Rodičovský horoskop na týden 19.2. - 25.2.2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


Pokud přijde s tím, že se chystá na nějakou akci a potom přespí u spolužáka, ničemu se nedivte a hlavně nedávejte najevo, že byste mu nevěřili. Pro každý případ si sice ještě zjistěte veškeré podrobnosti, které se zamýšlené akce týkají, ale o tom on vědět opravdu nemusí.


Děti z tohoto znamení vás neustále mile překvapují, protože se chovají podstatně zraleji, než odpovídá jejich matrikovému věku. Rodičům stejně starých ratolestí musíte vysvětlovat, že to není důsledek vašeho drezírování, ale přirozeného vývoje, a stejně máte pocit, že vám moc nevěří.


Pokud se v rodině slaví nějaké výročí, vezměte Blížence na nákup dárku! Je sice pravda, že vzhledem k jeho upovídanosti a skvělé slovní zásobě hrozí předčasné prozrazení, ale to už musíte risknout. Vy ho učíte, že z dárků může mít stejnou radost jak ten, co dostává, tak ten, co dává, což je momentálně velice výchovné.


Vzhledem ke Slunci, které je momentálně v Rybách, si s vámi dělá, co chce. Všechno dovede představit tak, abyste fungovali podle jeho pokynů, a teprve ve chvíli, kdy bude všechno hotovo, se zamysleli, zda to, co děláte, je výchovné. Patrně usoudíte, že není, ale to už nezbývá nic jiného, než se s tím smířit.


Pokud ho navykáte na školku, jesle, nebo jiný druh péče, s nímž doposud nemá moc zkušeností, musíte vsadit na trpělivost a smysl pro humor. Využijte Merkura v jeho partnerském sektoru a snažte se mu mezi ostatními dětmi najít kamaráda. Když budete mít šťastnou ruku, vytáhnete někoho, jehož přátelství mu vydrží ještě i v dospělém věku.


Pokud se chystá na školu v přírodě, nebude to stres, ale budou to nervy. Vaše malá Panna se drží školou vydaných pokynů jako klíště. Chce mít všechno přesně tak, jak je to na papíře, a pokud se jí snažíte vysvětlit, že všechno nemusí brát tak doslova, pouštíte se do boje, v němž zvítězit nemůžete.


Velice příjemnou společnost vám poskytuje v pondělí a v úterý, kdy je pod pozitivním vlivem Luny z Blíženců. Je docela možné, že se rozhodne, že bude bavit on vás a sehraje vám s loutkovým divadlem takový kus, že budete jen koukat – a přemýšlet, zda se v něm náhodou neprojevuje jeho budoucí dospělá profese.


Když si v novinách přečtete o zajímavé akci, která se koná v zoo nebo v muzeu a která se týká zvířat, neváhejte a vyrazte. Užijete si krásný víkend a získáte spoustu nových informací nejenom o zvířatech, ale především o svém obvykle mlčenlivém Štírovi, který vás nechá nahlédnout hluboko do svého srdce.


Dostanete se do velice obtížné situace. Střelec si začne stěžovat, že ho nebaví nejen škola, což je stav, s nímž se počítá, ale i to, co mu zatím činilo potěšení. Vám nezbude, než abyste vyjádřili lítost, ale zároveň ho ujistili, že mu ze školních povinností nic neslevíte.


Pracovní aktivita, kterou vás tak překvapil v minulém týdnu, vydrží i přes tento víkend. Po zbytek týdne však bude Kozoroh sedět s nohama na stole a dávat najevo, že jeho se obvyklý provoz domácnosti netýká, protože on se napracoval dost. Snažte se to vydýchat bez komentářů, i když to opravdu nebude snadné.


Ve středu a ve čtvrtek ho nijak zvlášť nestrojte, protože toho budete litovat. Týká se to jak naprosto čerstvým Vodnářů, kteří mají tendenci ublinkávat, tak i těch větších, kteří si mají zase sklon roztrhnout právě to oblečení, co by jim podle vašeho názoru mělo ještě vydržet.


Vynikající je v úterý, kdy je pod pozitivním vlivem sextilu mezi Sluncem a Plutem. Najednou odloží veškerou svou nerozhodnost a hned vám vysvětlí, čeho by chtěl v životě dosáhnout. Berte to vážně, protože jde o rozhodnutí, které spadá do okruhu jeho narozeninových přání a určitě se splní.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

7 tipů pro šťastnější život: Dělejte to, co chcete, a buďte sama sebou

7 tipů pro šťastnější život: Dělejte to, co chcete, a buďte sama sebou

Včera | Bojíte se, že z vás bude sobec, když budete dělat věci, které chcete? Omyl, pokud odsunete své…

Jak si zařídit ložnici podle feng shui, abyste měli větší chuť na sex?

Jak si zařídit ložnici podle feng shui, abyste měli větší chuť na sex?

20. 8. | Dobře se vyspat, hezky se pomilovat, zkrátka v ložnici se člověk potřebuje cítit dobře. Pokud v ní…

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

17. 8. | Oblíbená magická doba básníků, kdy už není úplně noc, ale ještě ani den. Pomalu se rozednívá,…

Jak okouzlit muže, který se vám líbí? Váhy ocení odvahu, Berana rozesmějte

Jak okouzlit muže, který se vám líbí? Váhy ocení odvahu, Berana rozesmějte

15. 8. | Úsměv je klíčem k lidské duši, s tím máte už napůl vyhráno. Když k tomu přidáte to, co dělá…