Horoskop na týden 8.8. – 14.8.

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Ideální čas pro započetí nových prací. Spory řešte kompromisem. Nepouštějte se do řešení situací které se vás bezprostředně netýkají. Ti, kterým jste pomohli by se mohli obrátit proti vám.

Berani
Pokud máte naplánovanou dovolenou, měli byste pořádně vyzkoušet vaši fyzickou kondici a nebo ji ještě více zdokonalit. Budete na to mít dost sil i odhodlání. Tento týden je ale vhodný i pro nějaká zásadnější profesionální rozhodnutí.

Býci
Nerozčilujte se kvůli drobnostem a nevěšte hlavu nepůjde-li vše podle vašich představ. Budete-li na chatě, nepřehánějte to s fyzickou námahou a nesnažte se řešit různé záležitostí násilím. Spory řešte kompromisem.

Blíženci
Vytrvalost přináší ovoce. Snažte se dotáhnout do konce co nejvíce rozpracovaných situací a tak si zajistíte dost času pro započetí nových záměrů. S ničím zbytečně neotálejte a snažte se mít za všech okolností iniciativu.

Raci
Věnujte se více intelektuální zábavě. Více čtěte a vzdělávejte se. Je velice příhodný čas pro nové známosti, nezávazné laškování a flirty. Potřebujete-li si doplnit vaše znalosti nebo se připravit na nějakou novou činnost, máte pro to vhodné podmínky. Kontrolujte si kvalitu nakupovaného zboží.

Lvi
Máte přebytek energie a elánu. Není nic co by nyní odolalo vaší snaze. Je příznivý čas i pro nové a obecně i větší investice. Budete mít i řadu příležitostí pro nová společenská setkání, pro zábavu, relaxaci i pro sexuální uvolnění.

Panny
Velice příznivé podmínky pro řešení všeho co potřebuje, aby váš mozek pracoval na 100%. Studujte, piště, přemýšlejte. Budete ale také jasněji vidět chyby, kterých se dopouštějí ostatní. Opatrně s kritikou ostatních.

Váhy
Vaše společenské a diplomatické schopnosti budete moci uplatnit ve společnosti nových přátel. Pokud máte nějaké nedořešené partnerské situace, je nyní vhodná doba pro jejich projednání. Ideální čas pro započetí nových prací.

Štíři
Budete-li okolo sebe vidět řadu nedostatků, neměli byste na ně příliš upozorňovat, protože ostatní to nemusí vnímat tak jako vy. Jinak byste se mohli stát rýpaly, kteří postrádají smysl pro to, co ostatní považují za roztomilé.

Střelci
Máte mnoho elánu a očekávejte i příliv nových sil. Je to ideální doba pro náročné dovolené stejně jako pro práci na sobě samých. Budete mít i možnost trochu více utrácet a koupit si něco pro radost.

Kozorozi
Buďte opatrnější ve výdajích a budete-li kupovat cokoliv dražšího, náležitě si prověřte nejen kvalitu, ale i užitnou hodnotu. Nedejte pouze na to co uslyšíte, ale vše si pokud možno ověřujte sami. Příliv nové energie.

Vodnáři
Příznivý týden pro zábavu, nové známosti, společenské styky. Dávejte si pozor na prudší reakce. Nepouštějte se do řešení situací které se vás bezprostředně netýkají. Ti, kterým jste pomohli by se mohli obrátit proti vám.

Ryby
Potřebujete klid a uvolnění. Nepřepínejte se a nenuťte se do činnosti, která vám momentálně nejde. Nespoléhejte se na lidi okolo vás, protože nebudou mít dostatek času. Učte se soustředit mysl vždy jen na jednu záležitost.

autor: Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Jarní Festival Evolution zklidní vaši mysl a potěší všechny smysly

Jarní Festival Evolution zklidní vaši mysl a potěší všechny smysly

22. 3. | Výstaviště v Praze Holešovicích bude o víkendu 23. – 25. března patřit všem vyznavačům zdravého…

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

22. 3. | Každý z nás dává lásku najevo jiným způsobem. Každý z nás také potřebuje jiné věci, aby byl…

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

19. 3. | V úterý 20. března 2018 nastává jarní rovnodennost. Slunce se vrací, přichází rovnováha světla a…

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

18. 3. | 1 | Každá prožíváme sex a orgasmus jinak. Neexistuje jeden učebnicový model, jak by vyvrcholení mělo…