Rodičovský horoskop na týden 17.7. – 23.7. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Pokud budete mít po většinu týdne pocit, že ho skoro nepoznáváte, a budete dumat, kam se podělo vaše čilé a sportovně založené dítě, a kdo vám ho vlastně vyměnil za líný pytel neštěstí, je to normální důsledek Slunce na konci Raka. V pátek se Slunce přesune do Lva a vašemu dítku se rázem vrátí energie.


Pokud se ještě nikdy nedostal do střetu s autoritami, máte šanci, že to konečně zažijete. Ve středu večer se Saturn přesunuje z Panny do Vah, takže se už ve čtvrtek můžete těšit na zpochybňování všeho, co mu někdo řekne. Zvlášť zajímavé to bude na táborech, kde si nerozumí s vedoucími, ale užijete si i v případě, kdy ho máte doma.


Pokud si chcete s partnerem někam vyrazit, máte na to plné právo, ale předem byste se měli postarat o náležité hlídání. Blíženec vám sice bude vysvětlovat, že on nic takového nepotřebuje, protože si sám bez problémů poradí, ale vy se přemluvit nenechávejte. Je to dobře, protože tak předejdete zbytečným průšvihům.


V období, kdy Slunce prochází třetím račím dekanem, jsou neobyčejně sentimentální a romantičtí. Pokud máte dceru příslušného věku, počítejte s tím, že po vás bude vyžadovat růžového poníka s korunkou nebo jiný nesmysl. Moc si nepomůžete ani se synkem, který bude zase chtít rytířskou zbroj, koně a minimálně jedno kopí.


Fotografie vaší ratolesti, které se vám obzvlášť povedly, nesyslete jenom pro sebe, ale rozešlete je všem babičkám a tetičkám! Dost tím sice riskujete, protože jsou schopny vaše fotky poslat do soutěže o nejkrásnější mimino, kterou organizuje jejich oblíbený časopis. Kdybyste je ale neposlali, riskovali byste jejich nelibost a to by bylo horší.


Dítko z tohoto znamení vás může překvapit ve chvíli, kdy to nečekáte, a kdy s tím vůbec nepočítáte. Momentálně si dávejte pozor zvláště na to, co vaše podnikavá Panenka strká do pusy! O dětech, které se s chutí pustí do žížaly, jste sice slyšeli, ale nikdy by vás nenapadlo, že něco takového můžete mít i doma.


Když chcete, aby se do nějaké knížky opravdu spolehlivě začetl a přelouskal ji od první do poslední stránky, stačí, když mu řeknete, že to sice může zkusit, ale stejně tomu nebude rozumět. Jediné, co uvidíte, je naštvaný pohled vašeho potomka, který se vám bude ze všech sil snažit dokázat, že se mýlíte.


Své dítě v tomto týdnu vychováváte daleko víc příkladem než slovem. Uvědomte si, že Štír patří k těm, kteří sice moc nemluví, ale zato skvěle pozorují, a taky se podle toho chovejte. Když uvidí, že pomáháte bez nároku na odměnu nebo pochvalu, bude to pro něj cennější než dlouhá přednáška o etice mezilidských vztahů.


I když to nemíváte ve zvyku, občas svému dítku zkontrolujte provolané peníze. Dobře víte, že je společenský a chce i o prázdninách udržovat kontakt se svými kamarády! Mohl by jim sice psát zprávy, ale pokud přijde na to, že je hovor příjemnější a ne tak namáhavý, mohl by vás pohled na vyúčtování dost vyděsit.


Pokud chcete, aby bylo vaše dítko v pohodě, obstarejte mu něco, o co se může starat. Na to, abyste mu k tomuto účelu půjčovali mladšího sourozence, to sice ještě není, ale když mu pořídíte kytičku a ukážete, jak o ni pečovat, můžete si dopřát pohled na nadšeného Kozoroha, který se do ní doslova zamiloval.


Pokud se vám zavírá v poslední době v koupelně a neustále se stará, aby mu to náležitě slušelo, je všechno jasné. Velice rychle zjistíte, kdo se mu líbí a kvůli komu takovéto vylomeniny vlastně dělá. Pyšně budete muset konstatovat, že má dobrý vkus pro vás, protože si vybral toho, kdo by se v jeho věku líbil i vám!


Hlavně v pondělí a v úterý bude mít silně negativní přístup ke všemu, co mu navrhnete. Zdálo by se, že je nejjednodušší, kdybyste ho nechali jeho osudu a o to, jak tráví volný čas, se vůbec nestarali. Když však vydržíte do středy, zjistíte, že se situace změnila a že jste společnou řeč nakonec přece jen našli.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!ČTĚTE TAKÉ:
Svatbu teď opravdu nechystám, vzkazuje Mašlíková Hanychové
Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Partnerský horoskop: Jaká znamení zvěrokruhu se k sobě hodí?

Partnerský horoskop: Jaká znamení zvěrokruhu se k sobě hodí?

21. 9. | Začala jste randit a říkáte si, zda se k sobě hodíte? Co můžete do budoucna od druhého čekat? Pokud…

Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

19. 9. | Andělé jsou tu s námi, drží nad námi ochrannou ruku a dokáží pomoci, pokud si o pomoc řeknete. Víte…

Na Festival Evolution přijede i Raymond Moody, autor Života po životě

Na Festival Evolution přijede i Raymond Moody, autor Života po životě

17. 9. | Není festival jako festival. Ten, který nese jméno Evolution a uskuteční se o víkendu 23.–24. září…

Tohle hvězdné znamení má ty nejhorší manýry

Tohle hvězdné znamení má ty nejhorší manýry

14. 9. | 3 | Máte ve svém okolí někoho, kdo každou chvíli šlápne vedle? I když nechtěně, dokáže druhé urazit,…