Rodičovský horoskop na týden 10.4. – 16.4.

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


Na zajímavé hovory se připravte v případě, kdy zařizujete pro své děti z tohoto znamení pokoj. Naštěstí už o životě s Beranem víte své, takže vás ani nenapadne, že byste něco koupili a předem to s ním neprokonzultovali. Domluvu si naplánujte na středeční večer, kdy bude v jeho znamení novoluní a kdy s ním bude řeč.


Když si na sebe uděláte v sobotu večer čas a necháte rozběhnout důvěrný hovor, překvapí vás Býk nejen svou zralostí, ale i tím, jak má všechno v hlavě srovnané. Je sice vidět, že většina z toho je jen teorie, kterou praxe zatím neprověřila, ale přesto vás potěší, že má v odpovědích na základní otázky jasno.


I když si myslíte, že všechny pokyny, které mu dáváte, jsou jasné a jednoznačné, vaše přemýšlivé dítko je jiného názoru. Na všechno, co mu řeknete, má tisíc námitek a vy nevíte, jak mu účinně oponovat. Nakonec nevydržíte a zvýšíte hlas, což jste sice nikdy dělat nechtěli, ale co je ukáže jako jediný způsob, který zabere.


Dítě z tohoto znamení vás v neděli velice pozitivně překvapí svou zručností, s níž se učí nové věci. Pod vlivem Luny z Ryb intuitivně pochopí, jak správně udělat první krůčky, zavázat si samostatně boty anebo poprvé bez rozlití donést do pusy lžíci plnou jeho oblíbeného pokrmu.


S oblečením je to s ním momentálně nejednoduché. Zatím jste byli na to, že má váš Lev svůj vlastní dobrý vkus, velice pyšní, ale teď si začínáte uvědomovat, že i to bude mít svá úskalí. V tomto týdnu je každé oblékání bojem vašich dvou vůlí, a vy nemůžete čekat, že v nich budete automaticky vítězem.


V pohodě budete zejména v sobotu. Najednou si najdete čas na společné aktivity a zjistíte, že vás všechno, co můžete dělat spolu s ním, skvěle baví. Jen tak mezi řečí se navíc dozvíte od svého dítěte leccos zajímavého a rozsah jeho vědomostí, které získalo nezávisle na vás, váš příjemně


Když se vás zeptá na něco z rodinné minulosti, odpovězte sice přiměřeně jeho věku, ale v základních rysech se tvrdě držte pravdy. Uvědomte si, že máte vynalézavého potomka, který si umí chybějící informace získat vlastním přičiněním, a nedovolte, aby ztratil důvěru, kterou k vám má.


Ve čtvrtek, kdy bude pod vlivem kvadratury Luny s Marsem, počítejte, že to s ním lehké nebude. Vaše dítě se má sklon dostat do konfliktu s těmi, které má nejradši, a hádat se stejně tak s vámi jako se svými kamarády ze školky nebo ze školy.


Pokud ho v tomto týdnu čekají závody, důležitý zápas nebo žákovská olympiáda, starosti si dělat nemusí. Zvláště příznivá je mu středa, kdy se může opřít o novoluní v Beranu, které se mu postará o energii i o pomoc z naprosto nečekaných zdrojů.


Jeho vyrovnanost vám pomůže zvládnout všechno, co máte před sebou. Pokud je to malé dítě, využijte pomalu jdoucího Merkura v Býku k tomu, abyste ho naučili spaní ve své vlastní postýlce nebo jiné samostatné dovednosti. Nepůjde to sice úplně lehce, ale během týdne to zvládnete!


Zatímco o víkendu je všechno v pořádku, týden přinese nečekané komplikace. Ve chvíli, kdy se ve čtvrtek dostane Luna do Býka, si začne stěžovat na bolesti v krku. I když máte své podezření, které se týká písemek nebo zkoušení, bude se tvářit tak zkroušeně, že nakonec nevydržíte a necháte ho doma.


Pokud s ním chcete navázat kontakt nebo vylepšit ten, který mezi sebou máte, využijte víkendu, kdy Luna prochází jeho znamením. Pod jejím vlivem bude kupodivu velice komunikativní a možná se vám svěří i s tím, co mu táhne hlavou a co si obvykle nechává jen pro sebe.

Komentáře

Komentářů celkem: 1
Někam se zatoulala znamení:) Milea 10. 4. 2010 | 14:58

Další články z rubriky

Horoskop na květen: Býci budou milovat, Raci randit

Horoskop na květen: Býci budou milovat, Raci randit

Dnes | Každý měsíc se planetární konstelace trochu změní a energie okolo nás utvoří jiný koktejl.…

Partnerská astrologie: Kdy se letos vdát a kdy k oltáři rozhodně nechodit

Partnerská astrologie: Kdy se letos vdát a kdy k oltáři rozhodně nechodit

27. 4. | Plánujete na letošek svatbu nebo nějakou jinou důležitou partnerskou událost, jako je třeba…

Co přinese dnešní novoluní: Konec iluzí a změny ve financích

Co přinese dnešní novoluní: Konec iluzí a změny ve financích

26. 4. | Dnešní novoluní v Býku, pomalém a stabilním znamení zvěrokruhu, říká, že bychom měli zpomalit a…

Magická parfumerie: Správná vůně vyléčí duši i auru

Magická parfumerie: Správná vůně vyléčí duši i auru

25. 4. | Vůně už dávno nechápeme jen ve stylu líbí – nelíbí. Ty správné stimulují organismus, dokážou mu…