Horoskop na týden 25.11. - 1.12.

| Autor: Antonín Baudyš jr. | Rubrika: Astrologie

Nesnažte se nyní vyřešit staré partnerské či manželské spory. Aktivní a činorodý týden příznivý jak pro rozhodnutí krátkodobého tak i dlouhodobého významu. Procházíte velice příznivým obdobím.

Berani
Aktivní a činorodý týden příznivý jak pro rozhodnutí krátkodobého tak i dlouhodobého významu. Zároveň hrozí nečekané disharmonie i v sexuálním životě partnerů a tendence k náhlým uvolněním sexuální energie v krátkodobých vztazích.

Býci
Stále trvá období nutnosti dlouhodobých investic a zachovávat tam vysokou opatrnost. Nepouštějte se do žádných razantních změn ve vašem životě ani do organizačních změn na pracovišti. Potřebujete důkladné prokrvování svalstva.

Blíženci
Ať už se dostanete do jakýchkoliv obtíží, neklesejte na duchu,protože vše velmi dobře překonáte. Nebojte se žádných rychlých a nečekaných rozhodnutí a pokud bude zapotřebí, obraťte se na vaše přátele s žádostí o pomoc.

Raci
Nesnažte se nyní vyřešit staré partnerské či manželské spory ale naopak se snažte případným nedorozuměním předcházet. Pokud budete manuálně pracovat, dávejte si pozor na drobné úrazy.Pozor i na nachlazení či namožení krční části páteře.

Lvi
Mimořádně příznivé období na základní organizační změny a pro nová rozhodnutí v životě. Ničeho se neobávejte a buďte rozhodní. Potřebujete-li něco prosadit u vašich nadřízených, je pro to ideální čas. I kdybyste neměli uspět.

Panny
Máte si obrovské množství práce před sebou a také mnoho zmatků, ale klidnou a soustředěnou prací můžete velmi mnoho vykonat. Hlavně nepodléhejte žádné panice. Spěch je otcem mnoha chyb z nepozornosti a ukvapenosti.

Váhy
Procházíte velice příznivým obdobím. Pouze v partnerských výměnách názorů buďte tolerantnější a pokud jste si naprosto jisti vlastní pravdou, nedávejte to příliš demonstrativně a okatě najevo. Buďte skromnější.

Štíři
Klidem a vytrvalostí dosáhnete hodně. Výsledné efekty vašeho snažení budou tentokrát úměrné velikosti vaší námahy a dokonce vám může i štěstěna trochu přihrávat. Dávejte si ale pozor na prochladnutí. Oblékejte se dostatečně.

Střelci
Velice příznivý týden. Budete hýřit spokojeností a to i proto, že se vám bude dařit lépe než jindy. Nebojte se říznout i do nepříjemných záležitostí a nebo provětrat nějaké kostlivce ve skříních.

Kozorozi
Spolehněte se tentokrát na vaší opatrnost a nepouštějte se do žádných rizikových situací. Ne snad proto, že byste měli vyloženou smůlu, ale spíše budete mít nedostatek štěstí. Cokoliv děláte, dělejte s klidem a soustředěně.

Vodnáři
Nemějte z ničeho obavy a pusťte se do všeho na plný plyn. Můžete se také spolehnout na vaše přátele i partnery či partnerky. Možná se ale budete muset do práce trochu nutit.

Ryby
Nemějte obavy,protože žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří. Budete mít sice starostí nad hlavu, ale budou to vše záležitosti schůdné a řešitelné. Mějte ale v teple krk a pozor na infekce průdušek. Kontroverzní rozhodnutí odložte na později, pokud je to ovšem možné.

autor: Doc. Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit

Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit

Včera | Máte náladu pod psa? Jste často nemocná a netušíte proč? Můžete mít zablokovaná energetická centra,…

Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika

Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika

16. 1. | Na co se můžete těšit v týdnu od 15. ledna 2018? Zabrousili jsme opět do vod čínské astrologie a…

Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás?

Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás?

14. 1. | Co o vás řekne barva očí? Říká se, že oko je okno do duše. Je to pravda. Hodně o charakteru…

Na co si dát ve vztazích pozor? Ryby jsou důvěřivé, Blíženci netrpěliví

Na co si dát ve vztazích pozor? Ryby jsou důvěřivé, Blíženci netrpěliví

11. 1. | Lidé mají tendenci opakovat stejné vzorce chování. Platí to i pro vztahy. Mohou za to naučené…