Horoskop na týden 23.1. - 29.1.

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Očekávejte zlepšení vašich sexuálních vztahů nebo milostného života obecně. Máte dobré myšlenky, sílu i chuť k jejich uplatnění. Je čas na klidné, vlídné a neagresivní jednání. Úterý tohoto týdne pro vás může být obzvlášť příjemné, ale spíš pro popovídání než pro vyznání lásky.

Berani
Zrozenci ve znamení Berana se stále ještě vyhřívají v paprscích Slunce. Máte dostatek inspirace i energie k uskutečňování vašich záměrů. Středa a čtvrtek jsou obecně příznivé dny, ale vy budete mít více starostí než ostatní.

Býci
Přesto, že nyní procházíte obdobím delšího útlumu, nebo i malého zhodnocení většího pracovního zatížení, mírně pookřáváte, a může to mít na starosti i zlepšení vašich sexuálních vztahů nebo milostného života obecně.

Blíženci
Půjde vám nač si vzpomenete, a paměť vám zatím slouží dobře. Dávejte si ale pozor na konflikty, které byste mohli sami vyvolat, nebo se do nich i mimoděk nějak připlést.
Buďte opatrní, pokud jezdíte automobilem.

Raci
Vcelku neutrální týden bez větších komplikací. Vaše normální posedlost klidem se ale může najednou výrazně změnit na nějakou jinou „posedlost“ . Nenechte se ale odstrčit od vámi rozdělané práce a dílčích výsledků.

Lvi
Procházíte obdobím, ve kterém jste dlouhodobě vystavováni většímu zatížení, než kdykoliv jindy. Začněte pozvolna s fyzickým zatěžování organismu. Bude to pro vás skvělá prevence před cévními onemocněními.

Panny
Máte vytrvalost, smysl pro pořádek a disciplínu a nebojíte se také tvrdě pracovat a brát odpovědnost na sebe. Nesnažte se ale brát na sebe odpovědnost, pokud nemusíte. Váš sexuální apetit se může zvýšit.

Váhy
Nespoléhejte se slepě na vaše životní štěstí. Stále je při vás a neopouští vás, ale pouze tehdy, nebudete-li příliš tahat kocoura za fousky. Úterý tohoto týdne pro vás může být obzvlášť příjemné, ale spíš pro popovídání než pro vyznání lásky.

Štíři
Nepřetěžujte se, dbejte na dostatek spánku, pohybu, nepřejídejte se a pokud možno alespoň několik minut denně byste měli cvičit. Pokud naopak máte obtíže se sháněním zaměstnání, nepodléhejte melancholii.

Střelci
Neměli byste mít vážnějších obtíží či komplikací. Pozor ale na zvýšené napětí a touhu jej uvolňovat v nepravý čas a na nepravém místě. Máte dobré myšlenky, sílu i chuť k jejich uplatnění. Je čas na klidné, vlídné a neagresivní jednání.

Kozorozi
Nepočítejte s nenadálými zisky a mimořádným štěstím v obchodních záležitostech. Naopak vám úspěch přinese ta činnost, která je založena na dlouhodobé strategii s pomalejší návratností investic.

Vodnáři
Měli byste věnovat více péče své tělesné schránce. Více spát, nepřejídat se, mít dostatek pohybu a snažit se být v problematických situacích nad věcí. Nenechte se vtahovat dovnitř víru nějakého probléme.

Ryby
Můžete si být jisti že úspěšnost vaší činnost půjde tím víc dolů, čím víc budete nepozorní, netrpěliví, neklidní a nesoustředění. Rozhodně pokazíte méně, když něco nepořídíte, než když se budete snažit vše uspěchat a dohánět čas.

autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Další články z rubriky

TAROT pro začátečníky: Výklad a význam karet Velké Arkány

TAROT pro začátečníky: Výklad a význam karet Velké Arkány

Dnes | Každý člověk má v sobě ukrytou určitou věšteckou schopnost. Jde jen o to, ji v sobě objevit. Třeba…

Barva laku na nehty podle horoskopu: Pro Raky fialovou, pro Lvy rudou

Barva laku na nehty podle horoskopu: Pro Raky fialovou, pro Lvy rudou

19. 10. | 4 | Barvy mají svůj význam a svou energii. Jaká je tedy ideální pro vaše nehty, tak aby vám dodala…

8 pozitivních věcí, které byste měla dokázat říct sama o sobě

8 pozitivních věcí, které byste měla dokázat říct sama o sobě

17. 10. | Přijmout sama sebe takovou, jaká jsem, to je běh na dlouhou trať. Ne každý to umí už v mládí. Právě…

Jakou máte barvu sexuální aury? Poznejte ji a zažijete sex snů

Jakou máte barvu sexuální aury? Poznejte ji a zažijete sex snů

15. 10. | Aura je záření či energie, která obklopuje naše tělo. Jednou z jejích nejvýraznějších vlastností je…