Rodičovský horoskop na týden 18.7. – 24.7.

| Autor: dr. Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dovíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


Pokud vám z něj nešla až dosud hlava kolem, teď se situace spolehlivě změní. Může za to Merkur, který se v sobotu těsně před půlnocí dostává do Lva a vybaví ho obdivuhodnou výmluvností. Hlavně si z něj nedělejte legraci, protože vtipy na svůj účet bude v následujícím týdnu snášet ze všeho nejhůře!


Starší dítě z tohoto znamení, která už čte, se vám bude jak o víkendu, tak na počátku týdne soustředěně starat o zábavu. V časopisech nebo na internetu si něco přečte a pak se vás zeptá, proč to tak neděláte. Jeho poznámky budou navíc tak logické a k věci, že se na něj ani nebudete moci zlobit, protože pochopíte, že má pravdu.


Pro staršího Blížence si pro každý případ nachystejte zásobu kapesníků a chlácholivých slov. V úterý večer, kdy na něj působí kvadratura mezi Venuší a Saturnem, je docela pravděpodobné, že se pohádá se svou láskou a od vás bude potřebovat, abyste mu utírali uslzené oči.


S dětmi z tohoto znamení to jednoduché nebude zvláště od pondělí do časného středečního rána, kdy je v jejich znamení Luna i Slunce a kdy jsou neobyčejně náladoví. I když se vám nechce, musíte sebrat veškerou svou silnou vůli a vysvětlit, že jsou jistá ustanovení, která musí respektovat.


Vstup Slunce do jeho znamení, který nastává ve středu večer, ho totálně promění. Rázem zapomene na veškerý ostych a vyrazí se dobývat svět. Pokud je ještě malý a hraje si na písku, měli byste zpovzdálí dohlížet a hlídat, aby si z ostatních dětí neučinil oddané služebnictvo, které ho bude poslouchat na slovo.


Pokud usoudíte, že je potřeba, aby se vaše malá Panenka naučila něco nového, klidně to odložte buď na příští týden, nebo ještě lépe na příští měsíc. Panna není momentálně v náladě, kdy by se něco chtěla učit. Pokud ji budete nutit, vznikne z toho souboj dvou vůlí, který ta vaše zaručeně prohraje.


Od středy do pátku počítejte s jeho neobyčejně čilým společenským životem, který vás spolehlivě připraví o váš klid a odpočinek. Vzbouříte se až ve chvíli, kdy usoudí, že vlastně není důvod, aby šli jeho kamarádi na noc domů, a zcela vážně vás požádá, abyste pro ně udělali i večeři.


I když obvykle trávicími potížemi moc netrpí, od středy výše, kdy se Slunce spolu s Lunou dostává do Lva, byste měli nenápadně dohlížet na to, co jí. Pokud jste u moře, podávejte mu postupně zejména ryby a mořské plody všeho druhu. Předejdete tím chvílím, kdy byste museli v cizím jazyce pobavenému doktorovi vysvětlovat původ jeho nevolností.


Jako přesvědčený pacifista to s ním opravdu nemáte lehké. Vaše dítě momentálně zajímá jen boj v nejrůznějších podobách. Pokud ho vezmete na vlastivědnou vycházku, žádnou pozitivní změnu nečekejte. Na prvním hradě objeví mučírnu a začne ji studovat s tak odborným zaujetím, že vám půjde mráz po zádech.


I když jde o dítě vyloženě pracovité, které k povinnostem opravdu nutit nemusíte, měli byste mu je dávkovat stejně jako všem ostatním. Ve chvíli, kdy se přestanete hlídat, totiž hrozí, že na něj přehodíte všechno, do čeho se ostatním dětem nechce, a zbavíte ho tak víry ve svou nestrannost a spravedlnost.


Ve chvíli, kdy se rozhodnete, že dítě vyrazí na víkend s prarodiči nebo s tetou a vám dopřeje romantický víkend ve dvou, nastane potíž. Vaše robátko usoudí, že se ho chcete zbavit a začne kvílet tak, že budete skoro váhat, zda byste neměli své plány ještě přehodnotit a zařídit se podle toho, co po vás chce a vyžaduje.


S malými Rybičkami si užijete vskutku nádherný víkend. Budou v pohodě a nesmírně vyrovnané, takže se s nimi můžete odvážit i na delší túru nebo fyzicky náročnější akci. Po návratu domů budou sice tak plné dojmů, že ani neusnou, ale to bude jen malá daň za den plný krásných zážitků.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Partnerský horoskop: Jaká znamení zvěrokruhu se k sobě hodí?

Partnerský horoskop: Jaká znamení zvěrokruhu se k sobě hodí?

21. 9. | Začala jste randit a říkáte si, zda se k sobě hodíte? Co můžete do budoucna od druhého čekat? Pokud…

Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

19. 9. | Andělé jsou tu s námi, drží nad námi ochrannou ruku a dokáží pomoci, pokud si o pomoc řeknete. Víte…

Na Festival Evolution přijede i Raymond Moody, autor Života po životě

Na Festival Evolution přijede i Raymond Moody, autor Života po životě

17. 9. | Není festival jako festival. Ten, který nese jméno Evolution a uskuteční se o víkendu 23.–24. září…

Tohle hvězdné znamení má ty nejhorší manýry

Tohle hvězdné znamení má ty nejhorší manýry

14. 9. | 3 | Máte ve svém okolí někoho, kdo každou chvíli šlápne vedle? I když nechtěně, dokáže druhé urazit,…