Ravenův milostný horoskop na březen: Býkům přeje konec měsíce

| Autor: redakce | Rubrika: Astrologie

Březen 2018 je magický měsíc. Budou se v něm opakovat dva úplňky, stejně jako tomu bylo v lednu 2018 a stejně jako v lednu budou druhého a jednatřicátého. Nov, který byl 17. ledna 2018, najde svůj zrcadlový obraz v Novu 17. března 2018. Oba úplňky i Nov jsou jak stvořené pro rituály zrcadlové magie, kdo toho nevyužije, jako kdyby neexistoval.

Ravenův milostný horoskop na březen: Býkům přeje konec měsíce

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berani mají od začátku března až do 5. března v poslední třetině svého znamení Uran a nic jiného – budou přemýšlet o životě a hlavně o partnerství, možná budou uvažovat i o založení rodiny, ale mohou mít pochybnosti, jestli to všechno zvládnou, a budou přemýšlet, co by se stalo, kdyby to nezvládli, a tohle všechno se začne v poněkud lepším světle ukazovat od 6. a 7. března, kdy do znamení Berana vstoupí Merkur, pán komunikace, podnikání a peněz, a Venuše, nejlepší planeta na bouřlivé vztahy, sex a plodnost.

Merkur a Venuše budou v oblasti sexu a plodnosti nejsilněji působit 17. března, kdy se v sousedních Rybách odehraje dramatický Nov, a 18. března, kdy se ve večerních až nočních hodinách přidá ke spojení Merkur-Venuše ještě Měsíc. Konjunkce, neboli spojení Merkur-Venuše-Měsíc uprostřed znamení Berana, udělá z mírného, domestikovaného Berana divokého Skopce, dojde-li této noci ke spojení Skopec-Lev, Skopec-Rak, Skopec-Panna, ale i Skopec-Kozoroh a do velké míry i Skopec-Štír a samozřejmě i Skopec-Skopec nebo Beran-Skopec (tady jsou drobné rozdíly v nevybouřené vášnivosti, není vyloučeno, že se setká dvacetilený Skopec s padesátiletým Beranem a mohou společně počít dědice svého panství, dnes je možné skutečně všechno) a z hlediska analogie a synchronicity se vše točí kolem prvního jarního dne, 21. března 2018, kolem Berana a z hlediska planet též kolem Venuše, Merkuru a Měsíce.

Do jaké míry budou vyjmenované konstelace působit na život a osud všech možných Beranů, záleží samozřejmě i na postavení planet a měsíčních uzlů v nativním horoskopu, čili ve chvíli zrození tady mohou být drobné odchylky, ale schválně používám adjektivum „drobný“, abychom jen kvůli několika rozdílům v horoskopech zrození nehledali v obecných osudových rovinách jednotlivých Beranů nesrovnalosti či jakékoliv astrologické křeče. Například může být všechno negativně ovlivněné Saturnem nebo Černou Lunou, ale v celkovém kontextu to může znamenat třeba jen drobné zakolísání naladění – většinou jsou to věci, které se dají ovládat vůlí, a například Saturnský vliv se dá upravit pomocí řízených meditací.

Období od prvního jarního dne neboli od rovnodennosti až do konce března 2018 bude pro Berany obdobím radosti a nespoutaného veselí, protože jejich znamení opouští Měsíc, který může přinášet nejenom inspiraci, ale i deprese a dostává se do něj Slunce, a pod vládou Slunce, Venuše, Merkuru a Uranu bude pocit jejich důležitosti stoupat až do magického úplňku 31. března 2018. Po celou tuto dobu budou Berani z partnerského hlediska naprosto neodolatelní pro jakékoliv vyhlédnuté pohlaví a bude z nich sálat přirozená autorita, díky níž se objeví pár příležitostí začít si budovat závratnou pracovní kariéru. Možnost založit rodinu, popřípadě se stát vytouženým partnerem a rodičem je po celý březen pro Berany mimořádně vysoká.

Následující »

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Jarní Festival Evolution zklidní vaši mysl a potěší všechny smysly

Jarní Festival Evolution zklidní vaši mysl a potěší všechny smysly

Včera | Výstaviště v Praze Holešovicích bude o víkendu 23. – 25. března patřit všem vyznavačům zdravého…

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

Včera | Každý z nás dává lásku najevo jiným způsobem. Každý z nás také potřebuje jiné věci, aby byl…

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

19. 3. | V úterý 20. března 2018 nastává jarní rovnodennost. Slunce se vrací, přichází rovnováha světla a…

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

18. 3. | 1 | Každá prožíváme sex a orgasmus jinak. Neexistuje jeden učebnicový model, jak by vyvrcholení mělo…