno odehrává podle vašich představ. Navíc vás čeká velice pestrý společenský život. Chtějí se s vámi sejít všichni, kdo v příštím týdnu odjíždějí na prázdniny. Udělejte si na ně čas, bude to stát za to!

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Léčivé kameny: Jak nás mohou ovlivnit?

Léčivé kameny: Jak nás mohou ovlivnit?

Včera | „Věř a víra tvá tě uzdraví…“ Znáte? Aby ne! Vždyť jde o jednu z nejrozšířenějších biblických…

Partnerský horoskop: Jaká znamení zvěrokruhu se k sobě hodí?

Partnerský horoskop: Jaká znamení zvěrokruhu se k sobě hodí?

21. 9. | Začala jste randit a říkáte si, zda se k sobě hodíte? Co můžete do budoucna od druhého čekat? Pokud…

Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

19. 9. | Andělé jsou tu s námi, drží nad námi ochrannou ruku a dokáží pomoci, pokud si o pomoc řeknete. Víte…

Na Festival Evolution přijede i Raymond Moody, autor Života po životě

Na Festival Evolution přijede i Raymond Moody, autor Života po životě

17. 9. | Není festival jako festival. Ten, který nese jméno Evolution a uskuteční se o víkendu 23.–24. září…