Horoskop na týden 30.1. – 5.2.

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Jste stále ve výborné formě a jste schopni i značných pracovních výkonů. Rozhodujte se rychle, a budete se rozhodovat dobře. Vaše schopnosti vrcholí. Máte mnoho dobrých myšlenek.

Berani
Nejen, že máte spoustu energie a značnou činorodost, ale tato energie z vás vychází harmonickým příjemným způsobem a nepočínáte si vůbec jako slon v porcelánu. Vaše vztahy k ženám (mužům) nebudou tak žhavé jako jindy.

Býci
Zdá se, že se snad všechny okolnosti spojily, aby vám alespoň trochu zkomplikovaly život. Budete se s tím muset srovnat. Pondělí i neděle, tedy začátek a konec týdne mohou být obtížnější než ostatní dny.

Blíženci
Vaše schopnosti vrcholí. Máte mnoho dobrých myšlenek. Naučíte se tyto nápady také dotáhnout do konce? Ať už sám, nebo s cizí pomocí. Pozor ale na horní cesty dýchací. Pijte horký čaj a nenamáhejte se příliš na ledovém vzduchu.

Raci
Vše nasvědčuje tomu, že velké starosti by vás mohly minout. Rozhodně ale neutrácejte a spíše se snažte šetřit. Vsaďte na dlouhodobé cíle, jejichž dosažení je ale ve vaší moci. Pozor na prochladnutí od nohou.

Lvi
Buďte skromní a pokorní. Nikdy vám to nešlo lehko, ale nyní to snad půjde ještě obtížněji. Nerozhodujte žádné strategicky důležité situace a nedělejte si ani žádné dlouhodobé plány, které by se potom obtížně měnily.

Panny
Budete-li mít dostatek trpělivost, vyrovnanosti a mírnost v srdci, nebudete-li propadat náhlým změnám nálady, nemáte se čeho obávat. Nejhorší by pro vás nyní může být neklid, nesoustředěnost a hlavně zbytečné obavy.

Váhy
Mimořádně příznivý čas pro zimní dobolenou. A to ať už na lyžích, nebo v moři u protinožců. Máte pro vše ideální podmínky. I pro start do života. Rozhodujte se rychle, a budete se rozhodovat dobře.

Štíři
Nespoléhejte na žádné šťastné náhody, ale spíše počítejte s obtížemi na všech frontách. Pokud také nemáte nějakou finanční rezervu, můžete se postupně dostat do složité finanční situace. Věnujte více času své tělesné schránce.

Střelci
Jste stále ve výborné formě a jste schopni i značných pracovních výkonů. Nepřetěžujte se ale, a hlavně se kvůli ničemu nevztekejte. Konec týdne může být sice nepříliš úsměvný, ale vy se ničeho obávat nemusíte.

Kozorozi
Příliš neutrácejte a nakupujte vše s rozvahou. Máte ale příznivý čas pro zábavu a nápaditý sex. Je také vhodná doba pro návštěvu divadel, koncertů a nejrůznějších zábavných podniků. Budete mít dost sil i dostatečnou výdrž.

Vodnáři
Vaše největší nebezpečí bude spočívat v ukvapenosti, riskování a snížené pozornosti. Může se ale projevit i únava ze značného vyčerpání. Dopřejte vašemu tělu dostatek pohybu. Velice vám prospěje například jízda na rotopedu.

Ryby
Budete nejspíš poněkud aktivnější než v jiné týdny a budete mít sklon k vnitřní nevyrovnanosti. Delší soustředění vám může dělat i určité problémy. Nic nerozhodujte prvoplánově, ale až po zralé úvaze.

autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Další články z rubriky

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

19. 3. | V úterý 20. března 2018 nastává jarní rovnodennost. Slunce se vrací, přichází rovnováha světla a…

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

18. 3. | 1 | Každá prožíváme sex a orgasmus jinak. Neexistuje jeden učebnicový model, jak by vyvrcholení mělo…

Nakreslete strom! Co jeho tvar prozradí o vaší povaze a emocích?

Nakreslete strom! Co jeho tvar prozradí o vaší povaze a emocích?

15. 3. | 1 | Pokud jste se někdy ocitla jako dítě u psychologa, možná jste členy své rodiny kreslila jako…

Horoskop na tento týden: Krysy čeká láska, Psy náročnější období

Horoskop na tento týden: Krysy čeká láska, Psy náročnější období

13. 3. | Na co se můžete těšit a naopak na co si dát pozor v týdnu od 12. do 18. března? Podívejte se na…