Rodičovský horoskop na týden 22.1. – 28.1.2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.S dítkem z tohoto znamení musíte mít svatou trpělivost zejména v pátek, kdy na něj působí trigon mezi Venuší a Saturnem. Využije každé nedůslednosti, které se dopustíte, a taky vám ji připomene. Vy si můžete vybrat, zda se budete zlobit, nebo nad vším mávnete rukou, protože si uvědomujete, že boj s Beranem se momentálně vyhrát nedá.


Ve středu se o něm dozvíte něco, co vás dost vykolejí. Než začnete věřit tomu, co slyšíte, zeptejte se na to, co se stalo, přímo jeho. K vašemu překvapení nebude zapírat a do podrobna vám popíše, co se stalo. Následně pochopíte, že veškeré výchovné zásahy jsou zbytečné, protože vy byste se na jeho místě chovali stejně.


O víkendu vám vyrazí dech! Nesnaží se ani nic rozbít ani vás naštvat, ale ochotně doma pomáhá a pak si zaleze s knížkou. Nedivte se jeho proměně, která vám připadá až zázračná, ale uvědomte si, že se vysvědčení blíží mílovými kroky a Blíženec dělá, co může, aby vás příznivě naladil.


Do ostré debaty se dostanete ohledně zařízení jeho pokoje. Vaše představa se liší tak, že to víc ani nejde, a hledání kompromisu se přes veškerou snahu nedaří. Zkuste hrát na čas a odložte celou akci včetně nákupů na příští týden, kdy jsou vám planety příznivější a dohoda pravděpodobná.


Za jeho výkony v olympiádách a rozličných soutěžích sklízíte chválu všude, kam přijdete. Je jasné, že to Lvovi dělá dobře, ale vy se až bojíte, aby to neprobudilo jeho pýchu a nezačal si o sobě moc myslet. Nebojte se, protože pýcha je jeho základní vlastností už od kolébky, a to, co se děje nyní, situaci nijak zásadně nezmění.


Věci, které přijdou ještě jednou, zvládnete daleko lépe než ve chvíli, kdy jste s nimi zápasili poprvé. Pokud vám Panna v tomto týdnu onemocní, máte už naštěstí rozum a nebojíte se do zásoby. Navíc jde o lehkou chorobu, která se zvládne za víkend a pak už půjde jen o to, jak udržet vaše živé stříbro v posteli a pokud možno v klidu.


Pokud svou ratolest vypravíte někam s tatínkem, obrňte se trpělivostí. Vaši miláčkové přijdou podstatně později, než jste se domluvili, utahaní jak koťata, ale v tak vynikající náladě, že budete jenom koukat. Výchovné proslovy si odpusťte, protože byste se jen dozvěděla, že tatínek je super a že je s ním větší legrace než s vámi.


Náročným dnem bude zejména pondělí, kdy jsou planetární vlivy opravdu různorodé a on si s nimi neumí poradit. Je docela možné, že si začne vymýšlet všechny možné neduhy a přesvědčovat vás, že musí zůstat doma. Pokud je starší, začne vysvětlovat, že se teď ve škole stejně nic neučí a že svou nepřítomností o nic nepřijde.


Velice příznivý je pro něj pátek, kdy se mu bez problémů daří všechno, na co jenom sáhne. Když uvidíte, jak bez námahy cvičí vaším partnerem a jeho rodiči, a oni tancují, jak Střelec píská, skoro se orosíte. V pátek celou záležitost neřešte, ale do konce víkendu byste měli miláčkovi vysvětlit, kde dělá chybu.


Pokud jedete o víkendu na hory, bude k zulíbání. Luna je v jemu příznivém Býku a stará se, aby se mu dařilo ve všem, do čeho se pustí. Ať se pohybuje na čemkoliv, prokáže podivuhodnou obratnost a vy na něj budete pyšní. Nezapomeňte na průběžné pořizování dokumentace, kterou se později budete chlubit!


Objeví kouzlo šachů nebo jiné podobné hry a po vás chce, abyste hráli s ním. Je to tak trochu problém, protože záhy pochopíte, že je o třídu výš než vy. Nezbude, než abyste přiznali, že máte doma budoucího šampióna a našli mu nějaký klub, kde by se mohl ve své nové zálibě zdokonalovat pod odborným dohledem.


Pokud je to ještě malé stvoření a vy ho potřebujete naučit jíst něco nového, zkuste to v intervalu od středečního odpoledne do pátečního poledne. Jde o dny, kdy je Luna v Raku a kdy se Rybička na všechno nové bude vrhat beze strachu a s nadšením. Počkejte si a uvidíte, jak rychle to zvládne!

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Jak si zařídit ložnici podle feng shui, abyste měli větší chuť na sex?

Jak si zařídit ložnici podle feng shui, abyste měli větší chuť na sex?

Včera | Dobře se vyspat, hezky se pomilovat, zkrátka v ložnici se člověk potřebuje cítit dobře. Pokud v ní…

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

17. 8. | Oblíbená magická doba básníků, kdy už není úplně noc, ale ještě ani den. Pomalu se rozednívá,…

Jak okouzlit muže, který se vám líbí? Váhy ocení odvahu, Berana rozesmějte

Jak okouzlit muže, který se vám líbí? Váhy ocení odvahu, Berana rozesmějte

15. 8. | Úsměv je klíčem k lidské duši, s tím máte už napůl vyhráno. Když k tomu přidáte to, co dělá…

Rodinná traumata jsou dědičná. Můžete trpět úzkostí, kterou prožila babička

Rodinná traumata jsou dědičná. Můžete trpět úzkostí, kterou prožila babička

13. 8. | Deprese, úzkosti, touha zemřít i fyzické bolesti či třeba nespavost mohou pramenit ze zděděných…