Rodičovský horoskop na týden 20.11. – 26.11. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Zatímco o víkendu s ním velká zábava není, vstup Slunce do Střelce, který přijde 22. listopadu, ho totálně rozhýbá. Bude se chovat tak, jako by pro něj nesplnitelný úkol neexistoval, a svou vitalitou vám vyrazí dech. Když se vám navíc svěří se svými životními plány, zjistíte, že se máte na co těšit.


Únava, se kterou v poslední době zápasil, ho přejde během víkendu. V pondělí budete mít doma dítě, které se chová neobyčejně aktivně! Je docela možné, že se vás zeptá, proč nechodíte pravidelně plavat, a navrhne, že byste s tím měli začít. Je to dobrý nápad a vy byste měli být pro.


Na společenskou akci, na kterou jste pozvaní, je ještě opravdu malý. Pro něj i pro vás bude lepší, když si seženete hlídání a necháte ho doma. Můžete se sice stát terčem nejrůznějších dotazů, kdy se vás budou ptát, proč s vámi není, ale to vám může být jedno. Rozhodujete vy a rozhodli jste se dobře.


O to, aby vám s ním bylo opravdu dobře, se stará Luna, která je od středy do pátku v jeho znamení. Najednou budete mít pocit, že v něm máte daleko zralejší dítě, než by jeho kalendářnímu věku odpovídalo. Nebavte se s ním však o tom, na co je opravdu ještě moc mladý a co by mu mohlo zbytečně zamotat hlavu.


Počítejte s debatami, které se budou týkat filmů, na které se mu dovolíte dívat, a těch, které mu zatím kategoricky odpíráte. Obrňte se trpělivostí! Počítejte s tím, že bude vysvětlovat, že je všichni kamarádi pravidelně sledují, zatímco jeho berete jako mimino, ale přesto musíte zůstat pevní a nepovolit.


Asi nezbude, než abyste si s ním pohovořili o nebezpečích, která na něj mohou číhat na internetu. Pro začátek stačí, když mu vysvětlíte, že člověka na druhém konci nevidí, a to, že se někdo představuje jako jeho vrstevník, ještě neznamená, že jím opravdu je.


Přiznejte si, že vám dítě z tohoto znamení leze přes veškerou lásku, kterou k němu cítíte, občas na nervy! Na rozdíl od vás, kteří neustále pospícháte, má na všechno dost času, a vůbec nechápe, proč ho pořád honíte. Asi nezbude, než abyste ho začali brát takového, jaký je, protože se nezmění.


S jeho žárlivostí začínají být čím dál větší problémy. Vyvrcholí o víkendu, kdy je Slunce v posledních stupních jeho znamení a kdy bude opravdu protivný. Naštěstí se nenecháte zlomit a vydržíte do pondělka. Bude jako vyměněný a dokonce pochopí, že je pravda tentokrát na vaší straně.


Zajímá se o věci, které jsou většině dětí vašich kamarádů srdečně lhostejné. Pokud s ním chcete držet krok, stojí vás to hodně námahy. Naštěstí je mezi vašimi kamarády jeden, který se je s ním schopen bavit na náležité úrovni. Když ho v tomto týdnu pozvete, máte vystaráno!


Pokud vás kvůli němu volají do školy, opravdu se nemáte čeho bát. Jedná se patrně o nějakou jeho mimoškolní aktivitu, ve které by měl školu reprezentovat. Bude to tak trochu trapas, protože Kozoroh vám při své nesdílnosti neřekl, že se něco takového chystá, a vy se budete cítit tak trochu trapně.


Je v pohodě a dokonce se ze všech sil stará, abyste byli v pohodě taky. Je docela možné, že vás o víkendu překvapí divadlem, které vymyslel a v němž zároveň sehraje všechny role. To, že se bavíte, nemusíte navíc předstírat, protože to bude opravdu znamenité!


Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Jupiterem, počítejte se dnem, kdy vám z něj bude hlava doslova třeštit. Vaše Rybka bude mluvit a mluvit, a vy budete ve stavu, kdy byste dali cokoliv za chvíli, kdy by měla zavřenou pusu a kolem by panovalo ticho.Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Jarní Festival Evolution zklidní vaši mysl a potěší všechny smysly

Jarní Festival Evolution zklidní vaši mysl a potěší všechny smysly

22. 3. | Výstaviště v Praze Holešovicích bude o víkendu 23. – 25. března patřit všem vyznavačům zdravého…

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

22. 3. | Každý z nás dává lásku najevo jiným způsobem. Každý z nás také potřebuje jiné věci, aby byl…

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

19. 3. | V úterý 20. března 2018 nastává jarní rovnodennost. Slunce se vrací, přichází rovnováha světla a…

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

18. 3. | 1 | Každá prožíváme sex a orgasmus jinak. Neexistuje jeden učebnicový model, jak by vyvrcholení mělo…