Horoskop na září

| Autor: Irena Forejtová | Rubrika: Astrologie

Co vás čeká a nemine tento měsíc? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek. My se zeptali za vás.


Beran ( 21.3. - 20.4. )
Vlastní krátkozrakost vám může přinést necitlivost až tvrdost při jednání, neshody s autoritami, které vyústí vez klamaní různého druhu. Těch se především dočkají ti i, kteří budou i nadále "spřádat" nerealistické plány; naopak ti, kteří se již z předchozích týdnů poučili a začínají na dění kolem sebe hledět realističtěji získají opravdu hodně. Zejména pokud se budou věnovat obvyklým činnostem a nepustí se do snění a spekulací. Jinak něco ztratíte: přítele nebo co hůř, můžete přijít o svou lásku, která může mít těch neustálých změn už dost!

Býk ( 21.4. - 21.5. )
Pokud žijete vyrovnaným životem a máte jasný cíl, obávat se nemusíte, vliv planet bude pro vás příznivý po všech stránkách včetně zdraví. Pokud vás však životní okolnosti nutí žít ze dne na den a stále improvizovat, měli byste takový styl života přehodnotit, protože dříve či později se to může podepsat na vašem egu, kdy hrozí opakované nevěry, podezírání, hádky i rozchody. Zvedněte si včas svoje sebevědomí a věřte si, neboť jen tehdy zvládnete čelit každodenním starostem.

Blíženci ( 22.5. - 21.6. )
Jste přesvědčeni o svých kvalitách, a možná se cítíte i výjimeční, ale svět to jaksi nebere na vědomí. Pravděpodobně nedosáhnete vše, co jste si umínili, ale když hned od začátku zaberete, uděláte pro své snažení maximum. A možná se pak jen celé měsíce povezete. Přesto počítejte, že úspěch nebude zadarmo. Někteří nepochodí při vyřizování na úřadech, jiní se nedohodnou s nadřízeným, kolegy, rodiči, dětmi nebo partnerem.

Rak ( 22.6. - 22.7. )
Ti šťastnější si už dávno našli tvůrčí práci bez pevné pracovní doby a to, že někdy mají peněz více a někdy méně je už nevzrušuje. S financemi však přesto mít nouzi nebudete, možná jen v závěru měsíce se setkáte s přechodným nedostatkem. Proto moudře uděláte, když nebudete zbytečně utrácet a peníze vhodně uložíte či investujete. Pokud nevíte, jak na to, poraďte se s někým, kdo je narozen ve znamení Vodnáře.
Více denních a týdenních horoskopů najdete zde.


Lev ( 23.7. - 22.8. )
Budete velmi úspěšní, pokud máte několik "želízek v ohni" a vykonáváte několik činností či zaměstnání zároveň. Potíže může vyvolat jen vaše prostořekost (vy ji však naivně pokládáte za pravdivost a upřímnost), ale většina z vás - alespoň z těch dříve narozených - se už naučila, kdy je třeba si raději kousnout do jazyka. Nové obzory se otevřou zejména těm, kteří se na všechno dokážou podívat z nadhledu a hned i adekvátně zareagují.

Panna ( 23.8. - 22.9. )
Cítíte se při síle a bude to na vás i vidět. Budete přímo "sršet" sexepílem a nic vám nebrání jej využívat ve svůj prospěch., ale pozor na rychlé lásky a osudové vztahy Babí léto však může být pro mnohé z vás tvrdším oříškem. Počítejte nejen s obtížemi v práci, ale i s přechodným celkovým oslabením. Proto si dobře rozmyslete, čemu věnujete čas, energii i peníze. Pokud však dokážete reálně zhodnotit situaci, vytěžíte z následujících dnů i něco pozitivního.!

Váhy ( 23.9. - 23.10. )
Vaše špatná nálada pramení z nedostatku pohybu a neschopnosti správně se odreagovat. Pokud s tím něco uděláte, změní se i přístup okolí k vám. Věnujte více pozornosti tomu co děláte, protože v tyto dny jste více náchylní k menším úrazům. Přestože houbaření je vaší vášní, nezapomeňte při něm na pevnou obuv a dostatečné oblečení, jen pak se mu budete moci plně věnovat. Pokračujte ve zdravém stylu a výsledky se zanedlouho dostaví.

Štír ( 24.10. - 22.11. )
Snažte se využít každou volnou chvilku na odpočinek a relax v přijatelných podobách..Možná se vás někdo snaží vytočit, vy mu však nepodlehnete a jako chytřejší včas ustoupíte. Během následujících dnů se může stát, že odhalíte charakter blízkého člověka v pravém světle. Nebudete z toho právě šťastní, ale věřte, to zklamání bude jen poloviční. Je možné, že víkendy se vám podaří strávit o samotě, kdy budete mít čas si srovnat myšlenky.

Střelec ( 23.11. - 21.12. )
Dolehla na vás pochmurná nálada a spekulujete celé dny, jak se dostat z nepříjemné situace, do níž jste se dostali nevlastní vinou. Nechte věci plynout, vše vyřeší čas a bude to ve váš prospěch. Pomohou vám ti, s nimiž ani nepočítáte. Pokud pocítíte únavu, raději trochu relaxujte, odpočiňte si, ale nedokazujte si nemožné – adrenalinové sporty nechte raději stranou. V roztržitosti nepodceňujte maličkosti, dělejte si rezervy a své penízky si pořádně hlídejte.

Kozoroh ( 22.12. - 20.1. )
V nejbližší době vás překvapí příjemné seznámení a to tam, kde to budete nejméně čekat. Činorodostí se budete vyznačovat i v práci, kde vyřídíte víc, než jindy a získáte tak převahu a dokonce i podporu ochotných přátel. Přesto držte jazyk za zuby a nechte své skryté touhy pod pokličkou. U partnera pro nesplněná přání pochopení stejně nenajdete.

Vodnář ( 21.1. - 20.2. )
Do některých věcí se vám nechce a hledáte tisíc důvodů jak jejich řešení co nejdéle odložit. Neodkládejte to však dlouho. Vyzbrojte se trpělivostí, odvahou a nadhledem při řešení i těch nejnáročnějších pracovních úkolů. V soukromí se více věnujte rodině, vždyť vaše ratolesti jsou tou nejlepší a nejsladší relaxací.

Ryby ( 21.2. - 20.3. )
Přichází podzim, což na vás působí trochu melancholicky. Je to však příležitost přehodnotit svůj postoj k ne vždy nejlepší životosprávě. K tomu máte ještě pocit, že všechno kolem vás je nepříjemné a zatěžuje vaši mysl? V takovém případě musíte udělat zásadní změny ve svém životě. Nebojte se jich, přinesou vám po dlouhém čase radost ze života. Stačí trochu pohybu, lehčí strava a zanedlouho se budete cítit jako "ryba" ve vodě.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Jarní Festival Evolution zklidní vaši mysl a potěší všechny smysly

Jarní Festival Evolution zklidní vaši mysl a potěší všechny smysly

22. 3. | Výstaviště v Praze Holešovicích bude o víkendu 23. – 25. března patřit všem vyznavačům zdravého…

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

22. 3. | Každý z nás dává lásku najevo jiným způsobem. Každý z nás také potřebuje jiné věci, aby byl…

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

19. 3. | V úterý 20. března 2018 nastává jarní rovnodennost. Slunce se vrací, přichází rovnováha světla a…

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

18. 3. | 1 | Každá prožíváme sex a orgasmus jinak. Neexistuje jeden učebnicový model, jak by vyvrcholení mělo…