Horoskop na týden 27.1.- 2.2.

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Zaměřte se více na řešení pracovních situací a v záležitostech partnerských buďte vstřícnější a tolerantnější. Neberte tento velice pro vás příznivý čas jako samozřejmost a poděkujte za něj Prozřetelnosti. Máte možnost se v klidu rozhodovat o vašem dalším směřování. Je to ideální čas pro dovolenou na horách nebo v teplých krajinách.

Berani
Nejspíše jste již dlouhodobě příznivým vlivem zhýčkáni a tak si vaši příznivou situaci už ani nemusíte uvědomovat. Naštěstí pro vás i tento týden je příznivý pro všechny aktivity osobní, společenské i profesionální.

Býci
Snažte se spíše šetřit naž více utrácet. Potřebujete ale nutně dostatek pohybu protože vám jinak hrozí cévní obtíže. Také stále pozor na nachlazení a případné obtíže se zlatou žilou.

Blíženci
Zaměřte se více na řešení pracovních situací a v záležitostech partnerských buďte vstřícnější a tolerantnější. Rozhodně se nepouštějte do ostrých sporů a snažte se vždy vžít i do situace toho druhého dříve, než se něj rozčílíte.

Raci
Nenaříkejte si na nedostatek nových příležitostí. Nenechejte se odradit řadou drobnějších obtíží a buďte dostatečně vytrvalí. Je vhodný čas pro rekapitulaci uplynulých let a pro zamyšlení se nad dlouhodobou perpektivou.

Lvi
Pokud byste neměli dostatek práce a starostí, nudili byste se. Procházíte dlouhodobě velice aktivním a úspěšným obdobím. Nevyhýbejte se ani novým prátelstvím či intimějším známostem.

Panny
Pravděpodobně jste si toho na sebe vzali příliš mnoho a máte co dělat, abyste se se vším se ctí vyrovnali. Budete-li řešit partnerské či milenecké situace nepodléhejte okamžitým pocitům.

Váhy
Vytvořená planetární konfigurace dlouhodobě přeje vám i Beranům a měli byste proto využít i tento týden. Proto neodsouvejte na pozdější dobu nepříjemná jednání či rozhodování a snažte se toto příznivé období využít.

Štíři
Veškeré větší investice si dobře promyslete. Hledejte rozumný poměr mezi cenou a kvalitou. Nepřeceňujte své možnosti a nenabírejte si příliš mnoho nových úkolů. Překonajte také pohodlnost a dopřejte si více pohybu.

Střelci
Máte před sebou velice aktivní a rušný týden. Nebojte se jasných a rozhodných řešení a nevyhýbejte se obtížným situacím. Jděte do všeho čelem a otevřeně. Dávejte si pouze pozor na nervové přetížení.

Kozorozi
Měli byste nyní procházet poměrně klidným obdobím ve kterém se mohou hrozivě vyhlížející situace projevit jako poměrně neškodné. Budete mít zlepšenou schopnost objektivního posuzování a vnímání situací bez emcionálních závislostí.

Vodnáři
Neberte tento velice pro vás příznivý čas jako samozřejmost a poděkujte za něj Prozřetelnosti. Máte možnost se v klidu rozhodovat o vašem dalším směřování. Je to ideální čas pro dovolenou na horách nebo v teplých krajinách.

Ryby
Jste velice citliví a budete reagovat i na drobné podněty příliš silně. Můžete mít i tendenci si některé kroky lidí okolo vás vykládat zcela jinak než byly zamýšleny. Proto nereagujte ostře na nic, o čem nemáte jistotu.

autor: Doc. Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Další články z rubriky

Délka prstů u ruky prozradí vaši povahu. Co říká o vás?

Délka prstů u ruky prozradí vaši povahu. Co říká o vás?

Dnes | 1 | Délka ukazováčku a prsteníčku je klíčová pro naši povahu. Prohlédněte si své ruce a podívejte se,…

Zločiny podle hvězd: Kdo by nejspíš vraždil a kdo kradl?

Zločiny podle hvězd: Kdo by nejspíš vraždil a kdo kradl?

22. 2. | Někdo lehce podlehne vzteku, druhý zase touží po věcech, které jsou pro něj nedostupné. Každý máme…

Horoskop na tento týden: Vepře čeká milostné jiskření, Draky úspěch v práci

Horoskop na tento týden: Vepře čeká milostné jiskření, Draky úspěch v práci

19. 2. | Jaký bude tento týden podle čínského horoskopu? Podívejte se na svou předpověď na týden od 19. do 2…

Začíná čínský rok Psa: Co nás čeká v lásce, v práci i zdraví?

Začíná čínský rok Psa: Co nás čeká v lásce, v práci i zdraví?

16. 2. | Dnes, v pátek 16. února, začíná nový čínský rok Psa. Tomu by mělo dominovat hledání dobra a odvahy.…