Rodičovský horoskop na týden 12.6. – 18.6. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Neustále pátráte po něčem, co by ho bavilo, a čemu by se mohl během prázdnin věnovat. Bude s tím tak trochu problém, protože Beran momentálně budí dojem, že ho nebaví naprosto nic. Naštěstí můžete nenápadně poslouchat hovory, které vede s kamarády, a z nichž se vám patřičné informace podaří zjistit.


V pondělí, kdy se Venuše dostává do Lva, téměř fyzicky pocítíte, jak se spolu míjíte. Je to asi tím, že vy po něm chcete něco, co se mu dvakrát nezamlouvá. Netlačte na něj, protože tlak budí protitlak a váš Býček se proti vám postaví se vší energií, kterou v sobě skrývá.


Počítejte s týdnem, kdy budete poletovat z besídky na besídku a z koncertu na dětské divadelní představení. Pokud nechcete být naprosto vyždímaní, domluvte se s druhým rodičem a s babičkami, a rozdělte si služby tak, abyste si kulturních zážitků užili rovnoměrně.


I když jste si vždycky slibovali, že k tomu nikdy nedojde, nezbude, než abyste nastolili vládu tvrdé ruky. Potřebovat ji budete zejména v úterý, kdy je vaše mládě pod vlivem trigonu Marse s Plutem a kdy vyloženě zkouší, kolik jste toho schopni vydržet než vybuchnete.


Na jeho přímé dotazy dávejte ještě přímější odpovědi. Týká se to zvláště úterý a středy, kdy je Luna v jeho znamení a kdy od vás bude vyžadovat pravdivé odpovědi. Pokud máte sklon některé události přikrášlit, uvědomte si, že Lev opravdu není hloupý a že vám na něco takového neskočí.


Potíže mohou být zejména s malými dětmi, které až dosud mluvily dobře a správně. V tomto týdnu mají tendenci zavést do své řeči nějaký zlozvyk, s nímž si nevíte rady. Naštěstí stačí, když tomu nebudete věnovat pozornost a všechno odezní stejně rychle, jak to začalo.


Víkend s Váhou bude patřit k těm opravdu snovým. Zvlášť zajímavá je sobota, kdy se v Blížencích odehraje novoluní a kdy si s ním promluvíte tak, jak se vám to už hodně dlouho nepodařilo. V neděli na sebe sice zase štěknete, ale příjemný pocit ze začátku víkendu to přesto nezaplaší.


Pokud se rozhodne, že vám přestaví počítač a vyčistí počítač, protože jde na jeho vkus moc pomalu, braňte stroj třeba i vlastním tělem! U Štíra sice nehrozí, že by ho rozhodil a znovu do chodu neuvedl, ale protože by ho seskládal tak, aby vyhovoval jemu a ne vám, jeho aktivita by vám k ničemu nebyla.


Když vám začne povídat o potížích, s nimiž se potýká jeho spolužák nebo kamarád, tvařte se pokud možno vážně. Ve chvíli, kdy byste mu řekli, že jde o normální trable, s nimiž se v jeho věku potýká skoro, byste ho nejen umlčeli, ale zároveň byste ztratili i jeho důvěru, což je něco, co by se stát nemělo.


Ať se děje na nebi cokoliv, váš Kozoroh si z toho umí vždycky vybrat to, co je pro něj nejlepší. Dech vám vyrazí zejména ve chvíli, kdy vám jen tak mezi řečí sdělí, že se nechal sám a dobrovolně vyvolat, protože si potřebuje vylepšit průměr, aby ho měl pro přijímací zkoušky co nejlepší.


Léto, které se už blíží, ho nutí, aby mu přizpůsobil svůj pitný režim. Je potřeba, abyste ho nejen do školy, ale i na každou mimoškolní akci vybavili lahví s vodou, šťávou nebo ovocným čajem. Ovocné čaje však vybírejte zásadně s ním, protože jeho chutě jsou momentálně dost náročné!


Ryba bude ve formě zvláště na počátku týdne, kdy je Luna v Raku. Pokud máte doma rybí miminko, počítejte s tím, že nebude pořádně spát, a že vás bude neustále budit, aby vám něco důležitého řeklo. Naštěstí je Rybička i ve dvě ráno tak roztomilá, že se na ni přes veškerou snahu zlobit nedokážete.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Partnerská astrologie: Kdy se letos vdát a kdy k oltáři rozhodně nechodit

Partnerská astrologie: Kdy se letos vdát a kdy k oltáři rozhodně nechodit

27. 4. | Plánujete na letošek svatbu nebo nějakou jinou důležitou partnerskou událost, jako je třeba…

Co přinese dnešní novoluní: Konec iluzí a změny ve financích

Co přinese dnešní novoluní: Konec iluzí a změny ve financích

26. 4. | Dnešní novoluní v Býku, pomalém a stabilním znamení zvěrokruhu, říká, že bychom měli zpomalit a…

Magická parfumerie: Správná vůně vyléčí duši i auru

Magická parfumerie: Správná vůně vyléčí duši i auru

25. 4. | Vůně už dávno nechápeme jen ve stylu líbí – nelíbí. Ty správné stimulují organismus, dokážou mu…

Jak na jarní únavu podle horoskopu: Ryby půjdou k vodě, Raci do postele

Jak na jarní únavu podle horoskopu: Ryby půjdou k vodě, Raci do postele

23. 4. | Jarní únava se bohužel některým z nás nevyhnula. Každé znamení horoskopu si s ní ale umí poradit po…