Rodičovský horoskop na týden 10.4. – 16.4.

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


Na zajímavé hovory se připravte v případě, kdy zařizujete pro své děti z tohoto znamení pokoj. Naštěstí už o životě s Beranem víte své, takže vás ani nenapadne, že byste něco koupili a předem to s ním neprokonzultovali. Domluvu si naplánujte na středeční večer, kdy bude v jeho znamení novoluní a kdy s ním bude řeč.


Když si na sebe uděláte v sobotu večer čas a necháte rozběhnout důvěrný hovor, překvapí vás Býk nejen svou zralostí, ale i tím, jak má všechno v hlavě srovnané. Je sice vidět, že většina z toho je jen teorie, kterou praxe zatím neprověřila, ale přesto vás potěší, že má v odpovědích na základní otázky jasno.


I když si myslíte, že všechny pokyny, které mu dáváte, jsou jasné a jednoznačné, vaše přemýšlivé dítko je jiného názoru. Na všechno, co mu řeknete, má tisíc námitek a vy nevíte, jak mu účinně oponovat. Nakonec nevydržíte a zvýšíte hlas, což jste sice nikdy dělat nechtěli, ale co je ukáže jako jediný způsob, který zabere.


Dítě z tohoto znamení vás v neděli velice pozitivně překvapí svou zručností, s níž se učí nové věci. Pod vlivem Luny z Ryb intuitivně pochopí, jak správně udělat první krůčky, zavázat si samostatně boty anebo poprvé bez rozlití donést do pusy lžíci plnou jeho oblíbeného pokrmu.


S oblečením je to s ním momentálně nejednoduché. Zatím jste byli na to, že má váš Lev svůj vlastní dobrý vkus, velice pyšní, ale teď si začínáte uvědomovat, že i to bude mít svá úskalí. V tomto týdnu je každé oblékání bojem vašich dvou vůlí, a vy nemůžete čekat, že v nich budete automaticky vítězem.


V pohodě budete zejména v sobotu. Najednou si najdete čas na společné aktivity a zjistíte, že vás všechno, co můžete dělat spolu s ním, skvěle baví. Jen tak mezi řečí se navíc dozvíte od svého dítěte leccos zajímavého a rozsah jeho vědomostí, které získalo nezávisle na vás, váš příjemně


Když se vás zeptá na něco z rodinné minulosti, odpovězte sice přiměřeně jeho věku, ale v základních rysech se tvrdě držte pravdy. Uvědomte si, že máte vynalézavého potomka, který si umí chybějící informace získat vlastním přičiněním, a nedovolte, aby ztratil důvěru, kterou k vám má.


Ve čtvrtek, kdy bude pod vlivem kvadratury Luny s Marsem, počítejte, že to s ním lehké nebude. Vaše dítě se má sklon dostat do konfliktu s těmi, které má nejradši, a hádat se stejně tak s vámi jako se svými kamarády ze školky nebo ze školy.


Pokud ho v tomto týdnu čekají závody, důležitý zápas nebo žákovská olympiáda, starosti si dělat nemusí. Zvláště příznivá je mu středa, kdy se může opřít o novoluní v Beranu, které se mu postará o energii i o pomoc z naprosto nečekaných zdrojů.


Jeho vyrovnanost vám pomůže zvládnout všechno, co máte před sebou. Pokud je to malé dítě, využijte pomalu jdoucího Merkura v Býku k tomu, abyste ho naučili spaní ve své vlastní postýlce nebo jiné samostatné dovednosti. Nepůjde to sice úplně lehce, ale během týdne to zvládnete!


Zatímco o víkendu je všechno v pořádku, týden přinese nečekané komplikace. Ve chvíli, kdy se ve čtvrtek dostane Luna do Býka, si začne stěžovat na bolesti v krku. I když máte své podezření, které se týká písemek nebo zkoušení, bude se tvářit tak zkroušeně, že nakonec nevydržíte a necháte ho doma.


Pokud s ním chcete navázat kontakt nebo vylepšit ten, který mezi sebou máte, využijte víkendu, kdy Luna prochází jeho znamením. Pod jejím vlivem bude kupodivu velice komunikativní a možná se vám svěří i s tím, co mu táhne hlavou a co si obvykle nechává jen pro sebe.

Komentáře

Komentářů celkem: 1
Někam se zatoulala znamení:) Milea 10. 4. 2010 | 14:58

Další články z rubriky

7 tipů pro šťastnější život: Dělejte to, co chcete, a buďte sama sebou

7 tipů pro šťastnější život: Dělejte to, co chcete, a buďte sama sebou

Včera | Bojíte se, že z vás bude sobec, když budete dělat věci, které chcete? Omyl, pokud odsunete své…

Jak si zařídit ložnici podle feng shui, abyste měli větší chuť na sex?

Jak si zařídit ložnici podle feng shui, abyste měli větší chuť na sex?

20. 8. | Dobře se vyspat, hezky se pomilovat, zkrátka v ložnici se člověk potřebuje cítit dobře. Pokud v ní…

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

17. 8. | Oblíbená magická doba básníků, kdy už není úplně noc, ale ještě ani den. Pomalu se rozednívá,…

Jak okouzlit muže, který se vám líbí? Váhy ocení odvahu, Berana rozesmějte

Jak okouzlit muže, který se vám líbí? Váhy ocení odvahu, Berana rozesmějte

15. 8. | Úsměv je klíčem k lidské duši, s tím máte už napůl vyhráno. Když k tomu přidáte to, co dělá…