Horoskop na týden 23.-29.12

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Neváhejte a využijte tento čas pro maximální relaxaci. Štěstí se na vás stále usmívá a tam se nebojte mu vyjít značný kus cesty vstříc. Nelitujte peněz na dárky které udělají velikou radost a dopřejte si také dostatek volného času a klidu s nejbližšími.

Berani
Budete nuceni na běžné záležitosti vynakládat více mnohem více energie než byste očekávali, ale příznivý výsledek je zato zaručen. Máte-li před sebou nějakou literární či psací činnost, budete se do toho muset trochu nutit. Úspěšní budou Berani z 9. dubna.

Býci
Držte se ve všem zpátky a nedělejte žádné rozmáchlé plány, protože byste se pod záplavou práce zcela ztratili. Nenabízejte svoji pomoc kde o ni nebudete požádáni. Nepouštějte se do nových milostných záležitostí.

Blíženci
Dobře zvládnete poslední vánoční nákupy a přípravy a nic vás nezaskočí. Není ale příznivý čas pro větší či bezstarostné utrácení. Pod poněkud větším tlakem budou ti, kteří jsou narození po patnáctém červnu.

Raci
Nedejte od radostného prožívání vánoc ničím odradit. Máte příznivé období pro obnovení či zlepšení milostných či sexuálních situací. Buďte opatrní v konzumaci jídel, protože vám bude nejen chutnat, ale i trávit a budete se cítit v dobré pohodě.

Lvi
Máte nyní ideální čas pro nová předsevzetí, především pokud jde o životosprávu a zlepšení organizace vašeho každodenního života. Neutrácejte ale za zbytečnosti a za nekvalitní zboží. Věnujte více času vašim nejbližším.

Panny
Neváhejte a využijte tento čas pro maximální relaxaci. Pokud to bude možné, neplánujte si na sváteční čas žádnou náročnou činnost. Dlouho spěte, čtěte příjemné a zajímavé knihy a užívejte si volna abyste se co nejvíce zregenerovali.

Váhy
Stále vám z dlouhodobého hlediska vychází vše velice příznivě. Dejte do pořádku vaše osobní záležitosti, ve smyslu úklidu na pracovním stole nebo ve vašich věcech. Nepouštějte se ale nyní do rozsáhlých a dlouhodobých projektů.

Štíři
Snažte se nyní zaměstnat se co nejvíce různorodou fyzickou činností, která z vás nyní nejlépe odvede smutek. Vyhněte se namáhavé práci a dávejte si pozor na nachlazení. Neslibujte si příliš mnoho od nových důvěrných vztahů.

Střelci
Štěstí se na vás stále usmívá a tam se nebojte mu vyjít značný kus cesty vstříc. Nelitujte peněz na dárky které udělají velikou radost a dopřejte si také dostatek volného času a klidu s nejbližšími.

Kozorozi
Zapomeňte na veškeré pracovní i osobní starosti. Zorganizujte si tento týden tak, aby vás nic nerušilo. Dopřejte si více nevázanosti a bezstarostného prožívání, dokud je na to vhodný čas.

Vodnáři
Pokud se budete chtít vyhnout řadě starostí, můžete strávit vánoce v nějakém příjemném prostředí pod péčí někoho jiného. Buďte opatrní při větší fyzické námaze a snažte se vyhnout se nachlazení a námaze na volném vzduchu.

Ryby
Ideální týden pro naprostou relaxaci a věnování se radostem, zábavě a lásce. Nebojte se být více otevření a přímí při jednání. Tyto Vánoce jsou letos pro Ryby vhodná pro nová předsevzetí.

autor: Doc. Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

19. 3. | V úterý 20. března 2018 nastává jarní rovnodennost. Slunce se vrací, přichází rovnováha světla a…

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

18. 3. | 1 | Každá prožíváme sex a orgasmus jinak. Neexistuje jeden učebnicový model, jak by vyvrcholení mělo…

Nakreslete strom! Co jeho tvar prozradí o vaší povaze a emocích?

Nakreslete strom! Co jeho tvar prozradí o vaší povaze a emocích?

15. 3. | 1 | Pokud jste se někdy ocitla jako dítě u psychologa, možná jste členy své rodiny kreslila jako…

Horoskop na tento týden: Krysy čeká láska, Psy náročnější období

Horoskop na tento týden: Krysy čeká láska, Psy náročnější období

13. 3. | Na co se můžete těšit a naopak na co si dát pozor v týdnu od 12. do 18. března? Podívejte se na…