Rodičovský horoskop na týden 12.3. – 18.3. 2011

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Když vaše ratolest nechce něco jíst, nenuťte jí to! Možná stačí, když si uvědomíte, že ani vy nejste pokaždé při chuti. Když ho budete přesvědčovat, že si opravdu má dát, riskujete zejména v pondělí nebo v úterý žaludeční potíže, které budete muset řešit hořkým čajem a starými rohlíky.


V sobotu, kdy se Uran definitivně dostává do Berana, si na něj udělejte čas! Vaše ratolest může přemýšlet nad věcmi, které vám připadají až jeho věku nepřiměřené. Můžete rozebírat otázky života a smrti, majetku a odpovědnosti za život. Odpovídejte mu soustředěně, je to opravdu hodně důležité!


Merkur, který aktuálně prochází jeho sektorem kamarádství, vám ukáže povahové rysy, které jste u něj dosud v takové síle nepozorovali. Překvapí vás zejména malé děti, které konečně pochopí, že si s ostatními dětmi mají hrát, a dokonce samy přijdou na to, jak to dělat.


Uran, který se v sobotu dostává do Berana, vám může dost zásadně zkomplikovat víkend. Pokud vaše ratolest onemocní, bude choroba probíhat bouřlivě, ale zato rychle. Zatímco v sobotu bude vypadat dost zbědovaně, v neděli se začne stav blížit normálu a v pondělí bude všechno v pořádku.


Pokud ho chcete přesvědčit o něčem, co by podle vašeho názoru měl dělat, a on se brání, zkuste zapůsobit na jeho lví pýchu! Ve chvíli, kdy mu řeknete, že chápete, že nechce dělat něco, co mu moc nejde, zabere ze všech sil a svými výkony překvapí nejen vás, ale především sebe.


Jeho pořádkumilovnost vás v tomto týdnu dostane! Bohužel se projeví zejména ve chvíli, kdy budete někam pospíchat a na obvyklý důkladný úklid před ochodem nebude čas. Když si však uvědomíte, jak by z toho vaše ratolest byla nešťastná, raději včasný příchod oželíte a odejdete až ve chvíli, kdy bude všechno tak, jak má být.


V úterý, kdy je pod vlivem trigonu mezi Venuší a Jupiterem, je vysoce pravděpodobné, že se zamiluje. Nechte si poznámky o tom, že má na takové věci ještě času dost, a trpělivě poslouchejte všechno, co vám říká. Kdybyste se náhodou měli chuť usmát, dejte si pozor, aby si toho nevšimnul!


Pokud studuje, bude vám ho ve středu skoro až líto. Ze školy si přinese spoustu úkolů, a ponoří se do nich tak, že vám nezbude, než ho obdivovat. Nic mu neříkejte, protože by reagoval neurvale! Jediné, čím mu můžete pomoci, je kakao nebo káva. Vařte mu obojí na střídačku a hlavně mu nevysvětlujte, že je to zdraví škodlivé.


Pokud se váš Střelec rozhodne, že nadcházející jaro přivítá změnou zevnějšku, kterou vy sami považujete za šílenou, nevymlouvejte mu to, protože to rozhodně nezabere. Nechte ho, ať si dělá, co uzná za vhodné! Když proměnu načasuje na středu nebo na čtvrtek, kdy je Luna ve Lvu, může vás výsledek velice pozitivně překvapit!


Jeho úvahy o tom, jak se vydělává, vás dost dostanou. Je vám hned jasné, že Kozoroh to má v hlavě srovnané, a dobře si uvědomuje, že mu peníze samy od sebe do klína nespadnou. Zvlášť zajímavý je v tomto směru pátek, kdy je Luna v Panně a kdy vám svou budoucnost představí v jasných obrysech.


Asi by neškodilo, kdybyste si alespoň občas nenápadně zkontrolovali stránky, které navštěvuje na internetu. Zaprvé tak poznáte okruh jeho zájmů (což vás potěší), a zadruhé zjistíte, že nevede konverzaci s žádným závadným člověkem (což vás potěší dvojnásob). Udělejte to a zajistíte si klidné spaní!


U starších Ryb je tento týden velice vhodný k podávání žádostí o stipendia, zahraniční pobyty a podobné aktivity. Využijte středeční konjunkce Merkura s Jupiterem v jeho sektoru majetku vlastního a dovolte mu, aby uskutečnil to, o čem jste vy mohli leda tak snít.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit

Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit

Dnes | Máte náladu pod psa? Jste často nemocná a netušíte proč? Můžete mít zablokovaná energetická centra,…

Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika

Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika

16. 1. | Na co se můžete těšit v týdnu od 15. ledna 2018? Zabrousili jsme opět do vod čínské astrologie a…

Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás?

Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás?

14. 1. | Co o vás řekne barva očí? Říká se, že oko je okno do duše. Je to pravda. Hodně o charakteru…

Na co si dát ve vztazích pozor? Ryby jsou důvěřivé, Blíženci netrpěliví

Na co si dát ve vztazích pozor? Ryby jsou důvěřivé, Blíženci netrpěliví

11. 1. | Lidé mají tendenci opakovat stejné vzorce chování. Platí to i pro vztahy. Mohou za to naučené…