Horoskop na týden 9.-15.12.

| Autor: Doc.Ing. Antonín Baudyš CSc. | Rubrika: Astrologie

Stále mimořádně příznivý čas pro jakoukoliv činnost. Ideální pro veškeré silové či sportovní aktivity, pro organizační změny a také pro rozhovory s nadřízenými směřující ke zlepšení či upevnění našeho postavení.

Berani
Stále mimořádně příznivý čas pro jakoukoliv činnost. Ideální pro veškeré silové či sportovní aktivity, pro organizační změny a také pro rozhovory s nadřízenými směřující ke zlepšení či upevnění našeho postavení. Plus pro investiční aktivity a nákupy.

Býci
Na místě je opatrnost nejen v činech, ale i v řeči. Nepouštějte se na nyní tenký lednových intimních vztahů a vyhýbejte se konfliktním situacím. Riziko pro horní cesty dýchací, krční páteř. Měli byste si nechat udělat i prohlídku chrupu.

Blíženci
Snažte se vyřídit záležitosti drobnější, kterých máte také až nad hlavu. Snažte se postupovat spíše diplomaticky než silově. Více uspějete laskavostí a tolerantním přístupem než chytrostí a rafinovanými postupy.

Raci
Jste na počátku období se vzrůstající sexuální aktivitou a zvýšenou společenskou angažovaností. Věnujte více času sobě, svému zevnějšku - péči o tělo i oblečení. Více relaxujte a navštěvujte divadla, kina či koncerty. Neuvažujete o dietě?

Lvi
Jste nyní ve velice příznivém období pro zásadní nebo důležité změny ve vašem životě. Dávejte si ale pozor na neskromné či přímo arogantní vystupování, které vám nyní může připadat naprosto samozřejmé. Potřebujete masáže krční páteře.

Panny
Nepropadejte nervozitě, že vše nepořídíte. Pořídíte. Snažte se ve všem postupovat klidně a metodicky. I ve shonu si udělejte čas na klidnou relaxaci a také sex a zábavu.

Váhy
Budete mít úspěch ve všem, do čeho se nyní pustíte. Pokud se nehodláte pracovně příliš zatěžovat, měli byste relaxovat aktivně a ne se jen placatit. Věnujte také více času kultivování vaší duše. K tomu potřebujete hezkou knížku, hudbu, klid a čas.

Štíři
Budete mít nyní nejspíš ve vašich milostných záležitostech trochu zmatek nebo nejasno, ale nezatěžujte se tím. Dbejte na tělo, především krevní oběh. Chybí vám správná životospráva. Lehká strava, dostatek spánku a přiměřená tělesná zátěž.

Střelci
Můžete udělat nejen dost práce, ale také změn ve vašem životě. Je čas promýšlet si dlouhodobé životní cíle a strategie. Nespokojujte se jen s každodenním během událostí tak, jak je čas přináší. Je příznivý čas i pro investice.

Kozorozi
Čeká vás vcelku klidný a příjemný týden bohatý především na smyslové prožitky, zábavu či společenské události. Hlavně s ničím nespěchejte a příliš neriskujte. Týden je stejně příznivý pro muže i pro ženy.

Vodnáři
Nepouštějte příliš žilou vaší peněžence, hlídejte ji před zloději. V tomto týdnu vám bude více slušet skromnost. Potřebujete-li nutně učinit větší investice, udělejte to až po pečlivém prozkoumání možností, které vám trh nabízí.

Ryby
Naučte se rozdělovat si důrazně čas na práci a shon a na zábavu a relaxaci. Pokud se vám to povede, budete úspěšní a spokojení. Pokud se vám to bude neustále promíchávat, nebudete vědět kde vám hlava stojí.

autor: Doc. Ing. Antonín Baudyš CSc. (*1946) studoval optiku a jemnou mechaniku na ČVUT. Zběhlost v matematice, fyzice a astronomii, pedagogické zkušenosti. Bývalý ministr, v současnosti patří k nejuznávanějším astrologům v ČR. 602.285.337 Spolu se synem učí v Praze v Kurzu tradiční astrologie. Další zajímavé informace naleznete na stránkách www.astrolab.cz.

Komentáře

Komentářů celkem: 1
sedí na vsechny cleny rodiny ahoj 12. 12. 2002 | 11:42

Další články z rubriky

Léčivé kameny: Jak nás mohou ovlivnit?

Léčivé kameny: Jak nás mohou ovlivnit?

Dnes | „Věř a víra tvá tě uzdraví…“ Znáte? Aby ne! Vždyť jde o jednu z nejrozšířenějších biblických…

Partnerský horoskop: Jaká znamení zvěrokruhu se k sobě hodí?

Partnerský horoskop: Jaká znamení zvěrokruhu se k sobě hodí?

21. 9. | Začala jste randit a říkáte si, zda se k sobě hodíte? Co můžete do budoucna od druhého čekat? Pokud…

Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

19. 9. | Andělé jsou tu s námi, drží nad námi ochrannou ruku a dokáží pomoci, pokud si o pomoc řeknete. Víte…

Na Festival Evolution přijede i Raymond Moody, autor Života po životě

Na Festival Evolution přijede i Raymond Moody, autor Života po životě

17. 9. | Není festival jako festival. Ten, který nese jméno Evolution a uskuteční se o víkendu 23.–24. září…