Rodičovský horoskop na týden 10.7. – 16.7. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Zvláště u starších dětí z tohoto znamení žasnete nad tím, co všechno si pamatují. Moc příjemné to ale nebude, protože zjistíte, že si pamatují hlavně pozadí všech rodinných sporů, a prázdnin využívají k tomu, aby z vás vytáhly všechny podrobnosti a zjistily, na čí straně je vlastně pravda.


Nezbude, než abyste zaapelovali na jeho zodpovědnost, vyzrálost a jiné pozitivní city, na které váš Býček slyší. Pokud opravdu musíte do práce a hlídání vypadlo, nezbude, než ho nechat doma samotného. Naštěstí má zodpovědnost vrozenou, a vy se opravdu nemusíte bát, že by k vám pouštěl kamarády a pořádal mejdany.


Jeho neshody s druhým rodičem neřešte, protože je to cesta přímo do nitra sopky. Můžete se však pokusit druhého rodiče přesvědčit, aby ho alespoň jednou s chladnou hlavou vyslechl a nechal ho domluvit. Jen tak má šanci zjistit, že váš potomek má ve všech podstatných věcech jasno a že na něj můžete být oba hrdí.


V dobrém rozmaru je od sobotního poledne do pondělního časného odpoledne, kdy je v jeho znamení Luna. Následné dny jsou nepříjemné zejména pro mladší Raky. Jakékoliv vybočení z navyklého denního rytmu prožívají jako příkoří! Pokud nechcete mít pocit, že jste se jako rodiče totálně neosvědčili, nechte je být a do ničeho nového a nezvyklého je nenuťte.


Potíže nastanou ve chvíli, kdy někde zapomenete jeho oblíbenou hračku nebo milované tričko. Obvykle jsou takové věci pod jeho rozlišovací schopností, ale v tomto týdnu bude reagovat vyloženě bouřlivě. Zvlášť velké nebezpečí podobného zážitku hrozí od pondělního odpoledne do středy, kdy je v jeho znamení Luna a kdy je opravdu nesoustředěný.


Vzhledem k Venuši, která aktuálně prochází jeho znamením, je to dítě k pomilování. Za všech okolností je bezvadně upravené, dobře papá a nic se nedá vytknout ani jeho chování. Zvláštní nával pýchy pocítíte ve chvíli, kdy spolu navštívíte nějakou památku, kde se bude průvodce rozumně ptát na věci, které zajímají i vás.


I když jde o dítě opravdu malé, může prožít svou první lásku na první pohled. Vám nezbude, než abyste se na čas spokojili v jeho srdci s druhým místem. Berte to jako zajímavou životní zkušenost, která vám napoví leccos o jeho povaze a poučí vás o tom, jak se bude projevovat v dospělosti.


Na to, že je váš Štír zvědavý, jste si už zvykli, ale intenzitou své chuti po poznání všech stránek života vás pořád překvapuje. Pokud budete doma o víkendu něco dělat, je lepší a praktičtější, když dáte své dítko do péče prarodičům. Nehrozí nebezpečí, že by v nestřežené chvíli pustil nějaký stroj a silně vám zkomplikoval život.


Zatímco vám ostatní rodiče vašeho Střelce vyloženě závidí, vy při pohledu na něj doslova rostete. Místo fyzické aktivity leží v knížkách nebo stále hraje počítačové hry. Může vás sice uklidnit, že knížky jsou naučné a hry tříbí důvtip, ale přesto byste byli spokojenější, kdyby se věnoval spíše zdravému pohybu.


Ve chvíli, kdy se vy konečně smíříte s jeho oblékáním, a usoudíte, že se kvůli tomu hádat nehodláte a nebudete, se k tomu, jak chodí oblečený, začnou vyjadřovat prarodiče. Dostanete se do situace, kdy musíte Kozorohovi vysvětlit, že nemá být drzý, a rodičům zase taktně naznačit, že se zvyky od jejich i vašeho mládí přece jen změnily.


Pokud je to jedináček, připravte se na velice výživný týden. O sourozenci začne nejen nahlas přemýšlet, ale začne ho i aktivně vyžadovat. Fantazii má pořádně vyvinutou, takže nebudete vědět, zda se vůbec udržíte a při prezentaci jeho plánů, s jejichž pomocí hodlá dospět k vytouženému sourozenci, se nerozesmějete nahlas. V každém případě máte problém, který musíte řešit!


Na veškeré akce, na které s ním vyrážíte, musíte mít s sebou pohotově lékárničku. Ryba má hlavně ve čtvrtek a pátek tendenci k nejrůznějším zraněním. Na životě ji sice ani v nejmenším neohrozí, ale přesto se tváří, jako by jí šlo o život. Naštěstí pro vás se týden odbude hlavně odřeninami, které hravě ošetříte.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!ČTĚTE TAKÉ:
Většina lidí po pětačtyřicítce nemá na sex energii, souloží v posteli a za tmy
STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKUKomentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Zvěrokruh má nově 13 znamení! Stará se posunula, jaké je nově to vaše?

Zvěrokruh má nově 13 znamení! Stará se posunula, jaké je nově to vaše?

Dnes | Možná už jste o tom slyšela, NASA před nedávnem spočítala, že znamení zvěrokruhu vycházejí po…

Koho štvou sobci, koho plánovači aneb Co nás rozčiluje dle hvězd?

Koho štvou sobci, koho plánovači aneb Co nás rozčiluje dle hvězd?

25. 7. | Je přirozené, že nás ovlivňují emoce. Ale někdy nám dokážou pěkně komplikovat život, když námi…

11 mysteriózních věcí, které se vám mohou stát, když spíte

11 mysteriózních věcí, které se vám mohou stát, když spíte

23. 7. | 1 | Večer se chceme pokojně uložit do postele, zavřít oči a spát bohabojným spánkem, během kterého…

Buďte oblíbená aneb 7 tipů, jak posílit své osobní kouzlo

Buďte oblíbená aneb 7 tipů, jak posílit své osobní kouzlo

20. 7. | Každá z nás by chtěla mít neodolatelné charisma. Někdo ho má od přírody, druhý nikoliv. I když ale…