Rodičovský horoskop na týden 12.2. - 18.2.2010

| Autor: dr. Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.
Jeho vývoj je momentálně tak rychlý, až vás to zaráží. Neustále přemýšlí nad věcmi, kterými se vy nezabýváte, a nutí vás, abyste s ním o nich rozmlouvali. Ještě víc vás překvapí ve chvíli, kdy vás požádá o peníze na průkaz do knihovny, o které dosud nechtěl ani slyšet, a vysvětlí, že bez pořádného vzdělání se dnes člověk ve světě neprosadí.


Když přijde s tím, že se přihlásil na kurz svádění nebo nějaké podobné dovednosti, musíte se v první řadě ovládnout. Následně si přiznejte, že jste na svého aktivního a vynalézavého Býka pyšní, protože udělal něco, na co byste vy nesebrali odvahu nejen v jeho věku, ale ani dnes.


Jeho problémy pramení z toho, že má rozehraných až příliš mnoho partií najednou. Na tom, že dopadnou podstatně jinak, než čekal, se podepíše konjunkce Venuše s Jupiterem a dobrý kamarád, který všem okolo vypoví, že váš Blíženec má dvě lásky současně. Vy mu pak musíte vysvětlit, že kamarádi jsou fajn, ale všechno jim taky říkat nemusí.


Pokud jste si mysleli, že letošní Valentýn proběhne jako každý jiný den, jste na omylu. Váš Rak se pokusí do vašeho domova vnést romantickou atmosféru, a hned vám vysvětlí, že jste beznadějně staromódní, protože všichni jeho kolegové ze školky v neděli svátek oslaví a v pondělí si o tom budou povídat.


I když vám všichni vysvětlují, že je ještě malý a že ho na hory s sebou brát nemůžete, na jejich rady nedejte. Lev je pod pozitivním vlivem Slunce ve svém partnerském sektoru a bude se chovat přímo vzorně. Příjemně vás překvapí i svou fyzickou obratností tak, až usoudíte, že je nejvyšší čas odložit boby a začít s lyžemi.


Na přednášky o síle vůle, kterými ho máte sklon častovat, se vykašlete, protože momentálně nejsou k ničemu. Panna spíše potřebuje, abyste ji ujistili, že jí věříte a jste si jistí, že si se vším, před co ji život postaví, poradí. Když o ní nebudete pochybovat, půjde už všechno samo.


Dodržování pravidelného denního režimu, na jehož vytvoření a dodržování jste byli tak pyšní, se vám momentálně překvapivě nedaří. Může za to jak Slunce ve Vodnáři, které před vás staví stále nová překvapení, tak neustálé návštěvy, které k vám přicházejí v nejnečekanějších hodinách a jimž musíte rozvrh přizpůsobit.


O tom, že je samostatný, nepochybujete, a o tom, že by vám to mohlo přinést kromě radostí i potíže, nepochybujete taky. V tomto týdnu si dávejte pozor zvláště na děti, které se učí chodit. O tom, že by se vás měly držet za ruku, nechtějí slyšet a v první chvíli, kdy zjistí, že mohou, vyrazí samostatně objevovat svět.


Velice dobře mu dělá pobyt Merkura ve Vodnáři. Pod jeho vlivem a s jeho pomocí se najednou rozpovídá tak, že vám nezbude, než mlčky žasnout. Mlčení vás patrně nepřejde po celý zbytek týdne, protože se při jeho repetění ke slovu nedostanete.


Pokud se rozhodne, že vám pomůže s úklidem, je to sice chvályhodné, ale přesto byste ho měli zpovzdálí sledovat. Kozoroh totiž dělá všechno pořádně, a když usoudí, že je potřeba něco vyhodit, taky to udělá. Nenápadně pak proberte veškeré papíry a ty, co jsou opravdu důležité, z nich vytřiďte a uložte je na bezpečné místo, kam kozoroží ruka nedosáhne.


Potíže se spaním, které mohou na počátku týdne proběhnout, nijak nekomentujte, protože pominou stejně rychle jako přišly. Důvodem pro ně bude nějaký zážitek, který vašeho vnímavého Vodnáře velmi silně oslovil a který bude zpracovávat ve dne i v noci.


I když ho nechcete podporovat v přesvědčení, že je dítko štěstěny, nyní nezbývá, než abyste si sami přiznali, že na tom něco bude. Pochopíte to ve chvíli, kdy se mu ve středu bez jakékoliv přípravy podaří něco, co všechny jeho kamarády stálo spoustu námahy a učení a výsledek přesto nebyl zdaleka tak přesvědčivý.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Jarní Festival Evolution zklidní vaši mysl a potěší všechny smysly

Jarní Festival Evolution zklidní vaši mysl a potěší všechny smysly

22. 3. | Výstaviště v Praze Holešovicích bude o víkendu 23. – 25. března patřit všem vyznavačům zdravého…

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

22. 3. | Každý z nás dává lásku najevo jiným způsobem. Každý z nás také potřebuje jiné věci, aby byl…

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

19. 3. | V úterý 20. března 2018 nastává jarní rovnodennost. Slunce se vrací, přichází rovnováha světla a…

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

18. 3. | 1 | Každá prožíváme sex a orgasmus jinak. Neexistuje jeden učebnicový model, jak by vyvrcholení mělo…