Rodičovský horoskop na týden 10.10. – 16.10.

| Autor: dr. Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dovíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


Občas máte pocit, že s ním musíte zaklepat, protože vás jinak vážně brát nebude. Je naprosto jedno, jakého věku vaše dítě jde, protože svou hlavu mají momentálně i ty, které ještě pečlivě balíte do peřinky. Pokud nechcete ztratit zbytek mínění, které o sobě ještě máte, vydejte příkaz a důsledně trvejte na jeho vykonání.


S Býky je to momentálně těžké. Jsou pod vlivem Slunce v opozičním znamení Štíra a neustále mají dojem, že jim náleží více hmotných statků, než dostávají. Nevysvětlujte jim, že majetek není podstatný, protože to nepochopí, ale upozorněte je, že se musí dobře učit, aby posléze získali místo s příjmem, který jim umožní sny realizovat.


Pokud chcete povahu svého dítěte lépe poznat, musíte si s ním podstatně více hrát. Při hře totiž odhalí svou pravou podstatu. Máte šanci zjistit, zda je opravdu takový nemyslící bouřlivák, jak se vám zdá, nebo zda se z něj pod tlakem nutnosti vyklube taktik a docela dobrý stratég.


Pokud jsou ve vaší rodině neshody, před Rakem je neutajíte. Bude rozumné, když s ním o nich budete mluvit otevřeně a jasně pojmenujete jejich příčiny. Pokud to neuděláte, riskujete psychickou nepohodu svého Ráčete, které odhadne, že se něco děje, a pří své citlivosti bude vidět věci jako daleko horší, než skutečně jsou.


Vzhledem ke stacionárnímu Jupiteru v opozičním znamení Vodnáře hrají v jeho životě kamarádi roli podstatně větší, než se vám líbí. Pokud jeho přátele znáte, jste v pohodě, protože víte, že výsledky vaší výchovy neohrozí. V případě, že je neznáte, využijte první příležitosti k tomu, abyste je poznali a zjistili, co jsou zač.


Děti z tohoto znamení mohou mít potíže se spaním. Jejich sny jsou hodně barvité a velice často se z nich budí s křikem. Když se něco takového stane, nepropadejte panice a hlavně z toho nedělejte zbytečně drama. Jde o záležitost, která odezní stejně rychle, jako přišla, a nezanechá po sobě žádné stopy.


Ve chvíli, kdy se vaše citlivé mládě z tohoto znamení bude muset rozloučit se snem, který se snažilo hodně dlouho uskutečnit, vypukne drama. Víkend, kdy mu budete vysvětlovat, že se něco takového občas v životě stává, bude dost náročný, ale vy jste naštěstí rozumní rodiče a zvládnete to naprosto dokonale.


U dítěte z tohoto znamení si musíte dávat dobrý pozor na to, co mu slibujete, protože to po vás bude vyžadovat s veškerým nasazením. Hlavně mu neslibujte, že mu v rámci jeho budoucích narozeninových oslav půjčíte rodinné vozidlo a necháte ho chvíli řídit. Vy byste na to sice zapomněli, ale Štír by si to zaručeně pamatoval!


Asi se musíte vzdát snu o tom, že své dítko uvidíte na koncertním pódiu nebo jako sportovce na stupních vítězů. Velice rychle vám dojde, že sportovní tréninky nebo cvičení hry na hudební nástroj je pro vás oba utrpení, které vám ani dítěti nic pozitivního nepřináší. Smiřte se s tím co nejdřív a vraťte domů klid!


V sobotu, které dominuje kvadratura mezi Merkurem a Plutem, se s ním raději nehádejte. Kozoroh je vyloženě ve formě a řekl by vám věci, které by vám skutečně přišly líto. V další etapě by ani nepředstíral, že ho podobný úlet mrzí, což by vás rozčililo a naštvalo ještě víc.


Hlavně malé děti z tohoto znamení musíte v pátek opravdu soustředěně hlídat. Mars vstupuje do Lva a vaše dítě, které překypuje energií, může lehce přijít k úrazu. Pokud jim chcete předejít, musíte sundat veškeré ubrusy a čaj dávat na stůl zásadně pouze vlažný!


V úterý, kdy je váš potomek pod vlivem konjunkce Venuše se Saturnem v opozičním znamení Panny, se můžete odhodlat k dlouho odkládanému výchovnému proslovu. Snažte se, aby nebyl příliš dlouhý a aby z něj bylo vidět, že máte své dítě doopravdy rádi, a to, co mu říkáte, vám diktuje pouze starost, kterou o něj máte.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Koho štvou sobci, koho plánovači aneb Co nás rozčiluje dle hvězd?

Koho štvou sobci, koho plánovači aneb Co nás rozčiluje dle hvězd?

Včera | Je přirozené, že nás ovlivňují emoce. Ale někdy nám dokážou pěkně komplikovat život, když námi…

11 mysteriózních věcí, které se vám mohou stát, když spíte

11 mysteriózních věcí, které se vám mohou stát, když spíte

23. 7. | 1 | Večer se chceme pokojně uložit do postele, zavřít oči a spát bohabojným spánkem, během kterého…

Buďte oblíbená aneb 7 tipů, jak posílit své osobní kouzlo

Buďte oblíbená aneb 7 tipů, jak posílit své osobní kouzlo

20. 7. | Každá z nás by chtěla mít neodolatelné charisma. Někdo ho má od přírody, druhý nikoliv. I když ale…

11 důkazů vašeho minulého života: Čím jste byla a jak to poznat?

11 důkazů vašeho minulého života: Čím jste byla a jak to poznat?

19. 7. | Panikaříte, jen když pomyslíte na vodu? Přitom jste se nikdy netopila? Trpíte nevysvětlitelnými…