Horoskop na týden 24.9. – 30.9.

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Máte příznivý čas pro dělání větších investic a pro nakupování bytového zařízení včetně předmětů dlouhodobé spotřeby. Je také příznivý čas pro konání dobročinných skutků. Také vaše intimní a sexuální prožitky budou nabírat na významu a na intenzitě.


Z dlouhodobého pohledu stále procházíte příznivým obdobím, ale z krátkodobého nyní budete mít více práce a zmatků, ale jde pouze o to, abyste byli poněkud vytrvalejší a s ničím nespěchali. Rozhodně se v tomto týdnu vyhněte řešení manželských a partnerských sporů.


Vhodný týden pro větší samostatnou aktivitu a vše co vyžaduje soustředění energie a vytrvalost. Dávejte si ale pozor při změně teplot na nachlazení a také dbejte na správnou podložku pod hlavou při spaní.nenoste v sobě hněv a nebojte se vyslovit veřejně vaše mínění.


Je před vámi klidný a tvořivý týden, pokud budete ke všemu přistupovat optimisticky. Máte-li pocit, že vám něco nejde, nepachtěte se za tím a za čas se vám to podaří zvládnout snáze. Máte příznivou dobu pro věnování se kultuře, zábavě a také pro řešení složitých partnerských situací.


Stačí jen trochu zvýšit úsilí a bude se vám dařit zvládat i obtížné situace. Při jednání s vaším přítelem (přítelkyní) buďte ohleduplní a neklaďte na příliš vysoké nároky. Máte příznivý čas pro dělání větších investic a pro nakupování bytového zařízení včetně předmětů dlouhodobé spotřeby.


Od úterý až do pátku budete mít období zvýšené úspěšnosti a možnosti příznivějšího ovlivňování vašeho okolí. Bude se vám ve všem lépe dařit, především ve vyřizování administrativních a společenských záležitostí. Je příznivá doba i pro veškerá právní jednání a vedení soudních procesů.


Můžete být poněkud kritičtější a nedůtklivější něž jindy. Vyhýbejte se zbytečně ostré kritice a raději se držte zpátky. Také se nepouštějte do sporů, které byste nejspíš prožívali více osobně než by bylo záhodné. Nepouštějte se také nyní do žádných větších investic.


Velice příznivý týden, který vám může přinést i finanční polepšení, nové známosti a úspěch. Věnujte se také více kulturnímu a společenskému dění. Je vhodný čas pro různé návštěvy, ale i pro pozdnější dovolenou. Máte také velice vhodný čas pro uskutečnění nějakých větších investic.


Přichází vám klidnější a úspěšnější období, které nebude tak hektické nebo deprimující a také byste měli pocítit větší příliv sil a optimismu. Také vaše intimní a sexuální prožitky budou nabírat na významu a na intenzitě. Je také příznivý čas pro konání dobročinných skutků.


Pozor na tendence k neuváženému utrácení a poněkud zbrklému nakupování. Ne vždy platí, že co je drahé, je také kvalitní. Nepouštějte se také do žádných situací, které zavánějí dobrodružstvím pro přílišnou nevypočitatelnost a nejasnost. Vaším nejpříznivějším dnem bude čtvrtek.


Měli byste nalézt více času sami pro sebe a ne hledat rezervy sil a snažit se udělat více než je možné. Zkuste alespoň v tomto týdnu vydávat více sil na fyzické pocvičování a snažte se udržet si vaše tělo pružné. Budete se lépe cítit a také vám to zlepší náladu a sebevědomí.


Příznivý týden vhodný nejen pro práci, ale především pro rekreaci a zábavu například na dovolené. Dovolte se více lehkomyslnosti a uvolněnosti a nenoste s sebou neustále všechny vaše trampoty, Odpočinout si můžete jen necháte-li starosti za sebou a soustředíte-li se potom jen na jeden problém.


Dávejte si pozor na zvýšenou nervozitu, neklid a i možnou hádavost. Pokuste se uložit si bobříka laskavosti a vyrovnanosti a vše vám půjde lépe. Také schopnost překonat neodolatelné puzení k rychlým a prudkým reakcím vám pomůže zvednout si mínění o sobě samých.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Tajemství našeho nitra: Bájná žena Lilith. Odhalte ji!

Tajemství našeho nitra: Bájná žena Lilith. Odhalte ji!

17. 10. | To, že každý člověk skrývá mnoho tváří, není nic nového. Dokážeme s láskou pečovat, s vášní milovat…

SEX PODLE HVĚZD: Erotický horoskop na říjen

SEX PODLE HVĚZD: Erotický horoskop na říjen

1. 10. | Podzim je zatím krásný a slunečný, ale teploty neúprosně klesají. Říjen je ideální měsíc pro…

HOROSKOP NA ŘÍJEN

HOROSKOP NA ŘÍJEN

30. 9. | Co vás čeká a nemine v desátém měsíci roku 2016? Jak se vám v říjnu bude dařit v oblasti lásky,…

Věštba z karet: Tarotový výklad na říjen

Věštba z karet: Tarotový výklad na říjen

29. 9. | Říjen je měsícem barevného listí, které postupně opadává. Vrcholí odlet ptáků, srnci shazují paroží…