Horoskop na týden 30.1. – 5.2.

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Jste stále ve výborné formě a jste schopni i značných pracovních výkonů. Rozhodujte se rychle, a budete se rozhodovat dobře. Vaše schopnosti vrcholí. Máte mnoho dobrých myšlenek.

Berani
Nejen, že máte spoustu energie a značnou činorodost, ale tato energie z vás vychází harmonickým příjemným způsobem a nepočínáte si vůbec jako slon v porcelánu. Vaše vztahy k ženám (mužům) nebudou tak žhavé jako jindy.

Býci
Zdá se, že se snad všechny okolnosti spojily, aby vám alespoň trochu zkomplikovaly život. Budete se s tím muset srovnat. Pondělí i neděle, tedy začátek a konec týdne mohou být obtížnější než ostatní dny.

Blíženci
Vaše schopnosti vrcholí. Máte mnoho dobrých myšlenek. Naučíte se tyto nápady také dotáhnout do konce? Ať už sám, nebo s cizí pomocí. Pozor ale na horní cesty dýchací. Pijte horký čaj a nenamáhejte se příliš na ledovém vzduchu.

Raci
Vše nasvědčuje tomu, že velké starosti by vás mohly minout. Rozhodně ale neutrácejte a spíše se snažte šetřit. Vsaďte na dlouhodobé cíle, jejichž dosažení je ale ve vaší moci. Pozor na prochladnutí od nohou.

Lvi
Buďte skromní a pokorní. Nikdy vám to nešlo lehko, ale nyní to snad půjde ještě obtížněji. Nerozhodujte žádné strategicky důležité situace a nedělejte si ani žádné dlouhodobé plány, které by se potom obtížně měnily.

Panny
Budete-li mít dostatek trpělivost, vyrovnanosti a mírnost v srdci, nebudete-li propadat náhlým změnám nálady, nemáte se čeho obávat. Nejhorší by pro vás nyní může být neklid, nesoustředěnost a hlavně zbytečné obavy.

Váhy
Mimořádně příznivý čas pro zimní dobolenou. A to ať už na lyžích, nebo v moři u protinožců. Máte pro vše ideální podmínky. I pro start do života. Rozhodujte se rychle, a budete se rozhodovat dobře.

Štíři
Nespoléhejte na žádné šťastné náhody, ale spíše počítejte s obtížemi na všech frontách. Pokud také nemáte nějakou finanční rezervu, můžete se postupně dostat do složité finanční situace. Věnujte více času své tělesné schránce.

Střelci
Jste stále ve výborné formě a jste schopni i značných pracovních výkonů. Nepřetěžujte se ale, a hlavně se kvůli ničemu nevztekejte. Konec týdne může být sice nepříliš úsměvný, ale vy se ničeho obávat nemusíte.

Kozorozi
Příliš neutrácejte a nakupujte vše s rozvahou. Máte ale příznivý čas pro zábavu a nápaditý sex. Je také vhodná doba pro návštěvu divadel, koncertů a nejrůznějších zábavných podniků. Budete mít dost sil i dostatečnou výdrž.

Vodnáři
Vaše největší nebezpečí bude spočívat v ukvapenosti, riskování a snížené pozornosti. Může se ale projevit i únava ze značného vyčerpání. Dopřejte vašemu tělu dostatek pohybu. Velice vám prospěje například jízda na rotopedu.

Ryby
Budete nejspíš poněkud aktivnější než v jiné týdny a budete mít sklon k vnitřní nevyrovnanosti. Delší soustředění vám může dělat i určité problémy. Nic nerozhodujte prvoplánově, ale až po zralé úvaze.

autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Další články z rubriky

Partnerský horoskop: Jaká znamení zvěrokruhu se k sobě hodí?

Partnerský horoskop: Jaká znamení zvěrokruhu se k sobě hodí?

21. 9. | Začala jste randit a říkáte si, zda se k sobě hodíte? Co můžete do budoucna od druhého čekat? Pokud…

Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

19. 9. | Andělé jsou tu s námi, drží nad námi ochrannou ruku a dokáží pomoci, pokud si o pomoc řeknete. Víte…

Na Festival Evolution přijede i Raymond Moody, autor Života po životě

Na Festival Evolution přijede i Raymond Moody, autor Života po životě

17. 9. | Není festival jako festival. Ten, který nese jméno Evolution a uskuteční se o víkendu 23.–24. září…

Tohle hvězdné znamení má ty nejhorší manýry

Tohle hvězdné znamení má ty nejhorší manýry

14. 9. | 3 | Máte ve svém okolí někoho, kdo každou chvíli šlápne vedle? I když nechtěně, dokáže druhé urazit,…