Horoskop na týden 31.5. – 6.6.

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Není čas pro dlouhé mudrování, ale pro rychlé a autoritativní rozhodování a řízení. Snažte se odhalit skutečné příčiny vaší dočasné nespokojenosti. Nechte si pokud možno vždy dost času a rozmyšlení a nenechte se zahnat do kouta časové tísně.

Berani
Příznivý týden pro intuitivní rozhodování a veškeré společenské angažování. Vhodné pro nová seznámení a vyhledávání pomoci u přátel. Pokud se vám ale nebude dařit podle vašich představ, pozor na neuvážené reakce.

Býci
Nejen tradiční býčí vlastnost – vytrvalost, vám může přinést v tomto týdnu úspěch, ale také zcela netradiční a nápadité jednání, kterým můžete své okolí velice překvapit. Neztrácejte čas neužitečnými společenskými akcemi.

Blíženci
Budete se chovat mile a příjemně, ale budete mít tendenci některé situace zlehčovat nebo nedoceňovat. Pozor také na poněkud furiantské chování a s ním spojené utrácení bez většího rozmyslu.

Raci
Snažte se odhalit skutečné příčiny vaší dočasné nespokojenosti. Zda nehledáte důvody svého rozladění spíše u jiných, a zda byste neměli začít měnit vaše prožívání situací tak, abyste si nebrali chyby v jednání druhých příliš osobně.

Lvi
Není čas pro dlouhé mudrování, ale pro rychlé a autoritativní rozhodování a řízení. Jinak vám hrozí ztráty z prodlení a nerozhodnosti. Pokud si s něčím nejste jisti, neváhejte se poradit se zkušenějšími, a zvláště se ženami.

Panny
Nejen že máte neustále dost práce, ale navíc pociťujete určitý deficit energie, elánu a nadšení pro to, co právě děláte. Pokud nechcete nějakou práci ztratit, je zapotřebí zatnout zuby a dostát svým závazkům.

Váhy
V tomto týdnu byste se měli naučit řešit různé náročné a překvapivé situace neprvoplánovými reakcemi. Nechte si pokud možno vždy dost času a rozmyšlení a nenechte se zahnat do kouta časové tísně.

Štíři
Jsem přesvědčen že znáte svoji cenu a měli byste se snažit na ní trvat. Vaše síla je nyní ve značné kreativitě a ve schopnosti se na staré známé situace podívat úplně jinýma očima a tak nalézat originální a účinná řešení.

Střelci
Období se silným časovým vytížením a řadou zmatků se vám mohou střídat se dny, které nemusíte mít do čeho píchnout. Volný čas využijte pro plánování budoucnosti a promýšlení pracovních aktivit, kterými byste mohli rozšířit vaši nabídku.

Kozorozi
Některá z vašich dřívějších rozhodnutí a jednání nyní mohou procházet zatěžkávací zkouškou. Může se také objevit situace „snadno nabyl a snadno pozbyl“. Pokuste se té druhé myšlence vzepřít zvýšenou uvážlivostí.

Vodnáři
Procházíte delším příznivým obdobím, kterému mohla předcházet významná životní rozhodnutí. Nyní máte příznivý čas pro vhodnou kombinaci klidné práce bez většího vypětí a dostatku času pro relaxaci.

Ryby
Toto období není časem sklizně, ale spíše časem investic ve formě dobrých nápadů a velké kreativity. Proto se nebojte odvážných nápadů a vstupu do země nepoznané. Máte dobrou fantazii a nyní i dost sil.

autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Obklopte se kameny! Růženín pomůže při astmatu, měsíční kámen zase při stresu

Obklopte se kameny! Růženín pomůže při astmatu, měsíční kámen zase při stresu

10. 12. | Jsou krásné, cenné a dokážou uzdravit z nejrůznějších nemocí. Kromě toho vás zbaví stresu a zlosti…

Dejte si drink podle horoskopu: Ryby ocení koření, Lvi chilli

Dejte si drink podle horoskopu: Ryby ocení koření, Lvi chilli

8. 12. | 3 | Někdy máme chuť na opravdu dobrý drink. Jenže alkohol, to jsou taky zbytečné kalorie navíc. Pokud…

Adventní astrologický kalendář: Co váš čeká den po dni až do Vánoc?

Adventní astrologický kalendář: Co váš čeká den po dni až do Vánoc?

5. 12. | Letos o adventu si budeme užívat krásu – výzdoby, zážitků, svou vlastní. Bude to období přející…

9 ezoterických dárků, díky kterým zharmonizujete svoji duši i tělo

9 ezoterických dárků, díky kterým zharmonizujete svoji duši i tělo

1. 12. | Nechcete kupovat běžné dárky, stejně vás štve, že většina standardní kosmetiky obsahuje spoustu…