Rodičovský horoskop na týden 14. – 20. 8. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Vzhledem k tomu, že se v sobotu Uran vrací do Ryb a tím i do jeho dvanáctého domu, čekejte samá překvapení. Je docela možné, že se zmocní knížky, kterou máte rozečtenou, ponoří se do ní až po uši. Berte to jako důkaz toho, že jste stejné krve a buďte rádi, že si spolu máte o čem povídat.


V neděli a v pondělí, kdy je Luna ve Štíru, se můžete těšit na ohnivé spory, které povede nejen se svými sourozenci, ale se všemi dětmi, s nimiž se dostane do styku. Obrňte se trpělivostí, a do chvíle, než se ratolesti začnou přímo ohrožovat na životě, do nich raději nezasahujte!


Jeho chuť pomáhat při domácích pracích vás totálně dostane. Váš Blíženec je totiž nejen obratný a zručný, ale i vynalézavý, takže je možné, že vám jen tak mezi řečí vymyslí pár zlepšovacích návrhů. Bude to dost šok, protože jsou tak samozřejmé, až se budete divit, že vás něco takového už dávno nenapadlo.


S kamarády dítěte z tohoto znamení zacházejte především tak, jako by byli o pár měsíců starší, než skutečně jsou. Jim udělá radost, že je berete vážně, a vaše dítě se může pochlubit rodičem, který se trapně nesnaží vypadat mladší, než skutečně je.


Trpělivost vám sice nepřinese růže, ale pokud učíte dítko z tohoto znamení na nočníček, může činit nezanedbatelné pokroky. To, že konečně můžete někam vyrazit bez balíku plínek, berte z jeho strany jako zajímavý dárek k narozeninám. Na chlubení to sice moc není, ale pokud jde o praktické využití, nemá chybu.


Užívejte si prázdnin nebo dovolené, protože nic jiného se stejně dělat nedá. S vaší Panenkou si budete povídat hlavně o zdraví, což je něco, co ji od mladých let enormně zajímá. Pokud chcete pracovat na jejím vzdělání, kupte jí model lidského těla a nechte ji, ať si ho podle libosti zkoumá.


I když se s partnerem skoro nikdy nehádáte a všechny rozpory řešíte s úsměvem, kvůli dítku z tohoto znamení vypuknou vášně! Zatímco vy si myslíte, že byste mu měli všechno vysvětlit, druhý rodič se domnívá, že je mu potřeba dát energický rozkaz a potom trvat na jeho plnění.


Pokud se s dítětem z tohoto znamení teprve seznamujete, chce to z vaší strany především zdrženlivost. Nechte ho, ať se osmělí a zeptá se vás na to, co ho na vás doopravdy zajímá. Předem byste se však měli připravit na dotazy, které jsou až nepříjemně přesné a půjdou vám opravdu na tělo.


Hovory o tom, co je dobré a co špatné, jsou trvalým námětem konverzace u stolu, kterou v tomto týdnu se svým drahouškem povedete. Zatímco vy se snažíte, aby jídlo bylo nejen pestré, ale i vzhledné, on tvrdí, že nic nového ochutnávat nebude. Kdyby bylo po jeho, omezil by se jídelníček na pět vyzkoušených pokrmů, což vy ovšem nemůžete dopustit.


Dost náročný je pondělní večer, na který si raději nic neplánujte. Kozoroh zápasí s opozicí Jupitera se Saturnem, a i když se snaží, spát nemůže. Vy mu samozřejmě jako prevenci můžete už od odpoledne k pití podávat meduňkové čaje a podobné nápoje, ale velký efekt od toho raději nečekejte.


Zajímavý s ním je pátek, kdy dění ovládá opozice mezi Sluncem a Neptunem. Vaše dítko je plné fantazie! Pokud se s vámi pokusí podělit o to, co se mu honí hlavou, připravte se na skvělou zábavu. Úvahy o tom, zda by se váš potomek časem nemohl život jako spisovatel sci-fi či fantasy, budou logicky následovat.


To, že máte děti skoro dospělé, ještě neznamená, že s nimi musí být za všech okolností rozumná řeč. Dojde vám to v pátek, kdy se Merkur v jeho partnerském sektoru otáčí do zpětného chodu, a kdy vám váš miláček rád vyjmenuje všechny chyby, které jste podle jeho názoru při jeho výchově udělali.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


ČTĚTE TAKÉ:
Pomeje zešílel: Ivetě píše otevřený dopis, doporučuje jí léčbu na psychiatrii!Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Erotický horoskop: Jakou polohu zvolit v prosinci?

Erotický horoskop: Jakou polohu zvolit v prosinci?

1. 12. | Starý rok se nezadržitelně blíží ke svému konci. Ať je to kterákoli poloha, důležité je vždy…

Horoskop na prosinec: Býci budou bilancovat, Panny lepit vztahy

Horoskop na prosinec: Býci budou bilancovat, Panny lepit vztahy

30. 11. | 1 | Co nám přinese poslední měsíc v roce 2016? A jak budou vypadat letošní Vánoce? Hvězdy vše prozradí!

Dnes je novoluní! Odhalí, kdo je váš opravdový přítel

Dnes je novoluní! Odhalí, kdo je váš opravdový přítel

29. 11. | 1 | Dnešní den si užijeme novoluní ve znamení Střelce. To bude propojovat jasnou energii našeho vědomí,…

Co o vás prozradí hodina narození? Určí povahu i vlastnosti!

Co o vás prozradí hodina narození? Určí povahu i vlastnosti!

27. 11. | Není jedno, jestli jste se narodila ráno, odpoledne, nebo večer. Hodina narození má totiž vliv na…