Rodičovský horoskop na týden 18.9. - 24.9. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Za to, že svému dítěti z tohoto znamení vůbec nerozumíte, se nestyďte, protože jste se právě zařadili do klubu. Můžete si však zkusit popovídat s kamarády, kteří nelžou, a zjistit, že je to naprosto normální situace, která vás v horizontu dalších týdnů a měsíců čeká ještě častěji.


Sotva se děti ve škole trochu okoukaly, začínají podzimní prázdniny. Pokud to jen trochu jde, vezměte si na ně dovolenou a užijete si vlastních ratolestí! Ke svému údivu zjistíte, že udělaly od začátku září ve vývoji značný krok kupředu, a že na ně můžete být právem pyšní.


Když se dospělejší děti z tohoto znamení mají k tomu, že začnou samy vařit, v ničem jim nebraňte a hlavně se jim nepleťte pod rukama. Využijte jejich aktivity, uvědomte si, že chybami se člověk učí, a v klidu si užívejte výjimečných chvilek, kdy pracuje někdo jiný a vy můžete sedět u knížky nebo u televize.


Když vašemu dítku z tohoto znamení něco opravdu moc nejde, zmírněte svou aktivitu a začněte se věnovat něčemu jinému. Vyhnete se tak situaci, kdy bude marně zápasit s něčím, na co evidentně nemá buňky, a zakládat si tak na komplexy, které by později v životě jen obtížně zvládalo.


Čtvrteční vstup Slunce do Vah mu rozváže jazyk. Pokud začalo chodit na novou školu, objeví i nové kamarády a všechno bude skvělé. Pokud je na nižším stupni nebo ve školce, začne se účastnit rozmanitých akcí. Bude jich tolik, že buď musíte rezignovat na svůj vlastní odpolední program nebo přemluvit prarodiče, aby ho doprovázeli oni.


Pokud bude mít v noci ze soboty na neděli neklidné sny a potrhané spaní, je to logický důsledek vlivu konjunkce Jupitera s Uranem, která se v neděli časně ráno uzavírá. Její vliv můžete zmírnit tím, že mu v sobotu večer nedovolíte hrát na počítači divoké hry a pokusíte se ho zklidnit, ale zcela ji přes veškerou snahu nepotlačíte.


Život s ním je dost těžký. Momentálně mu totiž Slunce prochází dvanáctým domem a on je dost uzavřený. Pokud se vám ho podaří rozpovídat, je to skvělé, pokud se vám to nepovede, neberte to jako své výchovné selhání. Zvláštní pozor si dávejte ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v Beranu a kdy máte sklon k nepřípustnému nátlaku.


Už dopředu se připravte na úterý, které prověří váš vychovatelský talent a rodičovský um. Vaše dítko si pod vlivem opozice mezi Sluncem a Jupiterem vymyslí něco, co mu opravdu nemůžete povolit. Vy mu to musíte zdůvodnit tak, aby se neurazilo, ale pochopilo, že to s ním myslíte dobře.


Čtvrteční úplněk v Beranu ho nabije energií téměř nevídanou. Pokud je to malé dítě, bude sice v pohodě, ale celou noc neusne a bude chtít, abyste se bavili s ním. Pokud je větší, usoudí, že všichni žijete moc pohodlně a začne přemýšlet o aktivitách, které by vás donutily pohnout tělem i mozkem.


I když jste tušili, že s ním život nebude vždycky jednoduchý, teď pochopíte, že je to daleko složitější, než jste si mysleli. Pokud ho chcete učit něco, do čeho se mu nechce, musíte to zvládnout na začátku týdne, kdy je Slunce ještě v Panně a kdy novinky nebude brát jako něco, co ho bytostně ohrožuje.


Nadchne vás nápadem, který jen tak mimochodem pronese. Když na něj dáte, vyřešíte tak bez velké námahy i bez velkých nákladů na hodně dlouho bydlení. Dejte na něj a uvidíte, jak jednoduše vylepšíte život sobě i jemu!


V poslední době chce udělat všechno co nejrychleji, a když mu to nejde, opravdu se rozčiluje. Je na vás, abyste mu vysvětlili, že je občas potřeba přistupovat k životu trpělivě a s nadhledem. Ve chvíli, kdy uvidíte na jeho tváři první úsměv, máte další pedagogický bod k dobru.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

ČTĚTE TAKÉ: Leona Černá zhubla třináct kilo, stále marně touží po roli v muzikálu


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU


Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

10 vánočních dárků, které vám pomohou z domova vyhnat negativní energii

10 vánočních dárků, které vám pomohou z domova vyhnat negativní energii

13. 12. | Je škoda bydlet v prostoru, kterému vládne špatná energie. Někdy stačí málo, a bude se vám žít…

Obklopte se kameny! Růženín pomůže při astmatu, měsíční kámen zase při stresu

Obklopte se kameny! Růženín pomůže při astmatu, měsíční kámen zase při stresu

10. 12. | Jsou krásné, cenné a dokážou uzdravit z nejrůznějších nemocí. Kromě toho vás zbaví stresu a zlosti…

Dejte si drink podle horoskopu: Ryby ocení koření, Lvi chilli

Dejte si drink podle horoskopu: Ryby ocení koření, Lvi chilli

8. 12. | 3 | Někdy máme chuť na opravdu dobrý drink. Jenže alkohol, to jsou taky zbytečné kalorie navíc. Pokud…

Adventní astrologický kalendář: Co váš čeká den po dni až do Vánoc?

Adventní astrologický kalendář: Co váš čeká den po dni až do Vánoc?

5. 12. | Letos o adventu si budeme užívat krásu – výzdoby, zážitků, svou vlastní. Bude to období přející…