Rodičovský horoskop na týden 16.7. – 22.7.

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!O neskutečnou zábavu se mu starají veškeří příbuzní a přátelé, kteří vás v tomto týdnu navštíví. Neustále vám vysvětlují, jak krásné je to dítě, a jak musíte být šťastní, že ho máte. Ve skutečnosti to sice není vůbec tak divoké, protože i vaše zlatíčko si dokáže pěkně zazlobit, ale máte rozum a nahlas to neříkáte.Velké spory vzniknou v případě, kdy chcete spolu vyrazit na kola. Býk vyžaduje, aby se jelo tou nejtěžší trasou, a nechce si nechat vysvětlit, že na to prozatím nemá dostatečnou fyzičku. Asi byste měli jeho naléhání odolat, protože chvíle, kdy by se vracel z půlky cesty, by byla pro jeho ctižádost opravdu velkou ranou.


Vzhledem k počasí nebo k jiným nepříjemným okolnostem musíte odvolat naplánovanou akci, na kterou jste se vy i děti opravdu těšili. Blíženec, který se těšil snad nejvíce, vás však překvapí svým moudrým přístupem k životu. Všem vysvětlí, že akce se neruší, ale jenom odkládá, a tím vám vrátí dobrou náladu.


Debaty o zařízení dětského pokoje, které s ním vedete, nabírají na obrátkách. Váš miláček má naprosto přesnou představu o tom, co chce, a taky ji na vás hodlá prosadit. Neříkejte, že to, co navrhuje, je nesmysl, a v rámci možností mu dejte volnou ruku. Nebojte se, dopadne to skvěle!


Jestli jste až dosud pochybovali o budoucím profesním zaměření vašeho dítka, v tomto týdnu bude všechno jasné. O víkendu, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, totiž sebere děti z širého okolí a nacvičí s nimi divadelní představení, na které vás pozve. Musíte sice zaplatit vstupné, ale to vás bolet nebude.


Od pondělí do středy, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, bude vyžadovat neustálou společnost. Pokud ho posíláte na tábor nebo jinou podobnou aktivitu, je to dobře, protože se mu po vás stýskat nebude. U malých dětí je to však horší. Drží se vás jako klíšťata a samostatný pohyb vám nedovolí.


Překvapuje vás svým zájmem o peníze, úspory a finanční trhy vůbec. Malým dětem z tohoto znamení musíte vysvětlit, že se pro peníze chodí do práce, s velkými si budete povídat o ekonomice. Oprašte si své školní znalosti, jejich otázky půjdou opravdu na tělo!


Pokud s ním někam jdete, lehké to nebude. Štír vás i vaše oblečení nejdříve podrobí náročné a důkladné kontrole, aby potom bez okolků vyjádřil své mínění. Pokud se mu budete líbit, berte to jako poloviční zázrak, pokud ne, nezbude, než mu vysvětlit, že vás musí brát takové, jací jste.


Minimálně jedno odpoledne v tomto týdnu strávíte nutným nakupováním. Potřebuje nové boty, protože z těch starých už od května vyrostl, a nové tepláky, protože ty, které jste pořizovali k počátku léta, mají díry. Vyberte si na to čtvrtek, kdy je šance, že se trefíte do výprodeje a nějakou korunu ušetříte.


Kdybychom řekli, že vás překvapí, bylo by to slabé, protože vám ve skutečnosti vyrazí dech! Zatímco během roku cvičí na hudební nástroj jenom s obrovským sebezapřením, teď ho bere do ruky rád a dobrovolně. Zkouší písničky, které si můžete zpívat spolu s ním, a docela mu to jde.


Když ho uvidíte, jak se chápe knížky, na kterou má podle vás ještě dost času, a která podle vašeho názoru není pro jeho věk ani trochu vhodná, nic neříkejte, ale naopak po špičkách vycouvejte. Ve vašem dítku se probouzí čistokrevný čtenář a vy mu v tom nesmíte překážet.


Na veškeré finty, které máte nachystané k jeho ošálení, zapomeňte, protože vám k ničemu nebudou. Momentálně od vás ve všem vyžaduje otevřený přístup a upřímnou komunikaci. Uvědomte si, že vám momentálně kromě lži odpustí všechno, a to respektujte.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Tajemství našeho nitra: Bájná žena Lilith. Odhalte ji!

Tajemství našeho nitra: Bájná žena Lilith. Odhalte ji!

17. 10. | To, že každý člověk skrývá mnoho tváří, není nic nového. Dokážeme s láskou pečovat, s vášní milovat…

SEX PODLE HVĚZD: Erotický horoskop na říjen

SEX PODLE HVĚZD: Erotický horoskop na říjen

1. 10. | Podzim je zatím krásný a slunečný, ale teploty neúprosně klesají. Říjen je ideální měsíc pro…

HOROSKOP NA ŘÍJEN

HOROSKOP NA ŘÍJEN

30. 9. | Co vás čeká a nemine v desátém měsíci roku 2016? Jak se vám v říjnu bude dařit v oblasti lásky,…

Věštba z karet: Tarotový výklad na říjen

Věštba z karet: Tarotový výklad na říjen

29. 9. | Říjen je měsícem barevného listí, které postupně opadává. Vrcholí odlet ptáků, srnci shazují paroží…