Horoskop na týden 30.8. – 5.9.

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Na co sáhnete, to se vám daří a nebo v nejhorším případě nic nepokazíte. Zkuste pravidelně střídat několik hodin soustředěné činnosti s hodinami relaxace. Nevstupujte do konfliktů, které se vás přímo netýkají.

Berani
Do ničeho se příliš iniciativně nehrňte a věnujte se pouze nezbytným záležitostem. Není vhodný čas vyčítat vašemu partnerovi (partnerce), že se málo stará o vylepšení domácnosti či o domácí práce.

Býci
Na co sáhnete, to se vám daří a nebo v nejhorším případě nic nepokazíte. Můžete prožívat velice spokojené a příjemné chvíle, ale tento čas je obzvláště příznivý pro promýšlení vašich budoucích aktivit.

Blíženci
Pokud jste si dosud dostatečně neodpočinuli, nyní už to nejspíš nedohoníte. Nesnažte se vyřešit všechny záležitosti a věnujte se jen těm nejdůležitějším. Buďte stále opatrní na infekce horních cest dýchacích.

Raci
Pokud si s partnerem či partnerkou potřebujete od sebe trochu odpočinout, neváhejte si naplánovat oddělenou dovolenou. Budete-li v zahraničí, pozor na konzumaci neznámých či tučných jídel.

Lvi
Příznivý čas pro klidnou a soustředěnou práci stejně jako pro poklidný odpočinek. Věnujte dostatek pozornosti zlepšení vaší fyzické kondice a shoďte při té příležitosti i několik kilogramů. Udělejte si více času pro sebe.

Panny
Zkuste pravidelně střídat několik hodin soustředěné činnosti s hodinami relaxace. Potřebujete denně více tělesného pohybu, nejlépe delší procházky nebo plavání. Vyhýbejte se hádkám.

Váhy
Vcelku příznivé období, pokud se nebudete pokoušet řešit nějaké letité či nevyjasněné partnerské situace. Je vhodný čas pro klidnou rekreaci. Pokud máte citlivé kyčle, dávejte si pozor na prochladnutí.

Štíři
Stále velice příznivý čas. Obzvláště pro ty, kteří nevydrží bez činnosti a stále něco promýšlí. Nebojte se pustit se do uskutečňování i nějakých ztřeštěnějších nápadů. Jste ve velice dobré fyzické i mentální kondici.

Střelci
Více než jindy cítíte konec prázdninového období a dostáváte lehce depresivní myšlenky. Pamatujte si, že žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří. U obtížnějších situací se snažte počkat a nechte si od nich vnitřní odstup.

Kozorozi
Vaše předchozí činnost se stále zhodnocuje a vaše práce je oceňována. Nějaké menší obtíže můžete očekávat při spolupráci s představiteli opačného pohlaví. Nevstupujte do konfliktů, které se vás přímo netýkají.

Vodnáři
Klidný čas, ve kterém výsledky vaší předchozí činnosti procházejí určitými zatěžkávacími zkouškami a ne vždy musí přežít. Nebudete-li mít úplně jasno v záležitostech vašeho budoucího rozvoje, nic si z toho nedělejte.

Ryby
Očekávejte přízeň a pomoc přátel i cizích lidí, obzvláště dříve narozených. Poslouchejte především ty, kteří budou radit k obezřetnosti a smířlivému jednání. Neočekávané či překvapivé situace se nesnažte řešit hned.

autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

Včera | Každý z nás dává lásku najevo jiným způsobem. Každý z nás také potřebuje jiné věci, aby byl…

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

19. 3. | V úterý 20. března 2018 nastává jarní rovnodennost. Slunce se vrací, přichází rovnováha světla a…

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

18. 3. | 1 | Každá prožíváme sex a orgasmus jinak. Neexistuje jeden učebnicový model, jak by vyvrcholení mělo…

Nakreslete strom! Co jeho tvar prozradí o vaší povaze a emocích?

Nakreslete strom! Co jeho tvar prozradí o vaší povaze a emocích?

15. 3. | 1 | Pokud jste se někdy ocitla jako dítě u psychologa, možná jste členy své rodiny kreslila jako…