Rodičovský horoskop na týden 11.9. - 17.9. 2010

| Autor: redakce | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


I nejmenší dítě z tohoto znamení vykazuje skvostný smysl pro humor. Dělá, co může, aby vás rozesmálo, a dlužno říct, že se mu to velice dobře daří. Pokud budete o jeho kouscích vyprávět prarodičům, pravděpodobně se dozvíte, že po vás nemá nic, ale jim jako by z oka vypadl!


Pokud se v tomto týdnu povede a váš Býk ve škole opravdu něco ztratí, omezte své kázání na nejmenší možnou míru! Nebude to tak obtížné. Ve chvíli, kdy zjistí, kolik to, o co svou nepozorností přišel, vlastně stálo, bude sám na sebe velice upřímně naštvaný a výchovnou lekci si dá sám.


Ve středu, kdy je pod náročným vlivem Luny ve Střelci, k němu buďte shovívaví. Je docela pravděpodobné, že ze školy přinese poznámku nebo vám jeho učitel přímo zavolá. Není to však žádná tragédie, protože nakonec se přijde na to, že vyrušoval jen proto, že neměl nic, čím by zaměstnal svou čilou mysl.


Do Štíra se ve středu po Venuši dostává i Mars a vaše dítko začíná zápasit se žárlivostí. Pokud máte dětí více, musíte jim pozornost dávkovat tak, aby se nikdo necítil opomíjený a nedostatečně milovaný. To, že to děláte opravdu dobře, se vám potvrdí, ještě před víkendem.


Než se s potomkem z tohoto znamení začnete bavit o drogách nebo o něčem podobně ožehavém, nelitujte času a zjistěte si relevantní informace! Ve chvíli, kdy by vás nachytal při neznalosti, by si vás opravdu vychutnal. Stejně se nedá vyloučit, že budete mít na konci hovoru dojem, že o věci ví daleko víc, ale raději vám to tají.


Z toho, že mu jde něco pomalu, a že trochu déle trvá, než pochopí, co se po něm chce, si nic nedělejte. Vaše dítko není orientováno na výkon, ale na kvalitu. Pokud nepochopí, proč má něco dělat, prostě to neudělá. Propátrejte rodinu, zjistěte, kdo z příbuzných se chová podobně, a smiřte se s tím, že geny jsou geny!


Ať za vámi dítko přijde s čímkoliv, berte to, co vám říká, neobyčejně vážně. Vám sice jeho dotaz může připadat naivní, ale pro něj je to bez přehánění otázka života a smrti. Kdybyste se s ním dokázali bavit jako s dospělým, získali byste si na hodně dlouho jeho důvěru.


Pokud přemýšlíte, že je čas, abyste ho seznámili s někým, kdo hraje ve vašem životě důležitou roli, je na to ještě čas. Momentálně je ve stavu, kdy je v jeho znamení Venuše, a k ní se ve středu přidává i Mars. Bude daleko lepší, když seznamování odložíte pozdější dobu.


V pondělí, kdy je stacionární Merkur v Panně, byste ho měli sledovat sice nenápadně, ale o to pozorněji. Pokud usoudíte, že s jeho zdravím není něco tak úplně v pořádku, vyrazte rovnou k lékaři. Nemějte strach, že děláte zbytečné zmatky! Za vaši péči vás pochválí a nazve vás vzorem všech rodičů.


Pokud si trochu naivně myslíte, že si z něj uděláte pracovní sílu, která vám bude pomáhat, zjistíte, jak se mýlíte. Váš Kozoroh má o sobě vysoké mínění a rozhodně nehodlá vaše příkazy jen pasivně poslouchat. Zkuste využít Slunce v Panně a naznačte mu, že jeho pomoc potřebujete, protože se bez ní neobejdete.


Může vám opravdu zásadně ulehčit úvahy o programu na prodloužený víkend. Kdybyste náhodou nevěděli, kam jet, požádejte Vodnáře, aby něco zajímavého vymyslel. Vezme svůj úkol velice vážně a překvapí vás dokonalým itinerářem, který by dělal čest i šéfovi prezidentského protokolu.


Když mu něco vysvětlujete, nenápadně si zkontrolujte, zda vaše slova pochopil přesně tak, jak jste je vy mínili. Hlavně v pondělí, kdy je pod tlakem stacionárního Merkura a odpoledne i Luny ze Střelce, se jeho myšlenky vinou zcela jinými cestami než ty vaše a lehce se mohou minout.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!
ČTĚTE TAKÉ:
Kraus chce skončit s herectvím. Z televize a divadla totiž zvrací


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU


Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Kdy je čas na romantiku nebo na kariéru? Vyberte si správný den v týdnu!

Kdy je čas na romantiku nebo na kariéru? Vyberte si správný den v týdnu!

Včera | Věděli jste, že v životě není důležité jen to, v jakém slunečním znamení jste se narodili, ale také…

5 důvodů, proč se naučit malovat mandaly nebo je vybarvovat

5 důvodů, proč se naučit malovat mandaly nebo je vybarvovat

18. 5. | Mandaly jsou kruhy, které symbolizují představu, že život nikdy nekončí. K čemu jsou dobré?…

5 jednoduchých způsobů, jak mít dobrou karmu

5 jednoduchých způsobů, jak mít dobrou karmu

16. 5. | Karma znamená, že nic na světě se neděje náhodou a že ani vy se tedy v žádné situaci neocitáte…

Magické rituály: Jak si do života přivolat lásku!

Magické rituály: Jak si do života přivolat lásku!

14. 5. | Většina z nás provádí spoustu rituálů, aniž o nich vlastně ví. Může to být každodenní pomodlení se,…