Rodičovský horoskop na týden 20.11. – 26.11. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Zatímco o víkendu s ním velká zábava není, vstup Slunce do Střelce, který přijde 22. listopadu, ho totálně rozhýbá. Bude se chovat tak, jako by pro něj nesplnitelný úkol neexistoval, a svou vitalitou vám vyrazí dech. Když se vám navíc svěří se svými životními plány, zjistíte, že se máte na co těšit.


Únava, se kterou v poslední době zápasil, ho přejde během víkendu. V pondělí budete mít doma dítě, které se chová neobyčejně aktivně! Je docela možné, že se vás zeptá, proč nechodíte pravidelně plavat, a navrhne, že byste s tím měli začít. Je to dobrý nápad a vy byste měli být pro.


Na společenskou akci, na kterou jste pozvaní, je ještě opravdu malý. Pro něj i pro vás bude lepší, když si seženete hlídání a necháte ho doma. Můžete se sice stát terčem nejrůznějších dotazů, kdy se vás budou ptát, proč s vámi není, ale to vám může být jedno. Rozhodujete vy a rozhodli jste se dobře.


O to, aby vám s ním bylo opravdu dobře, se stará Luna, která je od středy do pátku v jeho znamení. Najednou budete mít pocit, že v něm máte daleko zralejší dítě, než by jeho kalendářnímu věku odpovídalo. Nebavte se s ním však o tom, na co je opravdu ještě moc mladý a co by mu mohlo zbytečně zamotat hlavu.


Počítejte s debatami, které se budou týkat filmů, na které se mu dovolíte dívat, a těch, které mu zatím kategoricky odpíráte. Obrňte se trpělivostí! Počítejte s tím, že bude vysvětlovat, že je všichni kamarádi pravidelně sledují, zatímco jeho berete jako mimino, ale přesto musíte zůstat pevní a nepovolit.


Asi nezbude, než abyste si s ním pohovořili o nebezpečích, která na něj mohou číhat na internetu. Pro začátek stačí, když mu vysvětlíte, že člověka na druhém konci nevidí, a to, že se někdo představuje jako jeho vrstevník, ještě neznamená, že jím opravdu je.


Přiznejte si, že vám dítě z tohoto znamení leze přes veškerou lásku, kterou k němu cítíte, občas na nervy! Na rozdíl od vás, kteří neustále pospícháte, má na všechno dost času, a vůbec nechápe, proč ho pořád honíte. Asi nezbude, než abyste ho začali brát takového, jaký je, protože se nezmění.


S jeho žárlivostí začínají být čím dál větší problémy. Vyvrcholí o víkendu, kdy je Slunce v posledních stupních jeho znamení a kdy bude opravdu protivný. Naštěstí se nenecháte zlomit a vydržíte do pondělka. Bude jako vyměněný a dokonce pochopí, že je pravda tentokrát na vaší straně.


Zajímá se o věci, které jsou většině dětí vašich kamarádů srdečně lhostejné. Pokud s ním chcete držet krok, stojí vás to hodně námahy. Naštěstí je mezi vašimi kamarády jeden, který se je s ním schopen bavit na náležité úrovni. Když ho v tomto týdnu pozvete, máte vystaráno!


Pokud vás kvůli němu volají do školy, opravdu se nemáte čeho bát. Jedná se patrně o nějakou jeho mimoškolní aktivitu, ve které by měl školu reprezentovat. Bude to tak trochu trapas, protože Kozoroh vám při své nesdílnosti neřekl, že se něco takového chystá, a vy se budete cítit tak trochu trapně.


Je v pohodě a dokonce se ze všech sil stará, abyste byli v pohodě taky. Je docela možné, že vás o víkendu překvapí divadlem, které vymyslel a v němž zároveň sehraje všechny role. To, že se bavíte, nemusíte navíc předstírat, protože to bude opravdu znamenité!


Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Jupiterem, počítejte se dnem, kdy vám z něj bude hlava doslova třeštit. Vaše Rybka bude mluvit a mluvit, a vy budete ve stavu, kdy byste dali cokoliv za chvíli, kdy by měla zavřenou pusu a kolem by panovalo ticho.Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit

Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit

18. 1. | Máte náladu pod psa? Jste často nemocná a netušíte proč? Můžete mít zablokovaná energetická centra,…

Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika

Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika

16. 1. | Na co se můžete těšit v týdnu od 15. ledna 2018? Zabrousili jsme opět do vod čínské astrologie a…

Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás?

Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás?

14. 1. | Co o vás řekne barva očí? Říká se, že oko je okno do duše. Je to pravda. Hodně o charakteru…

Na co si dát ve vztazích pozor? Ryby jsou důvěřivé, Blíženci netrpěliví

Na co si dát ve vztazích pozor? Ryby jsou důvěřivé, Blíženci netrpěliví

11. 1. | Lidé mají tendenci opakovat stejné vzorce chování. Platí to i pro vztahy. Mohou za to naučené…