Horoskop na týden 27.1.- 2.2.

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Zaměřte se více na řešení pracovních situací a v záležitostech partnerských buďte vstřícnější a tolerantnější. Neberte tento velice pro vás příznivý čas jako samozřejmost a poděkujte za něj Prozřetelnosti. Máte možnost se v klidu rozhodovat o vašem dalším směřování. Je to ideální čas pro dovolenou na horách nebo v teplých krajinách.

Berani
Nejspíše jste již dlouhodobě příznivým vlivem zhýčkáni a tak si vaši příznivou situaci už ani nemusíte uvědomovat. Naštěstí pro vás i tento týden je příznivý pro všechny aktivity osobní, společenské i profesionální.

Býci
Snažte se spíše šetřit naž více utrácet. Potřebujete ale nutně dostatek pohybu protože vám jinak hrozí cévní obtíže. Také stále pozor na nachlazení a případné obtíže se zlatou žilou.

Blíženci
Zaměřte se více na řešení pracovních situací a v záležitostech partnerských buďte vstřícnější a tolerantnější. Rozhodně se nepouštějte do ostrých sporů a snažte se vždy vžít i do situace toho druhého dříve, než se něj rozčílíte.

Raci
Nenaříkejte si na nedostatek nových příležitostí. Nenechejte se odradit řadou drobnějších obtíží a buďte dostatečně vytrvalí. Je vhodný čas pro rekapitulaci uplynulých let a pro zamyšlení se nad dlouhodobou perpektivou.

Lvi
Pokud byste neměli dostatek práce a starostí, nudili byste se. Procházíte dlouhodobě velice aktivním a úspěšným obdobím. Nevyhýbejte se ani novým prátelstvím či intimějším známostem.

Panny
Pravděpodobně jste si toho na sebe vzali příliš mnoho a máte co dělat, abyste se se vším se ctí vyrovnali. Budete-li řešit partnerské či milenecké situace nepodléhejte okamžitým pocitům.

Váhy
Vytvořená planetární konfigurace dlouhodobě přeje vám i Beranům a měli byste proto využít i tento týden. Proto neodsouvejte na pozdější dobu nepříjemná jednání či rozhodování a snažte se toto příznivé období využít.

Štíři
Veškeré větší investice si dobře promyslete. Hledejte rozumný poměr mezi cenou a kvalitou. Nepřeceňujte své možnosti a nenabírejte si příliš mnoho nových úkolů. Překonajte také pohodlnost a dopřejte si více pohybu.

Střelci
Máte před sebou velice aktivní a rušný týden. Nebojte se jasných a rozhodných řešení a nevyhýbejte se obtížným situacím. Jděte do všeho čelem a otevřeně. Dávejte si pouze pozor na nervové přetížení.

Kozorozi
Měli byste nyní procházet poměrně klidným obdobím ve kterém se mohou hrozivě vyhlížející situace projevit jako poměrně neškodné. Budete mít zlepšenou schopnost objektivního posuzování a vnímání situací bez emcionálních závislostí.

Vodnáři
Neberte tento velice pro vás příznivý čas jako samozřejmost a poděkujte za něj Prozřetelnosti. Máte možnost se v klidu rozhodovat o vašem dalším směřování. Je to ideální čas pro dovolenou na horách nebo v teplých krajinách.

Ryby
Jste velice citliví a budete reagovat i na drobné podněty příliš silně. Můžete mít i tendenci si některé kroky lidí okolo vás vykládat zcela jinak než byly zamýšleny. Proto nereagujte ostře na nic, o čem nemáte jistotu.

autor: Doc. Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Další články z rubriky

Horoskop na červenec: Kozorohy čeká nová láska, Lvy emoční zmatek

Horoskop na červenec: Kozorohy čeká nová láska, Lvy emoční zmatek

Dnes | 1 | Léto je vždy dobou, kdy vystoupíme ze zaběhnutých kolejí a jsme otevření novým možnostem. Jak letos…

Na zádech, či na břiše: Co o vaší povaze říká poloha, ve které spíte?

Na zádech, či na břiše: Co o vaší povaze říká poloha, ve které spíte?

27. 6. | Máte svou oblíbenou polohu, ve které spíte, nebo se celou noc převalujete ze strany na stranu? To,…

Vyvolávání duchů: Skvělá zábava na léto, nebo nebezpečná hra?

Vyvolávání duchů: Skvělá zábava na léto, nebo nebezpečná hra?

25. 6. | Kdo někdy na táboře nebo v létě na chalupě nezažil, že padl návrh jít vyvolávat duchy? Některá…

Bylinky podle horoskopu: Které pomohou právě vám?

Bylinky podle horoskopu: Které pomohou právě vám?

22. 6. | Léto je ideálním obdobím, kdy si můžete vypěstovat či nasbírat a nasušit bylinky. Které využijete…