Rodičovský horoskop na týden 1.5. – 7.5. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


Celý týden proběhne ve znamení boje o moc. Ať je váš Beránek jakéhokoliv věku, chce fungovat jako samostatný prvek, a bude dělat všechno pro to, aby vám dokázal, že má na svobodu nárok. Počítejte s tím zvláště o víkendu, kdy je Luna ve Střelci a kdy o svou identitu bude zápasit opravdu zběsile.


Neobyčejně vás překvapí ve chvíli, kdy se začne mluvit o jeho budoucím zaměstnání. Zatímco všechny děti vašich kamarádů sní o kariéře popeláře, zpěvačky či modelky, váš Býk vyhlásí, že z něj bude právník nebo rovnou burzovní makléř. Nesmějte se mu, myslí to vážně a patrně to časem i uskuteční!


I když máte pocit, že je na to opravdu brzy, měli byste si s ním popovídat o tom, co pro život znamenají drogy, a o tom, že by si na ně měl dát pozor. Nesmíte ale být překvapení, když vás zasype spoustou informací o účincích všech škodlivých látek. Zároveň vás však ujistí, že on s něčím takovým experimentovat nehodlá.


Opět zjistíte, že s Rakem je život po všech stránkách obtížný. Zatímco kterékoliv jiné dítě by při představě dovolené, strávené pod stanem a pojednané jako puťák, bylo nadšené, Rak nebude vůbec tajit, že ho taková představa ani trochu neláká, a že dá raději přednost domácímu prostředí a klidu.


Jde o dítě, na které si během následujících dnů musíte udělat dostatek času. Znamení Býka v něm aktivuje smysl pro vlastní důstojnost a vy nesmíte nic uspěchat ani zkazit. Smiřte se s tím, že všechno trvá o trochu déle, než to trvalo dřív, ale buďte klidní, protože jde jen o přechodné stadium.


V pondělí po poledni, kdy je pod vlivem trigonu mezi Merkurem a Plutem, byste měli velice bedlivě naslouchat tomu, co vám říká, a soustředěně nad tím přemýšlet. Je totiž docela dobře možné, že odhalil pravý zdroj vašich průšvihů, a pod vlivem výše uvedeného aspektu vymyslel řešení vpravdě geniální.


Zklamání, které mu připravil kamarád a které těžce prožívá, vám sice rve srdce, ale uvědomujete si, že s tím nic nenaděláte. Svou nešťastnou Váhu upozorněte, že se takové věci občas stávají, a že to rozhodně není její vina. Budete se divit, ale skutečně to zabere.


Když přijde s tím, že se z něj stane vegetarián nebo dokonce vegan, vyslovte mu obdiv a souhlas, čímž celou záležitost elegantně sprovodíte ze světa. Ve chvíli, kdy zjistí, že nemá proti čemu bojovat, se sám zamyslí, a zjistí, že ho život bez masa ani trochu neláká.


Dítě z tohoto znamení vás neobyčejně překvapí nasazením a fyzickou výdrží. Pokud vyrážíte se střelčím batoletem na vycházku, vezměte si pohodlné boty a připravte se na překonávání velkých vzdáleností! Večer se za své výkony odměňte lázní pro bolavé dolní končetiny, kterou budete moc potřebovat.


Překvapí vás svou neobyčejnou obratností. V tomto týdnu stačí, když mu jednou něco ukážete, a on to okamžitě bezchybně zopakuje. Mile vás překvapí zvláště ty děti, které dosud zápasily s písmenky a slůvky, a které se nejen naučí skládat dohromady věty, ale přijdou na chuť i čtení!


Je nejvyšší čas, abyste svému dítku pořídili sluneční brýle, které už opravdu hodně potřebuje. Při výběru zapomeňte na svůj vkus, a na to, co se líbí vám, a nechte ho, ať si optiku pořídí podle svého vkusu. Jediné, co si musíte ohlídat, je cena, protože Vodnář v tom, co se týká jeho, moc smyslu pro míru nepobral.


Pokud jste ho v pátek pustili na čarodějnice, nezapomeňte se ho v sobotu nenápadně zeptat, kdy přišel a jaké to vlastně bylo. K vašemu překvapení vám čas příchodu udá přesně na minutu a o tom, jak se měl, vám poreferuje tak, až budete mít pocit, že se jednalo o schůzku spolku abstinentů nebo nedělní školy.

Další články z rubriky

Partnerská astrologie: Kdy se letos vdát a kdy k oltáři rozhodně nechodit

Partnerská astrologie: Kdy se letos vdát a kdy k oltáři rozhodně nechodit

Dnes | Plánujete na letošek svatbu nebo nějakou jinou důležitou partnerskou událost, jako je třeba…

Co přinese dnešní novoluní: Konec iluzí a změny ve financích

Co přinese dnešní novoluní: Konec iluzí a změny ve financích

Včera | Dnešní novoluní v Býku, pomalém a stabilním znamení zvěrokruhu, říká, že bychom měli zpomalit a…

Magická parfumerie: Správná vůně vyléčí duši i auru

Magická parfumerie: Správná vůně vyléčí duši i auru

25. 4. | Vůně už dávno nechápeme jen ve stylu líbí – nelíbí. Ty správné stimulují organismus, dokážou mu…

Jak na jarní únavu podle horoskopu: Ryby půjdou k vodě, Raci do postele

Jak na jarní únavu podle horoskopu: Ryby půjdou k vodě, Raci do postele

23. 4. | Jarní únava se bohužel některým z nás nevyhnula. Každé znamení horoskopu si s ní ale umí poradit po…