Rodičovský horoskop na týden 10.7. – 16.7. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Zvláště u starších dětí z tohoto znamení žasnete nad tím, co všechno si pamatují. Moc příjemné to ale nebude, protože zjistíte, že si pamatují hlavně pozadí všech rodinných sporů, a prázdnin využívají k tomu, aby z vás vytáhly všechny podrobnosti a zjistily, na čí straně je vlastně pravda.


Nezbude, než abyste zaapelovali na jeho zodpovědnost, vyzrálost a jiné pozitivní city, na které váš Býček slyší. Pokud opravdu musíte do práce a hlídání vypadlo, nezbude, než ho nechat doma samotného. Naštěstí má zodpovědnost vrozenou, a vy se opravdu nemusíte bát, že by k vám pouštěl kamarády a pořádal mejdany.


Jeho neshody s druhým rodičem neřešte, protože je to cesta přímo do nitra sopky. Můžete se však pokusit druhého rodiče přesvědčit, aby ho alespoň jednou s chladnou hlavou vyslechl a nechal ho domluvit. Jen tak má šanci zjistit, že váš potomek má ve všech podstatných věcech jasno a že na něj můžete být oba hrdí.


V dobrém rozmaru je od sobotního poledne do pondělního časného odpoledne, kdy je v jeho znamení Luna. Následné dny jsou nepříjemné zejména pro mladší Raky. Jakékoliv vybočení z navyklého denního rytmu prožívají jako příkoří! Pokud nechcete mít pocit, že jste se jako rodiče totálně neosvědčili, nechte je být a do ničeho nového a nezvyklého je nenuťte.


Potíže nastanou ve chvíli, kdy někde zapomenete jeho oblíbenou hračku nebo milované tričko. Obvykle jsou takové věci pod jeho rozlišovací schopností, ale v tomto týdnu bude reagovat vyloženě bouřlivě. Zvlášť velké nebezpečí podobného zážitku hrozí od pondělního odpoledne do středy, kdy je v jeho znamení Luna a kdy je opravdu nesoustředěný.


Vzhledem k Venuši, která aktuálně prochází jeho znamením, je to dítě k pomilování. Za všech okolností je bezvadně upravené, dobře papá a nic se nedá vytknout ani jeho chování. Zvláštní nával pýchy pocítíte ve chvíli, kdy spolu navštívíte nějakou památku, kde se bude průvodce rozumně ptát na věci, které zajímají i vás.


I když jde o dítě opravdu malé, může prožít svou první lásku na první pohled. Vám nezbude, než abyste se na čas spokojili v jeho srdci s druhým místem. Berte to jako zajímavou životní zkušenost, která vám napoví leccos o jeho povaze a poučí vás o tom, jak se bude projevovat v dospělosti.


Na to, že je váš Štír zvědavý, jste si už zvykli, ale intenzitou své chuti po poznání všech stránek života vás pořád překvapuje. Pokud budete doma o víkendu něco dělat, je lepší a praktičtější, když dáte své dítko do péče prarodičům. Nehrozí nebezpečí, že by v nestřežené chvíli pustil nějaký stroj a silně vám zkomplikoval život.


Zatímco vám ostatní rodiče vašeho Střelce vyloženě závidí, vy při pohledu na něj doslova rostete. Místo fyzické aktivity leží v knížkách nebo stále hraje počítačové hry. Může vás sice uklidnit, že knížky jsou naučné a hry tříbí důvtip, ale přesto byste byli spokojenější, kdyby se věnoval spíše zdravému pohybu.


Ve chvíli, kdy se vy konečně smíříte s jeho oblékáním, a usoudíte, že se kvůli tomu hádat nehodláte a nebudete, se k tomu, jak chodí oblečený, začnou vyjadřovat prarodiče. Dostanete se do situace, kdy musíte Kozorohovi vysvětlit, že nemá být drzý, a rodičům zase taktně naznačit, že se zvyky od jejich i vašeho mládí přece jen změnily.


Pokud je to jedináček, připravte se na velice výživný týden. O sourozenci začne nejen nahlas přemýšlet, ale začne ho i aktivně vyžadovat. Fantazii má pořádně vyvinutou, takže nebudete vědět, zda se vůbec udržíte a při prezentaci jeho plánů, s jejichž pomocí hodlá dospět k vytouženému sourozenci, se nerozesmějete nahlas. V každém případě máte problém, který musíte řešit!


Na veškeré akce, na které s ním vyrážíte, musíte mít s sebou pohotově lékárničku. Ryba má hlavně ve čtvrtek a pátek tendenci k nejrůznějším zraněním. Na životě ji sice ani v nejmenším neohrozí, ale přesto se tváří, jako by jí šlo o život. Naštěstí pro vás se týden odbude hlavně odřeninami, které hravě ošetříte.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!ČTĚTE TAKÉ:
Většina lidí po pětačtyřicítce nemá na sex energii, souloží v posteli a za tmy
STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKUKomentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

Včera | V úterý 20. března 2018 nastává jarní rovnodennost. Slunce se vrací, přichází rovnováha světla a…

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

18. 3. | 1 | Každá prožíváme sex a orgasmus jinak. Neexistuje jeden učebnicový model, jak by vyvrcholení mělo…

Nakreslete strom! Co jeho tvar prozradí o vaší povaze a emocích?

Nakreslete strom! Co jeho tvar prozradí o vaší povaze a emocích?

15. 3. | 1 | Pokud jste se někdy ocitla jako dítě u psychologa, možná jste členy své rodiny kreslila jako…

Horoskop na tento týden: Krysy čeká láska, Psy náročnější období

Horoskop na tento týden: Krysy čeká láska, Psy náročnější období

13. 3. | Na co se můžete těšit a naopak na co si dát pozor v týdnu od 12. do 18. března? Podívejte se na…