Horoskop na týden 30.1. – 5.2.

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Jste stále ve výborné formě a jste schopni i značných pracovních výkonů. Rozhodujte se rychle, a budete se rozhodovat dobře. Vaše schopnosti vrcholí. Máte mnoho dobrých myšlenek.

Berani
Nejen, že máte spoustu energie a značnou činorodost, ale tato energie z vás vychází harmonickým příjemným způsobem a nepočínáte si vůbec jako slon v porcelánu. Vaše vztahy k ženám (mužům) nebudou tak žhavé jako jindy.

Býci
Zdá se, že se snad všechny okolnosti spojily, aby vám alespoň trochu zkomplikovaly život. Budete se s tím muset srovnat. Pondělí i neděle, tedy začátek a konec týdne mohou být obtížnější než ostatní dny.

Blíženci
Vaše schopnosti vrcholí. Máte mnoho dobrých myšlenek. Naučíte se tyto nápady také dotáhnout do konce? Ať už sám, nebo s cizí pomocí. Pozor ale na horní cesty dýchací. Pijte horký čaj a nenamáhejte se příliš na ledovém vzduchu.

Raci
Vše nasvědčuje tomu, že velké starosti by vás mohly minout. Rozhodně ale neutrácejte a spíše se snažte šetřit. Vsaďte na dlouhodobé cíle, jejichž dosažení je ale ve vaší moci. Pozor na prochladnutí od nohou.

Lvi
Buďte skromní a pokorní. Nikdy vám to nešlo lehko, ale nyní to snad půjde ještě obtížněji. Nerozhodujte žádné strategicky důležité situace a nedělejte si ani žádné dlouhodobé plány, které by se potom obtížně měnily.

Panny
Budete-li mít dostatek trpělivost, vyrovnanosti a mírnost v srdci, nebudete-li propadat náhlým změnám nálady, nemáte se čeho obávat. Nejhorší by pro vás nyní může být neklid, nesoustředěnost a hlavně zbytečné obavy.

Váhy
Mimořádně příznivý čas pro zimní dobolenou. A to ať už na lyžích, nebo v moři u protinožců. Máte pro vše ideální podmínky. I pro start do života. Rozhodujte se rychle, a budete se rozhodovat dobře.

Štíři
Nespoléhejte na žádné šťastné náhody, ale spíše počítejte s obtížemi na všech frontách. Pokud také nemáte nějakou finanční rezervu, můžete se postupně dostat do složité finanční situace. Věnujte více času své tělesné schránce.

Střelci
Jste stále ve výborné formě a jste schopni i značných pracovních výkonů. Nepřetěžujte se ale, a hlavně se kvůli ničemu nevztekejte. Konec týdne může být sice nepříliš úsměvný, ale vy se ničeho obávat nemusíte.

Kozorozi
Příliš neutrácejte a nakupujte vše s rozvahou. Máte ale příznivý čas pro zábavu a nápaditý sex. Je také vhodná doba pro návštěvu divadel, koncertů a nejrůznějších zábavných podniků. Budete mít dost sil i dostatečnou výdrž.

Vodnáři
Vaše největší nebezpečí bude spočívat v ukvapenosti, riskování a snížené pozornosti. Může se ale projevit i únava ze značného vyčerpání. Dopřejte vašemu tělu dostatek pohybu. Velice vám prospěje například jízda na rotopedu.

Ryby
Budete nejspíš poněkud aktivnější než v jiné týdny a budete mít sklon k vnitřní nevyrovnanosti. Delší soustředění vám může dělat i určité problémy. Nic nerozhodujte prvoplánově, ale až po zralé úvaze.

autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Další články z rubriky

Každý den má jinou energii. Kdy je nejlepší jít na rande?

Každý den má jinou energii. Kdy je nejlepší jít na rande?

Dnes | Pro náš život je typické, že se střídají různá období, měsíce a také dny pracovní a dny odpočinku.…

Spánek podle hvězd: Býkům stačí 5 hodin, Štíři musí v deset do postele

Spánek podle hvězd: Býkům stačí 5 hodin, Štíři musí v deset do postele

19. 11. | Řekněme, že musíte vstávat v sedm hodin ráno. Znamená to, že byste měla zalézt do pelíšku už v…

Vysává vás? 12 znaků, jak poznáte energetického upíra

Vysává vás? 12 znaků, jak poznáte energetického upíra

16. 11. | Znáte to, někdy vám někteří lidé vysloveně berou energii. Nedělají na první pohled nic špatného,…

Sex a láska podle indické astrologie: Jaký jste typ?

Sex a láska podle indické astrologie: Jaký jste typ?

14. 11. | Víc než 5 tisíc let starý indický horoskop Jyotish pracuje s jiným, podrobnějším astrologickým…