Rodičovský horoskop na týden 23.4. – 29.4.

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Velikonoční týden proběhne docela v pohodě. Pokud je váš Beránek malý, může ho však vykolejení z obvyklého denního režimu docela rozhodit. Berte to jako něco, co se občas stává, a v žádném případě si to nevyčítejte. V pondělí to bude divoké, ale do konce týdne se všechno urovná a vrátí ke svému pravidelnému pořádku.Když se žene, že vám bude pomáhat, v žádném případě mu v tom nebraňte. Hlavně o víkendu, kdy je kolem svátků práce až nad hlavu, vám dokáže být opravdu platným pomocníkem. Když ho navíc budete chválit nejen před domácími, ale i před hosty, motivujete ho, aby vám pomáhal i v budoucnu.


Normálně povídavý Blíženec bude v tomto týdnu snad ještě ukecanější. Pokud umí nějaké básničky a písničky, klidně ho nechte, ať se předvede. Ve chvíli, kdy ho zarazíte, riskujete, že začne povídat o tom, o čem se doma sice mluví, ale vy byste byli neradi, aby o tom věděl kromě rodinného okruhu i někdo jiný.


Velikonoce proběhnou letos tak v klidu, až budete mít pocit, že žádné svátky vlastně ani nejsou. Dítě je buď u počítače nebo až po uši ponořené do knížky, a kdybyste ho ven nevytáhli vy, vůbec by nevystrčilo hlavu z domova. Naštěstí jste vy alespoň akční a trochu pohybu do života svého dítka vnesete.


I když je věkem malý, překvapí vás svou zralostí. Když jsou v rodině nějaké starosti, velice dobře pochopí, o co se jedná. Kdyby s vámi o tom, co se děje, náhodou začal mluvit, v žádném případě ho nepřerušujte s tím, že tomu ještě nemůže rozumět. Jeho postřehy pro vás mohou naopak být velice cenné!


Při síle budou Panny hlavně o svátcích! Pokud máte holčičku z tohoto znamení, dávejte si pozor zejména na své parádní šaty, na kosmetiku a parfémy. Je docela možné, že vaše malá víla usoudí, že je nespravedlivé, když se maminka maluje a ona ne, a začne se ze všech sil starat o nápravu.


I když ho vaši rodiče mají rádi tak, že by za něj v případě potřeby i dýchali, musíte si je v tomto týdnu ohlídat. Z radosti, že jejich milovanému vnoučátku chutná, jsou mu schopni dát na talíř všechno, o co si jenom řekne. Důsledkem by byl zkažený žaludek vaší Váhy a prarodiče, které by hryzalo svědomí.


Je docela možné, že zjistíte, že vaše dítě neumí hrát kuličky nebo jinou podobnou hru, bez níž jste si jaro nedokázali v mladších letech představit. Když svému dítěti navrhnete, že si to vyzkoušíte, budete velice překvapení nadšením, které projeví. Uspořádejte rodinný kuličkový turnaj!


I když víte, že je opravdu chytrý a záběr jeho znalostí obdivuhodný, v tomto týdnu zjistíte, že je snad ještě lepší. Pokud s ním hrajete nějakou vědomostní hru, musíte si hodně dávat pozor, aby vás totálně nevyklepl. Cenu pro vítěze vyberte tak, aby mu vyhovovala, protože ji stejně nikdo jiný nedostane.


Chlapec z tohoto znamení vás opravdu mile překvapí. Pokud ho pustíte na koledu, přijdou přesně v hodině, na které jste se domluvili, a navíc ve všech směrech v pořádku. Možná se vám pak přizná, že mu tu a tam alkohol nabízeli, ale hned dodá, že on takové nabídky důsledně odmítal.


Žertíky o tom, s kým ho v dospělosti oženíte nebo vdáte, snáší momentálně velice nerudně. Uvědomte si, že Slunce v Býku zesiluje jeho potřebu vlastní důstojnosti a podobné žerty si zakažte. Stejně tak musíte kopnout do kotníku kamarádku, která má k podobným řečem sklon a naprosto nechápe, že na ně teď není místo.


Ve čtvrtek, kdy se Venuše dostává z jeho znamení do Berana, budete mít pocit, že vám ho někdo vyměnil. Jeho obvyklý vstřícný přístup a přiměřenou zvědavost na všechno nové vystřídá netušená tvrdohlavost. Nezasahujte, protože největší planetární tlak během dvou dnů přejde a všechno bude zase v pořádku.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Jak si zařídit ložnici podle feng shui, abyste měli větší chuť na sex?

Jak si zařídit ložnici podle feng shui, abyste měli větší chuť na sex?

20. 8. | Dobře se vyspat, hezky se pomilovat, zkrátka v ložnici se člověk potřebuje cítit dobře. Pokud v ní…

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

17. 8. | Oblíbená magická doba básníků, kdy už není úplně noc, ale ještě ani den. Pomalu se rozednívá,…

Jak okouzlit muže, který se vám líbí? Váhy ocení odvahu, Berana rozesmějte

Jak okouzlit muže, který se vám líbí? Váhy ocení odvahu, Berana rozesmějte

15. 8. | Úsměv je klíčem k lidské duši, s tím máte už napůl vyhráno. Když k tomu přidáte to, co dělá…

Rodinná traumata jsou dědičná. Můžete trpět úzkostí, kterou prožila babička

Rodinná traumata jsou dědičná. Můžete trpět úzkostí, kterou prožila babička

13. 8. | Deprese, úzkosti, touha zemřít i fyzické bolesti či třeba nespavost mohou pramenit ze zděděných…