Horoskop na týden 7.11. – 13.11.

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Dopřejte si dostatek spánku, jezte zdravě a dost vitamínů. Snažte se držet vaši energii na uzdě a neplýtvat s ní. Můžete také očekávat úspěch ve společnosti.

Berani
Velice příznivý týden, pokud ale budete dělat vše s rozmyslem a pokud nebudete bezhlavě nakupovat a investovat. Snažte se držet vaši energii na uzdě a neplýtvat s ní. Nepouštějte se do žádných nových známostí a do nejistých vztahů.

Býci
Máte ještě čas si nakoupit na zimu vše co budete potřebovat. Od ošacení až po vše do bytu nebo domu. Měli byste ale více pečovat o vlastní zdraví. Dopřejte si dostatek spánku, jezte zdravě a dost vitamínů. Hrozí vám nachlazení.

Blíženci
Zatím vám štěstí přeje, i když si můžete občas myslet, že úspěch se dostavuje poněkud ztuha. Mnoho můžete získat příjemným a laskavým chováním. Můžete také očekávat úspěch ve společnosti.

Raci
Máte před sebou období velice příznivé pro jakékoliv transakce s nemovitostmi či realitami. Pokud potřebujete prodat nebo nakoupit starožitnosti, máte vhodný čas. nebojte se i trochu riskovat. Příznivější je pro vás spíše konec týdne.

Lvi
Ke všemu přistupujte s rozvahou a nesnažte se nic uspěchat. nenechte se také rozčilovat řečmi ostatních a udržujte se stále v dostatečném nadhledu. Nepodléhejte zmatkům, protože byste dělali chyby.

Panny
Jakkoliv se snažíte zvládat vše s nadhledem a laskavostí, mohou na vás přijít chvíle kdy ztratíte sebevládu a způsobíte si tak nepříjemnosti. Rozhodně se nyní nepouštějte do řešení starých a neřešených problémů.

Váhy
Dlouhodobé soustředění a napnutí všech vašich schopností vám pomůže překovat i ty nejméně snadné překážky. Spoléhejte se ale pouze na vlastní síly a snažte se také co nejvíce uplatnit nápaditost a netradiční přístupy.

Štíři
Budete nejspíš zavaleni prací, a to nejen duševní, ale možná převážně fyzickou. Buďte proto opatrní na své zdraví. Pozor na prochladnutí, zvláště po zapocení, nenoste příliš těžké předměty a procvičujte páteřní svalstvo.

Střelci
Energie a mnoho dobrých nápadů jsou sice příznivým předpokladem pro úspěch, ale je k tomu bezpodmínečně nutné přidat nyní i dostatek vytrvalosti a soustředění. Nespoléhejte se na štěstí, byť byste ho nakonec i měli.

Kozorozi
Nebudete-li příliš rozhazovat a budete-li se držet přísloví „dvakrát měř a jednou řež“ můžete očekávat úspěch. Nepouštějte se do žádných nejistých obchodů a nespoléhejte se na váš dobrý nos.

Vodnáři
Chybí vám pohyb. měli byste více chodit, jezdit na kole, nebo plavat. nenechte se odradit tím, že se vám něco hned na poprvé nepovede. Je zapotřebí vytrvat a systematicky cílevědomě jít za svým cílem.

Ryby
Období, kterým procházíte nyní se dá nazvat výzvou. Máte před sebou mnoho práce, řadu překážek, ale také máte dostatek sil, štěstí a jsou okolo vás i ti, co vás milují a jsou připraveni vám v případě potřeby pomoci.


autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

Včera | Andělé jsou tu s námi, drží nad námi ochrannou ruku a dokáží pomoci, pokud si o pomoc řeknete. Víte…

Na Festival Evolution přijede i Raymond Moody, autor Života po životě

Na Festival Evolution přijede i Raymond Moody, autor Života po životě

17. 9. | Není festival jako festival. Ten, který nese jméno Evolution a uskuteční se o víkendu 23.–24. září…

Tohle hvězdné znamení má ty nejhorší manýry

Tohle hvězdné znamení má ty nejhorší manýry

14. 9. | 3 | Máte ve svém okolí někoho, kdo každou chvíli šlápne vedle? I když nechtěně, dokáže druhé urazit,…

Mateřství podle horoskopu: Jaká máma jste podle hvězd?

Mateřství podle horoskopu: Jaká máma jste podle hvězd?

12. 9. | Jaké jsou vaše výchovné metody? Jste spíše přísná a důsledná matka, nebo necháváte děti dělat si,…