Rodičovský horoskop na týden 11.7. – 17.7.

| Autor: dr. Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dovíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


Hlavně o víkendu se připravte na nekonečné hovory, které se týkají financí. Pokud je Beránek malý, mohou být docela roztomilé, pokud je starší, může vám z něj padnout čelist. Když se vás zeptá, proč si nenajdete zaměstnání, kde byste vydělali víc, nebudete opravdu vědět, jak reagovat.


S miminkem z tohoto znamení je momentálně krásný život. Všechno se urovnalo a vaše dítě prospívá ve všech směrech tak, že jste pyšní na sebe i na něj. Se starším Býčkem je život sice stejně krásný, ale je daleko náročnější. Vaše dítě totiž myslí i jedná neobyčejně rychle a vy musíte být vždycky alespoň krok před ním.


Zatímco dosud jste si prázdnin jen užívali, teď je konečně začnete prožívat. Stimulem bude Mars, který v neděli vstupuje do jeho znamení a který vaše dítě nabije spoustou energie. Nakonec ho sice zvládnete utahat, ale počítejte s tím, že to bude fuška!


Děti z tohoto znamení jsou mimořádně citlivé a proto byste měli nenápadně dohlížet nejen na to, na co se dívají v televizi, ale i na to, co čtou. Pokud se budou každý večer dívat na horory a večer si je číst, nesmíte se divit, když se přes den budou bát každého stínu a o tom, že by šli někam sami, nebude řeč.


V životě vašeho dítěte se schyluje k velkým pozitivním změnám, které odstartuje vstup Slunce do jeho znamení. Momentálně se uzavírá jedno důležité vývojové období, na které budete později vzpomínat s netušenou nostalgií. Nadělejte fotky, natočte rodinná videa a těšte se na to, co za pár dní přijde.


S dětmi z tohoto znamení to momentálně moc lehké není. Mají své zvyky a pokud je vezmete někam, kde ještě nebyly, budou si tam dost těžko zvykat. Týden bude hodně náročný na vaši trpělivost a důslednost, ale když nakonec všechno dobře dopadne a vy si začnete užívat dovolené, bude to zasloužená odměna.


Pokud vás s ním uvidí vaši dosud bezdětní známí, usoudí, že si něco tak krásného a líbezného musí dopřát taky. Jde o rozhodnutí, ke kterému byste jim měli gratulovat. Hlavně jim nevysvětlujte, že i váš andílek má dny, kdy vážně přemýšlíte, jak se něco takového ve vaší rodině vůbec mohlo vzít.


Školní úkoly sice psát nemusíte, ale to ještě neznamená, že je klid. Dítko se neustále zajímá o něco nového a pokud nevíte, co mu odpovědět, bude se tvářit opravdu zle. Rodinná rada nakonec ironicky navrhne zakoupení celého Ottova slovníku naučného i s dodatky a vy přemýšlíte, že by to vlastně vůbec nemuselo být špatné.


O víkendu budete mít dojem, že vám vaše dosud pohodové dítě někdo vyměnil za spratka, kterému se nelíbí nic z toho, co mu navrhujete. Protože je jeho nálada způsobena pobytem Luny v Rybách, buďte trpěliví a počkejte do pondělního odpoledne, kdy se kolem páté vše jako zázrakem vrátí do nových kolejí.


Pokud ho chcete seznamovat s novými lidmi, musíte na to opatrně. Dospělým vysvětlete, že jde o dítě, které si na všechno nové potřebujete zvyknout, a dítě zase navnaďte povídáním o nových strýcích a tetách, kteří mu do života vnesou spoustu zábavy a navíc ještě možná i nějaký dárek.


S dítětem z tohoto znamení vyrazte do lesa na houby, protože pouhá jeho přítomnost je zárukou, že se nevrátíte s prázdnou. Na houby má vynikající čich a najde je i tam, kde je nikdo jiný nevidí. Pokud je jen o trochu starší, kupte mu pořádný atlas hub, čímž ho donutíte, aby četl a navíc si získáte jeho nekonečný vděk.


Od úterý do čtvrtka musíte být neustále ve střehu. Vaše dítě je pod pozitivním vlivem Merkura, takže z vás vymámí všechno, co si jen usmyslí. Možná by bylo dobré, abyste si hned na počátku týdne stanovili hranici, kterou mu nedovolíte překročit, ale to, že se mu to nepovede, není zdaleka jisté.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Horoskop na tento týden: Vepře čeká milostné jiskření, Draky úspěch v práci

Horoskop na tento týden: Vepře čeká milostné jiskření, Draky úspěch v práci

Dnes | Jaký bude tento týden podle čínského horoskopu? Podívejte se na svou předpověď na týden od 19. do 2…

Začíná čínský rok Psa: Co nás čeká v lásce, v práci i zdraví?

Začíná čínský rok Psa: Co nás čeká v lásce, v práci i zdraví?

16. 2. | Dnes, v pátek 16. února, začíná nový čínský rok Psa. Tomu by mělo dominovat hledání dobra a odvahy.…

Dnes je Popeleční středa. Víte, co je to popelec a z čeho je?

Dnes je Popeleční středa. Víte, co je to popelec a z čeho je?

14. 2. | Pomni člověče, že prach jsi a v prach se obrátíš. Víte, proč si toto křesťané připomínají právě…

Horoskop na týden: Kozy čeká úspěch v práci, Psy osudová láska

Horoskop na týden: Kozy čeká úspěch v práci, Psy osudová láska

12. 2. | Co vás čeká v týdnu od 12. do 18. února? Podívejte se na svou předpověď podle čínského horoskopu.