Rodičovský horoskop na týden 13. 3. – 19. 3. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


Děti z tohoto znamení mají trochu rozlítáno a proto není divu, že škola je to poslední, co je právě baví a zajímá. Snažte se opanovat svou netrpělivost a kázání omezit na co nejmenší míru. Když říkají, že se zbytečně rozčilujete, protože nakonec všechno doženou, musíte věřit, že to dokážou.


Pokud jde o malé dítě, měli byste se obloukem vyhýbat místům, kde se shromažďuje víc lidí, a návštěvám tam, kde nedávno řádila nějaká viróza. Vaše robě je sice obvykle proti takovým nástrahám osudu odolné, ale v tomto týdnu má tendenci nasát jako houba zrovna to, co nejméně potřebujete.


V pondělí počítejte s tím, že se s ním budete domlouvat jen s obtížemi nebo že se s ním nedomluvíte vůbec. Může za to novoluní v Blížencích a jeho pocit, že se celý svět s vámi v čele postavil proti němu. Nechte situaci trochu vyvanout a ve výchovném působení pokračujte až příští týden.


Když přijde s tím, že byste vlastně o Velikonocích nemuseli být doma, ale že byste měli někam vyrazit, neříkejte, že to nejde. Když se bez domácího pohodlí dokáže obejít i dítě, které lpí na domově tak, jako váš Rak, dokážete to určitě i vy! Zároveň se vám rýsuje šance poznat společně něco nového, což taky není k zahození.


Pokud jste zatím měli pocit, že mluví méně, než by vzhledem ke svému věku měl, nebo pokud se bojíte, že o svém dospívajícím dítěti z tohoto znamení skoro nic nevíte, ničeho se nebojte. Ve středu, kdy se Merkur dostane do Berana, se najednou rozpovídá, a vy se toho dozvíte tolik, až vám půjde hlava kolem.


Pokud je mladší, je to v pohodě, pokud je trochu starší, máte problém. Panna usoudí, že pro ni není štěstí v lásce a začne se tím docela upřímně trápit. Naštěstí jí můžete vysvětlit, že jde jen o přechodné životní stadium, o kterém v příštím měsíci nebude už nic vědět.


Jeho nezávislost vás překvapí i šokuje zároveň. Zatímco dosud jste mohli mít pocit, že jde o dítě, které na sebe řekne vše a které dá ve všem podstatném na vaši radu, teď zjišťujete, že jde o tvora se zcela vlastními názory, které s vašimi nemají nic společného, a vy můžete jen dumat, jak a kde k nim přišel.


Když nevíte, co dělat, založte rodinnou kroniku! Hlášky, které vaše dítě v tomto týdnu produkuje ve vysoce nadprůměrném množství, jsou tak kvalitní, že je opravdu škoda, aby o ně rodina zůstala ochuzena. Výrobě kroniky věnujte neděli, kdy je Luna v umělecky založených Rybách a kdy si to všichni dohromady užijte.


Občas se dostanete do situace, kdy přemýšlíte, čím jste si tak skvělé dítě zasloužili. Pochopíte to zejména ve středu večer, kdy mu nemusíte nic říkat, a on přesto pro vaše starosti projeví naprosto dokonalé pochopení. Ve čtvrtek se mu navíc ve škole zadaří tak, až budete až váhat, zda je to opravdu realita nebo jen krásný sen.


Pokud si s ním chcete promluvit o něčem důležitém, udělejte to v neděli, kdy je Luna v Rybách a kdy bude Kozoroh náchylný brát vážně i jiné názory, než jsou ty jeho. Pokud nic probírat nepotřebujete, běžte s ním klidně na návštěvu, kde se bude chovat tak skvěle, že dá flek i naprosto dokonalé Panně!


Máte-li doma Vodnáře, o ničem důležitém se nebavte a nic zajímavého neprobírejte. Vaše dítě si momentálně pamatuje zrovna to, co by právě nemuselo, a navíc si fakta skládá dohromady způsobem, který spolehlivě vyvede z míry vaše rodiče, kteří přijdou na návštěvu a jimž všechno dopodrobna popovídá.


Poslední týden, kdy je Slunce ještě v jeho znamení, využijte k tomu, abyste se mu co nejvíce věnovali. Není to nesnadné, protože Rybička vaši společnost vyžaduje a je s vámi velice ráda. Pokud byste společných chvil využili k nějaké práci, posílili byste váš vzájemný vztah a ještě něco užitečného udělali.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

Dnes | Andělé jsou tu s námi, drží nad námi ochrannou ruku a dokáží pomoci, pokud si o pomoc řeknete. Víte…

Na Festival Evolution přijede i Raymond Moody, autor Života po životě

Na Festival Evolution přijede i Raymond Moody, autor Života po životě

17. 9. | Není festival jako festival. Ten, který nese jméno Evolution a uskuteční se o víkendu 23.–24. září…

Tohle hvězdné znamení má ty nejhorší manýry

Tohle hvězdné znamení má ty nejhorší manýry

14. 9. | 3 | Máte ve svém okolí někoho, kdo každou chvíli šlápne vedle? I když nechtěně, dokáže druhé urazit,…

Mateřství podle horoskopu: Jaká máma jste podle hvězd?

Mateřství podle horoskopu: Jaká máma jste podle hvězd?

12. 9. | Jaké jsou vaše výchovné metody? Jste spíše přísná a důsledná matka, nebo necháváte děti dělat si,…