Horoskop na září

| Autor: Irena Forejtová | Rubrika: Astrologie

Co vás čeká a nemine tento měsíc? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek. My se zeptali za vás.


Beran ( 21.3. - 20.4. )
Vlastní krátkozrakost vám může přinést necitlivost až tvrdost při jednání, neshody s autoritami, které vyústí vez klamaní různého druhu. Těch se především dočkají ti i, kteří budou i nadále "spřádat" nerealistické plány; naopak ti, kteří se již z předchozích týdnů poučili a začínají na dění kolem sebe hledět realističtěji získají opravdu hodně. Zejména pokud se budou věnovat obvyklým činnostem a nepustí se do snění a spekulací. Jinak něco ztratíte: přítele nebo co hůř, můžete přijít o svou lásku, která může mít těch neustálých změn už dost!

Býk ( 21.4. - 21.5. )
Pokud žijete vyrovnaným životem a máte jasný cíl, obávat se nemusíte, vliv planet bude pro vás příznivý po všech stránkách včetně zdraví. Pokud vás však životní okolnosti nutí žít ze dne na den a stále improvizovat, měli byste takový styl života přehodnotit, protože dříve či později se to může podepsat na vašem egu, kdy hrozí opakované nevěry, podezírání, hádky i rozchody. Zvedněte si včas svoje sebevědomí a věřte si, neboť jen tehdy zvládnete čelit každodenním starostem.

Blíženci ( 22.5. - 21.6. )
Jste přesvědčeni o svých kvalitách, a možná se cítíte i výjimeční, ale svět to jaksi nebere na vědomí. Pravděpodobně nedosáhnete vše, co jste si umínili, ale když hned od začátku zaberete, uděláte pro své snažení maximum. A možná se pak jen celé měsíce povezete. Přesto počítejte, že úspěch nebude zadarmo. Někteří nepochodí při vyřizování na úřadech, jiní se nedohodnou s nadřízeným, kolegy, rodiči, dětmi nebo partnerem.

Rak ( 22.6. - 22.7. )
Ti šťastnější si už dávno našli tvůrčí práci bez pevné pracovní doby a to, že někdy mají peněz více a někdy méně je už nevzrušuje. S financemi však přesto mít nouzi nebudete, možná jen v závěru měsíce se setkáte s přechodným nedostatkem. Proto moudře uděláte, když nebudete zbytečně utrácet a peníze vhodně uložíte či investujete. Pokud nevíte, jak na to, poraďte se s někým, kdo je narozen ve znamení Vodnáře.
Více denních a týdenních horoskopů najdete zde.


Lev ( 23.7. - 22.8. )
Budete velmi úspěšní, pokud máte několik "želízek v ohni" a vykonáváte několik činností či zaměstnání zároveň. Potíže může vyvolat jen vaše prostořekost (vy ji však naivně pokládáte za pravdivost a upřímnost), ale většina z vás - alespoň z těch dříve narozených - se už naučila, kdy je třeba si raději kousnout do jazyka. Nové obzory se otevřou zejména těm, kteří se na všechno dokážou podívat z nadhledu a hned i adekvátně zareagují.

Panna ( 23.8. - 22.9. )
Cítíte se při síle a bude to na vás i vidět. Budete přímo "sršet" sexepílem a nic vám nebrání jej využívat ve svůj prospěch., ale pozor na rychlé lásky a osudové vztahy Babí léto však může být pro mnohé z vás tvrdším oříškem. Počítejte nejen s obtížemi v práci, ale i s přechodným celkovým oslabením. Proto si dobře rozmyslete, čemu věnujete čas, energii i peníze. Pokud však dokážete reálně zhodnotit situaci, vytěžíte z následujících dnů i něco pozitivního.!

Váhy ( 23.9. - 23.10. )
Vaše špatná nálada pramení z nedostatku pohybu a neschopnosti správně se odreagovat. Pokud s tím něco uděláte, změní se i přístup okolí k vám. Věnujte více pozornosti tomu co děláte, protože v tyto dny jste více náchylní k menším úrazům. Přestože houbaření je vaší vášní, nezapomeňte při něm na pevnou obuv a dostatečné oblečení, jen pak se mu budete moci plně věnovat. Pokračujte ve zdravém stylu a výsledky se zanedlouho dostaví.

Štír ( 24.10. - 22.11. )
Snažte se využít každou volnou chvilku na odpočinek a relax v přijatelných podobách..Možná se vás někdo snaží vytočit, vy mu však nepodlehnete a jako chytřejší včas ustoupíte. Během následujících dnů se může stát, že odhalíte charakter blízkého člověka v pravém světle. Nebudete z toho právě šťastní, ale věřte, to zklamání bude jen poloviční. Je možné, že víkendy se vám podaří strávit o samotě, kdy budete mít čas si srovnat myšlenky.

Střelec ( 23.11. - 21.12. )
Dolehla na vás pochmurná nálada a spekulujete celé dny, jak se dostat z nepříjemné situace, do níž jste se dostali nevlastní vinou. Nechte věci plynout, vše vyřeší čas a bude to ve váš prospěch. Pomohou vám ti, s nimiž ani nepočítáte. Pokud pocítíte únavu, raději trochu relaxujte, odpočiňte si, ale nedokazujte si nemožné – adrenalinové sporty nechte raději stranou. V roztržitosti nepodceňujte maličkosti, dělejte si rezervy a své penízky si pořádně hlídejte.

Kozoroh ( 22.12. - 20.1. )
V nejbližší době vás překvapí příjemné seznámení a to tam, kde to budete nejméně čekat. Činorodostí se budete vyznačovat i v práci, kde vyřídíte víc, než jindy a získáte tak převahu a dokonce i podporu ochotných přátel. Přesto držte jazyk za zuby a nechte své skryté touhy pod pokličkou. U partnera pro nesplněná přání pochopení stejně nenajdete.

Vodnář ( 21.1. - 20.2. )
Do některých věcí se vám nechce a hledáte tisíc důvodů jak jejich řešení co nejdéle odložit. Neodkládejte to však dlouho. Vyzbrojte se trpělivostí, odvahou a nadhledem při řešení i těch nejnáročnějších pracovních úkolů. V soukromí se více věnujte rodině, vždyť vaše ratolesti jsou tou nejlepší a nejsladší relaxací.

Ryby ( 21.2. - 20.3. )
Přichází podzim, což na vás působí trochu melancholicky. Je to však příležitost přehodnotit svůj postoj k ne vždy nejlepší životosprávě. K tomu máte ještě pocit, že všechno kolem vás je nepříjemné a zatěžuje vaši mysl? V takovém případě musíte udělat zásadní změny ve svém životě. Nebojte se jich, přinesou vám po dlouhém čase radost ze života. Stačí trochu pohybu, lehčí strava a zanedlouho se budete cítit jako "ryba" ve vodě.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

Včera | Andělé jsou tu s námi, drží nad námi ochrannou ruku a dokáží pomoci, pokud si o pomoc řeknete. Víte…

Na Festival Evolution přijede i Raymond Moody, autor Života po životě

Na Festival Evolution přijede i Raymond Moody, autor Života po životě

17. 9. | Není festival jako festival. Ten, který nese jméno Evolution a uskuteční se o víkendu 23.–24. září…

Tohle hvězdné znamení má ty nejhorší manýry

Tohle hvězdné znamení má ty nejhorší manýry

14. 9. | 3 | Máte ve svém okolí někoho, kdo každou chvíli šlápne vedle? I když nechtěně, dokáže druhé urazit,…

Mateřství podle horoskopu: Jaká máma jste podle hvězd?

Mateřství podle horoskopu: Jaká máma jste podle hvězd?

12. 9. | Jaké jsou vaše výchovné metody? Jste spíše přísná a důsledná matka, nebo necháváte děti dělat si,…