Rodičovský horoskop na týden 23.4. – 29.4.

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Velikonoční týden proběhne docela v pohodě. Pokud je váš Beránek malý, může ho však vykolejení z obvyklého denního režimu docela rozhodit. Berte to jako něco, co se občas stává, a v žádném případě si to nevyčítejte. V pondělí to bude divoké, ale do konce týdne se všechno urovná a vrátí ke svému pravidelnému pořádku.Když se žene, že vám bude pomáhat, v žádném případě mu v tom nebraňte. Hlavně o víkendu, kdy je kolem svátků práce až nad hlavu, vám dokáže být opravdu platným pomocníkem. Když ho navíc budete chválit nejen před domácími, ale i před hosty, motivujete ho, aby vám pomáhal i v budoucnu.


Normálně povídavý Blíženec bude v tomto týdnu snad ještě ukecanější. Pokud umí nějaké básničky a písničky, klidně ho nechte, ať se předvede. Ve chvíli, kdy ho zarazíte, riskujete, že začne povídat o tom, o čem se doma sice mluví, ale vy byste byli neradi, aby o tom věděl kromě rodinného okruhu i někdo jiný.


Velikonoce proběhnou letos tak v klidu, až budete mít pocit, že žádné svátky vlastně ani nejsou. Dítě je buď u počítače nebo až po uši ponořené do knížky, a kdybyste ho ven nevytáhli vy, vůbec by nevystrčilo hlavu z domova. Naštěstí jste vy alespoň akční a trochu pohybu do života svého dítka vnesete.


I když je věkem malý, překvapí vás svou zralostí. Když jsou v rodině nějaké starosti, velice dobře pochopí, o co se jedná. Kdyby s vámi o tom, co se děje, náhodou začal mluvit, v žádném případě ho nepřerušujte s tím, že tomu ještě nemůže rozumět. Jeho postřehy pro vás mohou naopak být velice cenné!


Při síle budou Panny hlavně o svátcích! Pokud máte holčičku z tohoto znamení, dávejte si pozor zejména na své parádní šaty, na kosmetiku a parfémy. Je docela možné, že vaše malá víla usoudí, že je nespravedlivé, když se maminka maluje a ona ne, a začne se ze všech sil starat o nápravu.


I když ho vaši rodiče mají rádi tak, že by za něj v případě potřeby i dýchali, musíte si je v tomto týdnu ohlídat. Z radosti, že jejich milovanému vnoučátku chutná, jsou mu schopni dát na talíř všechno, o co si jenom řekne. Důsledkem by byl zkažený žaludek vaší Váhy a prarodiče, které by hryzalo svědomí.


Je docela možné, že zjistíte, že vaše dítě neumí hrát kuličky nebo jinou podobnou hru, bez níž jste si jaro nedokázali v mladších letech představit. Když svému dítěti navrhnete, že si to vyzkoušíte, budete velice překvapení nadšením, které projeví. Uspořádejte rodinný kuličkový turnaj!


I když víte, že je opravdu chytrý a záběr jeho znalostí obdivuhodný, v tomto týdnu zjistíte, že je snad ještě lepší. Pokud s ním hrajete nějakou vědomostní hru, musíte si hodně dávat pozor, aby vás totálně nevyklepl. Cenu pro vítěze vyberte tak, aby mu vyhovovala, protože ji stejně nikdo jiný nedostane.


Chlapec z tohoto znamení vás opravdu mile překvapí. Pokud ho pustíte na koledu, přijdou přesně v hodině, na které jste se domluvili, a navíc ve všech směrech v pořádku. Možná se vám pak přizná, že mu tu a tam alkohol nabízeli, ale hned dodá, že on takové nabídky důsledně odmítal.


Žertíky o tom, s kým ho v dospělosti oženíte nebo vdáte, snáší momentálně velice nerudně. Uvědomte si, že Slunce v Býku zesiluje jeho potřebu vlastní důstojnosti a podobné žerty si zakažte. Stejně tak musíte kopnout do kotníku kamarádku, která má k podobným řečem sklon a naprosto nechápe, že na ně teď není místo.


Ve čtvrtek, kdy se Venuše dostává z jeho znamení do Berana, budete mít pocit, že vám ho někdo vyměnil. Jeho obvyklý vstřícný přístup a přiměřenou zvědavost na všechno nové vystřídá netušená tvrdohlavost. Nezasahujte, protože největší planetární tlak během dvou dnů přejde a všechno bude zase v pořádku.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Horoskop na tento týden: Vepře čeká milostné jiskření, Draky úspěch v práci

Horoskop na tento týden: Vepře čeká milostné jiskření, Draky úspěch v práci

Včera | Jaký bude tento týden podle čínského horoskopu? Podívejte se na svou předpověď na týden od 19. do 2…

Začíná čínský rok Psa: Co nás čeká v lásce, v práci i zdraví?

Začíná čínský rok Psa: Co nás čeká v lásce, v práci i zdraví?

16. 2. | Dnes, v pátek 16. února, začíná nový čínský rok Psa. Tomu by mělo dominovat hledání dobra a odvahy.…

Dnes je Popeleční středa. Víte, co je to popelec a z čeho je?

Dnes je Popeleční středa. Víte, co je to popelec a z čeho je?

14. 2. | Pomni člověče, že prach jsi a v prach se obrátíš. Víte, proč si toto křesťané připomínají právě…

Horoskop na týden: Kozy čeká úspěch v práci, Psy osudová láska

Horoskop na týden: Kozy čeká úspěch v práci, Psy osudová láska

12. 2. | Co vás čeká v týdnu od 12. do 18. února? Podívejte se na svou předpověď podle čínského horoskopu.