Horoskop na týden 22.6. – 28.6.

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Pohled na stav konta vás poprvé po dlouhé době naplní radostí. Přijdou vám peníze, s kterými jste už skoro nepočítali. Vyčleňte si chvíli na kamarády, budou vás potřebovat. Ovládejte svou velkorysost, která by neměla přesáhnout vaše možnosti.


Klidně se můžete spolehnout na shodu náhod, která vám je neobyčejně prospěšná. Na všechny nové věci reagujte s chladnou tváří a nedejte na sobě znát překvapení. Ovládejte svou velkorysost, která by neměla přesáhnout vaše možnosti.


Pohled na stav konta vás poprvé po dlouhé době naplní radostí. Přijdou vám peníze, s kterými jste už skoro nepočítali. Vyčleňte si chvíli na kamarády, budou vás potřebovat. Schůzku si s nimi ale dejte v kavárně, kde vás nikdo nebude rušit.


Pokud si můžete vybrat, zda někam vyrazit s partnerem nebo sami, vyberte si první možnost. Vaše láska potřebuje trochu péče a miláček jistotu, že s ním počítáte. Hovory s jeho příbuznými se k vaší radosti odkládají na neurčito.


K letošním narozeninám dostáváte nezvyklé množství dárků i od lidí, kteří obvykle štědrostí moc neoplývají. Nepřemýšlejte, proč to dělají, a buďte rádi, že vás mají rádi. V práci oslavu nechystejte, šéf by to nelibě nesl.


Test vaší trpělivost proběhne v pátek, kdy bude Luna ve vašem znamení pod silným tlakem a kdy nic nejde tak, jak jste si představovali. Mohli byste se sice rozčilovat, ale protože ze zkušeností víte, že by to k ničemu nebylo, zachováte nadhled.


Pokud toužíte po stabilizaci své citové základny, projevte aktivitu hned v pondělí. Saturn ve vašem znamení je pod skvělými aspekty Venuše i Marse. Z citů a vášně namícháte neodolatelný koktejl s nečekaně intenzivním účinkem.


V úterý překonejte touhu změnit od základů svůj život. Ponouká vás k tomu opozice mezi Sluncem a Plutem, takže byste litovali spíše dříve než později. Nechte všechno tak, jak je, a možné varianty řešení si zatím jen promýšlejte.


Pondělní novoluní v Raku vám dělá vyloženě dobře, ale musíte si dávat pozor, abyste si zbytečně nepoděsili rodinu. Vy se o ni máte pod vlivem aktuálního postavení planet daleko víc starat – a oni mají dojem, že jste se je rozhodli kontrolovat.


Nic z toho, co je důležité, si neschovávejte na víkend. Můžete se sice domnívat, že na to budete mít víc času, ale opak je pravdou. Luna bude v Panně a vám hrozí, že se utopíte v nepodstatných podrobnostech, které byste jindy klidně pominuli.


Všechno, co je pro vás důležité a co chcete zvládnout tak, aby to pro vás dopadlo co nejlépe, musíte řešit až večer. Zatímco ráno máte tendenci ke konfrontaci, večer budete ve smírné náladě a dokonce připustíte, že i ostatní mohou mít pravdu.


Pokud pracujete s lidmi, smiřte se s tím, že pro ně toho musíte udělat o dost víc než jindy. Potíže budou zvláště s Raky a Kozorohy, kteří usoudili, že mají patent na rozum a vůbec jim nedochází, co mohou svým jednáním způsobit.


Týden, kdy se všechno odehrává podle vašich představ. Navíc vás čeká velice pestrý společenský život. Chtějí se s vámi sejít všichni, kdo v příštím týdnu odjíždějí na prázdniny. Udělejte si na ně čas, bude to stát za to!

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Numerologie: Jak vás ovlivňuje telefonní číslo?

Numerologie: Jak vás ovlivňuje telefonní číslo?

20. 1. | 2 | Podle numerologie čísla ovlivňují nejen náš charakter, ale také se z nich dají vyčíst události,…

Barva očí prozradí váš charakter

Barva očí prozradí váš charakter

16. 1. | Co o vás řekne barva očí? Říká se, že oko je okno do duše. Je to pravda. Hodně o charakteru…

Oblíbená barva: Co prozradí o vaší povaze?

Oblíbená barva: Co prozradí o vaší povaze?

12. 1. | 3 | Barvy, které máte radši a které preferujete, jsou klíčem k pochopení vašeho vnitřního světa a hodně…

Vaše báječné dny roku 2017: Váhy potká štěstí, Štírům se splní sny

Vaše báječné dny roku 2017: Váhy potká štěstí, Štírům se splní sny

11. 1. | 1 | Už pár dní si užíváme nový rok 2017. Pro některá znamení bude obzvlášť příznivý, jiná si budou…