Rodičovský horoskop na týden 19.3. - 25.3. 2011

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Jeho nechápavé pohledy vás rozčilují, jeho vztah k životu překvapuje. Pokud však máte rozum, nebudete se ho snažit přesvědčit, že se mýlí! Týká se to hlavně pondělí, kdy je pod vlivem konjunkce Slunce s Uranem v jeho znamení, což zaručuje, že si před žádnou autoritou na zadek nesedne.


Pokud ho v příštích týdnech čekají nějaké zkoušky, počítejte s tím, že bude daleko nervóznější než obvykle. Zároveň si ale uvědomujete, že byste měli najít rovnováhu mezi tím, co mu tolerovat hodláte, a tím, co si to opravdu nezaslouží. Pokud uspějete, složili jste rodičovskou maturitu na výbornou.


Do dost ostrých debat se kvůli němu dostanete s jeho prarodiči. Zatímco vy se v něm snažíte pěstovat samostatnost a docela se vám to i daří, oni mají pocit, že se mu nevěnujete zdaleka tak, jak by si zasloužil. Rozhovory budou náročné, a k nějakému rozumnému závěru stejně nedojdete.


Když dítě z tohoto znamení přijde s tím, že byste se měli zajít podívat do zoo, kde se právě narodila nějaká zajímavá mláďata, asi nezbude, než abyste vyrazili a šli se s ním podívat. Překvapí vás nejen nadšení, které bude projevovat, ale i znalosti, které o dotyčném zvířeti má.


Tvrdí, že přechází od slov k činům. Pokud se rozhodne, že si ve škole vylepší postavení, vy můžete jen tiše žasnout nad aktivitou, kterou do toho vloží. Z míry vás vyvede hlavně tím, že občas přijde s dotazy, na které vy přes veškerou námahu odpověď nenajdete. Pak můžete přemýšlet, zda toho na něj ve škole opravdu nenakládají až moc.


Ve chvíli, kdy se v pondělí přesunulo Slunce z Ryb do Berana, se najednou změnil. Přestal hledat chyby na všem, co se kolem děje, a na svět se podíval daleko optimističtěji. Pokud máte Panenku mladší, začne hned v pondělí tohoto týdne daleko lépe spát a tím se vám postará o podstatně lepší náladu.


Potíže mají v tomto týdnu hlavně mladší Váhy, ve kterých se ani trochu nevyznáte. Stydět se začínají i před lidmi, které znají a velice dobře s nimi vycházeli. Urazit se mohou hlavně babičky, které přijdou po delší době na návštěvu a budou celé překvapené, že se k nim vnouče neřítí, ale schovává se mámě za sukni.


Je potřeba, abyste si s druhým rodičem popovídali o jeho výchově. Váš Štír je totiž velice rafinovaný, a vy máte nepříjemný dojem, že se začíná řídit heslem „Rozděl a panuj!“. V tomto týdnu byste si měli sednout a domluvit společnou strategii, která mu v takovém jednání zabrání.


O tom, že jde o hrdé dítě, nepochybujete, protože to už o něm dávno víte. Momentálně je potřeba, abyste ho nekritizovali, ale ve chvíli, kdy budete mít pocit, že mu to moc nejde, mu poradili. Tato potřeba vzniká zejména ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna ve vašem znamení a kdy bude vaši radu opravdu potřebovat.


Jde o dítě, které vás pozoruje daleko soustředěněji, než byste považovali za možné, a které od vás bude vyžadovat tu největší důslednost, které jste vůbec schopní. V tomto týdnu se budete dohadovat kvůli spoustě maličkostí, a na vaši trpělivost to bude opravdu nápor.


Víkend se rozdělí na dvě části. V sobotu, kdy je Luna v Panně, bude neustále mrzoutit a nebude s ničím spokojený. V neděli, kdy se Luna dostane do Vah, budete mít skoro pocit, že vám ho někdo vyměnil. Najednou bude nadšený vším, co jste naplánovali, a každou společnou akci si bude spolu s vámi užívat.


Náročná je pro něj zejména sobota, kdy ve znamení Panny probíhá úplněk. Pokud je to malá Rybka, počítejte s tím, že nebude pít a kompletně se rozhodí. Naštěstí jde o stav, který se velice rychle upraví. U větší Rybičky je to podobné, ale ta alespoň umí mluvit a vysvětlí vám, že má sice mizernou náladu, ale jinak jí nic nechybí.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Partnerská astrologie: Kdy se letos vdát a kdy k oltáři rozhodně nechodit

Partnerská astrologie: Kdy se letos vdát a kdy k oltáři rozhodně nechodit

27. 4. | Plánujete na letošek svatbu nebo nějakou jinou důležitou partnerskou událost, jako je třeba…

Co přinese dnešní novoluní: Konec iluzí a změny ve financích

Co přinese dnešní novoluní: Konec iluzí a změny ve financích

26. 4. | Dnešní novoluní v Býku, pomalém a stabilním znamení zvěrokruhu, říká, že bychom měli zpomalit a…

Magická parfumerie: Správná vůně vyléčí duši i auru

Magická parfumerie: Správná vůně vyléčí duši i auru

25. 4. | Vůně už dávno nechápeme jen ve stylu líbí – nelíbí. Ty správné stimulují organismus, dokážou mu…

Jak na jarní únavu podle horoskopu: Ryby půjdou k vodě, Raci do postele

Jak na jarní únavu podle horoskopu: Ryby půjdou k vodě, Raci do postele

23. 4. | Jarní únava se bohužel některým z nás nevyhnula. Každé znamení horoskopu si s ní ale umí poradit po…