Rodičovský horoskop na týden 11.12. – 17.12. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Překvapuje vás ochotou pomáhat a hlavně tím, že veškeré aktivity, které spolu podnikáte, nepředstíraně baví. Dech vám vyrazí zejména ve chvíli, kdy přinese recept na cukroví, který našel na netu a vlastní rukou stáhl, a rovnou se vás zeptá, zda byste neměli něco takového zkusit a zpestřit si tak Vánoce.


Vaše dítko je zvídavé a chce od vás vědět úplně všechno. Otázkami ohledně sexu vás nezaskočí, protože na ty jste připravení, ale tentokrát zabrousí do jiné oblasti. Neustále se bude vyptávat na vaše názory na pravdu, poctivost a spravedlnost. Odpovídat se vám nebude lehce, protože se sami musíte dost hluboce zamyslet.


Hovory o zdravé výživě jsou v jeho případě totálně k ničemu. Když ho upozorníte, že zdraví má jen jedno, bude se uchechtávat, a když mu vysvětlíte, že by měl jíst i zeleninu, bude se jen zle tvářit. I když byste tomu nikdy nevěřili, vyrazíte s ním ještě rádi k Mc Donaldu, kde jí saláty bez řečí v jakémkoliv množství.


Vánoční besídka, která vás čeká v jeho školce, dopadne skvěle. Váš Ráček překoná veškerou svou přirozenou trému a vzorně zarecituje básničku nebo zazpívá písničku. Nezapomeňte se o jeho výkonu zmínit před celým širokým příbuzenstvem, udělá má to dobře!


Vaše malé Lvíče je momentálně opravdu k pomilování. Neustále něco vymýšlí, básničky se učí nadzvukovým tempem a svými úvahami vás opravdu baví. Je jenom potřeba, abyste mu věnovali náležitou pozornost a za všechno, co se mu povede, ho chválili, protože z pochvaly žije…


Kdyby se náhodou stalo, a on něco ztratil, berte to jako něco, co se stává, a zbytečně mu to nevyčítejte. Uděláte dobře, když se s tím, co se stalo, nebudete zbytečně svěřovat ani druhému rodiči, ani prarodičům. Jejich výchovné poznámky by byly naprosto zbytečné a ničemu by nepomohly.


S pohodou je to v tomto týdnu dost obtížné. Vaše dítko podléhá televizním reklamám, a neustále píše Ježíškovi, aby mu donesl něco, co podle vás není ani vkusné, ani výchovné. Naštěstí se dokážete vžít do kůže svého mláděte, takže něco z toho, co moc chce, nakonec pořídíte.


Po období, kdy ho bylo všude plno, se teď stáhl do ústraní. Pokud už umí číst, je docela možné, že vás přinutí, abyste s ním začali chodit do knihovny, kde zjistí, kolik toho ještě neví. Pokud číst nebude, upozorní vás na televizní reklamu, která doporučuje, aby se dětem četlo, a začne to od vás vyžadovat.


Může se stát, že mu znelíbí datum jeho narození! Vytkne vám, že on má narozeniny před Vánoci, kdy není na žádné velké oslavy ani nálada, ani čas. Vysvětlete mu, že to opravdu jinak nejde, ale pokud uznáte, že jeho výtky jsou alespoň trochu opodstatněné, upečte mu alespoň pořádný dort!


Kozoroh je momentálně opravdu zlatíčko! Pokud nemáte doma ještě uklizeno přesně podle jeho náročných představ, naplánuje vám víkend do poslední minuty tak, aby v neděli večer bylo všechno jako z cukru. Naštěstí pro vás i pro něj se neomezí jenom na rady, ale ruku k dílu přiloží i sám.


Momentálně je to dítě, které funguje naprosto bez problémů. Snaží se neprovokovat a známky, které nosí ze školy, patří k tomu nejlepšímu, co jste kdy viděli. Už koncem týdne však zjistíte, odkud se vzal impuls pro jeho náhlé vylepšení, a pochopíte, že jeho aktivita nebyla samoúčelná.


Pokud vám ještě nikdy nevyrazil dech, v tomto týdnu se mu to určitě podaří. Naprosto suše se zeptá, zda musíte vyhazovat peníze za spoustu vánočních dárků, kterou v podstatě nikdo nepotřebuje, když byste mohli koupit třeba myčku, která ulehčí život celé rodině.


Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

10 vánočních dárků, které vám pomohou z domova vyhnat negativní energii

10 vánočních dárků, které vám pomohou z domova vyhnat negativní energii

Včera | Je škoda bydlet v prostoru, kterému vládne špatná energie. Někdy stačí málo, a bude se vám žít…

Obklopte se kameny! Růženín pomůže při astmatu, měsíční kámen zase při stresu

Obklopte se kameny! Růženín pomůže při astmatu, měsíční kámen zase při stresu

10. 12. | Jsou krásné, cenné a dokážou uzdravit z nejrůznějších nemocí. Kromě toho vás zbaví stresu a zlosti…

Dejte si drink podle horoskopu: Ryby ocení koření, Lvi chilli

Dejte si drink podle horoskopu: Ryby ocení koření, Lvi chilli

8. 12. | 3 | Někdy máme chuť na opravdu dobrý drink. Jenže alkohol, to jsou taky zbytečné kalorie navíc. Pokud…

Adventní astrologický kalendář: Co váš čeká den po dni až do Vánoc?

Adventní astrologický kalendář: Co váš čeká den po dni až do Vánoc?

5. 12. | Letos o adventu si budeme užívat krásu – výzdoby, zážitků, svou vlastní. Bude to období přející…