Rodičovský horoskop na týden 23.7. – 29.7.

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Veškeré testy na samostatnost zvládá skvěle až do chvíle, kdy se rozhodnete, že ho doma necháte pod opaterou babičky nebo prověřené kamarádky a sami si někam vyrazíte. Dítě, které bylo do té doby naprosto v pohodě, se vzbouří a bude divoce kvílet až do chvíle, kdy se svléknete a rozhodnete se, že zůstanete doma.Pokud jste ještě nevěděli, že ve vaší ratolesti dříme bonviván, teď o tom získáte nenapadnutelný důkaz. Ve chvíli, kdy s ním vkročíte do restaurace, se začne chovat tak, že na něj budete jenom zírat. Bude tak dokonalý, že byste s ním z místa mohli jít na recepci k presidentovi republiky, protože by vám ani tam ostudu neudělal.Vědomostní soutěže, které vaše dítko z tohoto znamení vytvoří, jsou opravdu těžké. Když ho vidíte, jak se hrabe ve všech slovnících, které doma máte, a hledá na internetu potřebné informace, měli byste se někam odplížit, aby nebylo moc vidět, jak se nad svým potomkem dmete pýchou.O tom, že je neskutečně tvrdohlavý, už dávno víte, ale pokaždé znovu vás to překvapí. V tomto týdnu vám vyrazí dech ve chvíli, kdy řekne, že chce, abyste mu koupili boty na šněrování. Pokud náhodou neumí zavazovat tkaničky, bude to zkoušet tak dlouho, až to dokáže naprosto bezchybně.Lví dítě v tomto období jenom kvete a je roztomilé tak, že to rodičům zrozenců z jiných znamení může připadat až nespravedlivé. Pokud máte jednu ratolest, je všechno v pořádku, ale pokud máte potomků více, dohlédněte, abyste všem měřili stejným metrem. Nespravedlnost vůči ostatním by vyvolala zbytečnou zlou krev.Pokud máte neshody v rodině, velice pečlivě zvažte, co o tom své Panně sdělíte. Když už ale mluvit začnete, musíte jí podat informace, které jsou sice přizpůsobeny jejímu věku, ale jsou pravdivé a nenapadnutelné. Pohovořte dřív, než Panna pomocí své analytické myslí odhalí všechno to, co se děje, do posledního detailu.Zrozenci z tohoto znamení, kteří ještě neumí plavat, mají nejvyšší čas, aby se to naučili. Je však otázkou, zda vy jako rodiče budete ti praví, kteří ho mají učit. Možná bude lepší, když se jich ujme zkušený instruktor, který vám po pár lekcích předá dítě, které se ve vodě bude pohybovat s grácií úhoře.I když vám připadá, že dítě z tohoto znamení dělá chybu za chybou, v žádném případě mu neříkejte, že na to doplatí. Hlavně ve čtvrtek, kdy je Venuše do Lva a kdy je pod silným tlakem, se tvařte, jako byste jeho jedovaté odpovědi ani neslyšeli. Jemu to vezme vítr z plachet a vy budete mít klid.Vzhledem k vedru, které nyní panuje, v rodině vypukají ohledně jeho oblékání rozličné debaty. Zatímco vy máte strach z přehřátí a snažíte se, aby bylo jeho oblečení co nejlehčí a on většinu dne trávil ve stínu, má starší generace pocit, že se musí nachladit a neustále ho cpe do čepiček a nejrůznějších svetříků.
Pro kamarádku, která se s vámi přijde poradit ohledně svého dítěte, žádné řešení nevymyslíte. Je to možná tím, že vaše dítě je od narození vzorné a povinnosti plní s neobyčejným nadšením, takže o nich diskutovat nemusíte. Mohli byste si sice postěžovat, že občas honí do práce i vás, ale to si raději nechte pro sebe.Návštěvy, které k vám přijdou se zvířetem, musíte od svého dítěte držet co nejdále. Váš Vodnář projevuje lásku ke všemu, co se hýbe, ale její míru neumí ještě dobře odhadnout. Bude dobře, když ho necháte, aby si zvíře pohladil, ale pak je od sebe raději bezpečně oddělte.Pokud máte v rodině rybáře, je čtvrteční a páteční program jasný. Vaši ratolest vezme s sebou a nadšení bude oboustranné. Vaše Rybka bude v klidu sedět u vody a snít, zatímco rybář nebude věřit, že tak malé dítě je vůbec schopno pochopit, co pobyt u vody obnáší.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Horoskop na tento týden: Vepře čeká milostné jiskření, Draky úspěch v práci

Horoskop na tento týden: Vepře čeká milostné jiskření, Draky úspěch v práci

Dnes | Jaký bude tento týden podle čínského horoskopu? Podívejte se na svou předpověď na týden od 19. do 2…

Začíná čínský rok Psa: Co nás čeká v lásce, v práci i zdraví?

Začíná čínský rok Psa: Co nás čeká v lásce, v práci i zdraví?

16. 2. | Dnes, v pátek 16. února, začíná nový čínský rok Psa. Tomu by mělo dominovat hledání dobra a odvahy.…

Dnes je Popeleční středa. Víte, co je to popelec a z čeho je?

Dnes je Popeleční středa. Víte, co je to popelec a z čeho je?

14. 2. | Pomni člověče, že prach jsi a v prach se obrátíš. Víte, proč si toto křesťané připomínají právě…

Horoskop na týden: Kozy čeká úspěch v práci, Psy osudová láska

Horoskop na týden: Kozy čeká úspěch v práci, Psy osudová láska

12. 2. | Co vás čeká v týdnu od 12. do 18. února? Podívejte se na svou předpověď podle čínského horoskopu.