Rodičovský horoskop na týden 15.5. – 21.5. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


Jeho tvrdohlavost se nepokoušejte zlomit, protože se vám to nepodaří. Zvláště na začátku týdne, kdy je Luna v Raku, se váš Beránek chová naprosto nestandardně. Nenechte se jím vytočit a hlavně nedovolte, aby pochopil, že se svými slovy trefil do černého a že vás opravdu zranil.


Posledních dnů, kdy je Slunce v jeho znamení, využívá k vylepšení svého postavení v rodině. Počítejte s tím, že bude chtít zvednout kapesné, posunout kupředu hodinu, kdy se vrací domů a třeba i přespat u kamaráda. Jeho požadavky v klidu promyslete a potom mu nějaký z nich splňte.


Na zajímavou chvíli se těšte v pátek, kdy se Slunce dostává do jeho znamení. Blíženec si s vámi začne povídat o své budoucnosti a vy žasnete, jak to má v hlavě dobře srovnané. Nebude to totiž hovor o tom, že by chtěl být popelářem nebo princeznou, ale velmi vážně podaný nástin jeho budoucího života.


Do sporu se s ním dostanete ve středu večer, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Plutem. Uvědomte si, že jde o aspekt, který zvýrazňuje jeho tvrdost a nekompromisnost a počítejte s tím, že řekne leccos, co se vám nelíbí. Potíž je jen v tom, že má ve všem pravdu a nahlas říká to, na co jste se vy neodvážili ani pomyslet.


To, co s ním prožíváte, se dá bez přehánění označit jako marný boj. Týká se to hlavně těch nejmenších Lvíčků, kteří odmítají zeleninu nebo jiné jídlo, které až dosud celkem v pohodě konzumovali. Nedělejte z takové banality souboj vůlí a nic z toho, o čem víte, že mu nechutná, mu nenuťte!


Jako rodiče skládáte maturitu a to s úspěchem! Přijdete na to ve chvíli, kdy se s vámi dítě přijde poradit o problémech, které má s kamarádkou nebo kamarádem. Je na vás, abyste mu vysvětlili, že se takové věci občas stávají, ale to ještě neznamená, že musí začít pochybovat o všem, co si dosud myslel.


Využijte všech nabídek na společný pohyb! Víkend, kdy je Luna v Blížencích, se dá využít pro rodinnou akci, na které se všichni budete skvěle bavit. Musíte však vzít do batohu i nějakou sladkost, kterou Váhu povzbudíte ve chvíli, kdy bude unavená a kdy jí nálada bude klesat k nule.


Ve čtvrtek můžete mít dojem, že vám ho přes noc někdo vyměnil. Z dříve věčně naštvaného potomka se najednou stane vstřícné dítě, které bude souhlasit se vším, co mu navrhnete. Bohužel jde o krátkodobý efekt, který způsobil vstup Venuše do Raka a který v polovině června pomine.


Jde o dítě, které je živel normálně, a teď, když má Venuši v opozici, zvlášť. Během týdne vám připraví nejedno překvapení, které by každého jiného rozzlobilo. Vy jste však důstojnými rodiči svého potomka a na to, co vyvádí, jste ve skrytu duše spíše pyšní.


Zatímco všichni ostatní rodičové nadávají na své nepořádné děti, vy si v tomto směru nemáte na co stěžovat – ale přesto se vám to nelíbí. Pokud jste vy sami jen trochu nepořádní, počítejte s tím, že vám to Kozoroh náležitě jedovatě vytkne a nahlas poznamená, že nechápe, jak tak systematické dítě, jako je on, může mít tak chaotické rodiče, jako jste vy.


Jeho dnem je středa, kdy se mu bude dařit všechno, na co si jen vzpomene. Pokud patří ke starším, může se klidně nechat vyvolat z nepříliš oblíbeného předmětu, pokud je malý, bezchybně zvládne zavazování bot nebo jinou dovednost, kterou se zatím snažil pokořit marně.


Jeho pasivita vás zaráží. Zatímco všechny ostatní děti se snaží projevit svou vlastní vůli, Ryba nic nechce a o nic nebojuje. Zvenčí to pak vypadá, že máte rodinné vztahy ideální natolik, že je nikdo nechce měnit, protože nevidí důvod, proč by to vlastně měl dělat.

Chcete znát svůj horoskop pro dnešní den?

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Horoskop na tento týden: Tygry čeká láska, Krysy zas žárlivý partner

Horoskop na tento týden: Tygry čeká láska, Krysy zas žárlivý partner

22. 1. | Na co se můžete těšit v týdnu od 22. do 28. ledna? Které dny budou příznivé pro lásku, kdy naopak…

Kariéra a peníze v roce 2018 podle numeroložky Lenky Suchardové

Kariéra a peníze v roce 2018 podle numeroložky Lenky Suchardové

21. 1. | Jak na tom budete v práci a s penězi v roce 2018? Numeroložka Lenka Suchardová vám odhalí pracovní…

Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit

Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit

18. 1. | Máte náladu pod psa? Jste často nemocná a netušíte proč? Můžete mít zablokovaná energetická centra,…

Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika

Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika

16. 1. | Na co se můžete těšit v týdnu od 15. ledna 2018? Zabrousili jsme opět do vod čínské astrologie a…